اخبار جدید بیبی دوج: لیست شدن بیبی دوج در بایننس
اخبار ارز دیجیتال

اخبار جدید بیبی دوج: لیست شدن بیبی دوج در بایننس

به گزارش بخش اخبار ارز دیجیتال دنیای ترید، توجه‌ها در شبکه‌های اجتماعی به ارز بیبی دوج همچنان ادامه دارد. این میم‌کوین پر سروصدا که خود را از نوادگان دوج‌کوین می‌داند، اخیرا محور بسیاری از حواشی و صحبت‌های جامعه رمزنگاری بوده است. در صفحه پیش رو که به‌صورت لحظه‌ای و مداوم به‌روزرسانی می‌شود، اخبار جدید بیبی دوج را پوشش خواهیم داد.

مطالعه این مقاله پیشنهاد می‌شود: سیگنال رایگان ارز دیجیتال

آخرین اخبار بیبی دوج (به روز رسانی 3 شهریور)

آخرین خبر بیبی دوج مربوط به توکن سوزی این ارز است. آخرین اطلاعات ارز بیبی دوج کوین در جدول زیر آمده است.

آخرین اطلاعات بیبی دوج کوین

تعداد دارندگان

 1,645,349 واحد توکن

عرضه کل

420,000,000,000,000,000

عرضه در گردش

159,278,394,658,794,000

تعداد توکن‌های سوزانده شده

199,466,580,846,242,464

توکن سوزی ماهانه بیبی دوج کوین و تأثیر آن بر قیمت این ارز

پس از رأی مثبت جامعه‌ی بیبی دوج کوین، تیم Baby Doge Coin بیش از 1 کوادریلیون توکن را به روش توکن سوزی از گردش خارج کرد.

تیم توسعه‌ی Baby Doge Coin با اعلام این خبر در 1 دسامبر، در مورد فرایند توکن سوزی توییت زد:

 توکن سوزی شامل دو قسمت بود. با اولین تراکنش، 1 کوادریلیون توکن به ارزش 1.2 میلیون دلار سوزانده شد؛ اما قسمت دوم شامل خرید بیش از 4 کوادریلیون واحد ارز بیبی دوج با استفاده از 16 واحد بایننس کوین (BNB) بود. هزینه‌ی این خرید بزرگ با استفاده از کارمزد معاملات در صرافی غیرمتمرکز بیبی دوج پرداخت شد.

شایان ذکر است که خرید و توکن سوزی ارز بیبی دوج کوین در زنجیره‌ی هوشمند بایننس و برای نسخه‌ی bep-20 این ارز صورت گرفت و اطلاعات آن در BSCScan قابل مشاهده است.

در حال حاضر، 47.7 درصد از کل عرضه در گردش، معادل 220.5 میلیون دلار ارز بیبی دوج کوین به روش توکن سوزی از گردش خارج شده است و تیم بیبی دوج کوین در مسیر توکن سوزی ماهانه حرکت می‌کند. این تیم همچنین در حال بررسی راه‌اندازی یک پورتال رسمی توکن سوزی برای ارسال داوطلبانه‌ی ارز BabyDoge به آدرس مرده است.

تأثیر توکن سوزی برقیمت بیبی دوج کوین

ارز بیبی دوج کوین، یک کاهش هفتگی  -5.62 درصدی را ثبت کرده است. تا کنون قیمت هیچ واکنشی به رویداد توکن سوزی نشان نداده است و یکی از علت‌های آن، رشد ارز بیبی دوج کوین پیش از موعد توکن سوزی بوده است. در واقع بازار به پیشواز این رویداد رفته است؛ در فاصله‌ی 28 و 29 نوامبر و با نزدیک شدن به موعد توکن سوزی، قیمت ارز بیبی دوج کوین 7 درصد افزایش یافت.

آخرین اخبار بیبی دوج (به روز رسانی 3 شهریور)

افزایش چشمگیر هولدرهای بیبی دوج

حساب توییتری _babydogeburn@ اعلام کرده است که بیبی دوج (BabyDoge)، توکن رتبه 232 مارکت کپ، از لحاظ تعداد هولدر، نقطه عطف جدیدی را از آن خود کرده است. علاوه بر این، رقم شگفت‌انگیز دیگری از این رمزارز در ۲۴ ساعت گذشته به کیف پول‌های مرده ارسال و بلافاصله سوزانده شده است. می‌توان گفت که، نزدیک به نیمی از کل عرضه بیبی دوج در حال حاضر سوخته است. بر اساس توییت منتشر شده توسط _babydogeburn@، در ۲۴ ساعت گذشته، در مجموع ۶،۱۵۹،۷۸۱،۹۴۲،۸۷۹ توکن بیبی دوج از چرخه حذف شده و تعداد کل توکن‌های بیبی دوج سوزانده‌شده 198,559,701,264,492,704 می‌باشد که به بیش از ۴۷ درصد از کل عرضه آن رسیده است.

ثبت نقطه عطف جدید برای بیبی دوج

خبر خوب دیگر برای ارتش بیبی دوج این است که تعداد هولدرهای این رمزارز به طور مداوم در حال افزایش است. بر اساس توییت دیگری از منبع فوق، تعداد کل هولدرهای بیبی دوج از ۱،۶۰۸،۶۰۰ آدرس فراتر رفته است. با رسیدن به این نقطه عطف جدید، بیبی دوج از میم کوین محبوب دیگر بازار یعنی شیبا اینو از لحاظ تعداد هولدرها پیشی گرفته است. گزارشات حاکی از آنند که، تعداد هولدرهای شیبا ۱،۲۱۲،۰۴۴ می‌باشد. در صورتی که در یک ساعت گذشته تعداد هولدرهای بیبی دوج به مقدار 1،608،673 نفر رسیده است. اوایل ماه آگوست، بیبی دوج در صرافی ارز دیجیتال پولونیکس (Poloniex) لیست شد. قبل از آن نیز این رمزارز به عنوان یک گزینه پرداخت به پلتفرم‌های FCF Pay و NOWPayments اضافه شده بود.

آخرین اخبار بیبی دوج (به روز رسانی 26 مرداد)

پیوستن بیبی دوج به جمع صرافی‌های غیر متمرکز

تیم توسعه‌دهنده بیبی دوج (BabyDoge)، خبر از راه‌اندازی شبکه آزمایشی پروتکل مبادلاتی خود، با نام بیبی دوج سواپ (BabyDogeSwap) داده‌ است.
به اعتقاد تیم، بیبی دوج سواپ اولین صرافی است که امکان سواپ و مبادله توکن‌ها با کارمزد صفر را برای کاربران امکان‌پذیر می‌سازد. از مزیت‌های این پروتکل، می‌توان به فارمینگ و استیکینگ اشاره کرد.
 داده‌های ارائه‌شده در و‌ب‌سایت بیبی دوج سواپ حاکی از آنند که، این صرافی به کاربران اجازه می‌دهد تا بدون نیاز به ثبت نام، هر توکنی را در زنجیره هوشمند بایننس معامله کنند. همچنین، حجم معاملاتی بیبی دوج سواپ از زمان آغاز به کار آن در تاریخ ۱۶ آگوست (25 مرداد)، حدود 8/63 میلیارد دلار بوده است. لازم به ذکر است که، بیشترین معاملات انجام‌شده از طریق این صرافی، به ترتیب مربوط به تتر (USDT)، رپد بایننس کوین (WBNB)، بایننس یو اس دی (BUSD)، بیبی دوج کوین و اتریوم (ETH) بوده است.

آخرین اخبار بیبی دوج (به روز رسانی ۲۰ تیر)

اولین پوشاک متاورس بیبی دوج کوین (BabyDoge) دوشنبه ۲۰ تیر (۱۱ جولای) در دیسنترالند (Decentraland) منتشر خواهد شد. تمام دارندگان این توکن می‌توانند به دیسنترالند وارد شده و با بیبی دوج بازی کنند. انتشار این خبر در توییتر بیبی دوج، موجب خوشحالی و هیجان بسیار از طرفداران این بازی شده است. اولین بیانیه در مورد انتشار این گجت در ۱۵ اردیبهشت (۵ می ۲۰۲۲) در توییتر منتشر شد. این گجت پوشیدنی که توسط دیسنترالند تأیید شده، یک مجموعه با ۱۰ هزار اثر هنری NFT را در بر دارد. 
برنامه‌نویسان این پروژه، به مناسبت سالروز یکسالگی بیبی دوج کوین در یکم ژوئن (۱۱ خرداد)، پیش‌نمایش جدیدی از پوشاک متاورس منتشر کردند. میم کوین بیبی دوج در ابتدا قرار بود رقیبی برای دوج کوین باشد، هرچند که مبتنی بر زنجیره هوشمند بایننس است.

آخرین اخبار بیبی دوج (به روز رسانی 11 تیر)

بر اساس خبرهای منتشر شده از وب سایت‌های معتبر کریپتو، رویداد رأی‌گیری پرشور از جامعه بیبی دوج، مبنی بر سوزاندن حجم باورنکردنی این توکن، به مقدار ۵۰ کوادریلیون کوین به تصویب رسید و در تاریخ 1 جولای (10 تیر1401) به اجرا درآمد. اولین بار، موضوع توکن سوزی در این حجم عظیم، ۱ ژوئن (11 خرداد 1401) در تولد یک سالگی پروژه، مطرح شد. نکته قابل توجه این است که، فقط کوین‌های عرضه‌شده و موجود در شبکه اتریوم برای سوزاندن پیشنهاد شده‌اند.
‌ارزش بیبی دوج با واکنش به اخبار جدید هر دو حالت یعنی افزایش یا کاهش قیمت را تجربه کرده است. در ۲۸ ژوئن (7 تیر 1401)، روز تایید نتایج رأی‌گیری، بیبی دوج شاهد افزایش 15/8  درصدی بود، اما بلافاصله بعد از آن، در 29 ژوئن (8 تیر1401) حدود 18 درصد کاهش را تجربه کرد.
طبق گزارشات بدست آمده، توکن‌سوزی‌ در این مقیاس وسیع برای اولین بار در تاریخ انجام شده است و انتظار می‌رود، رقبایی مانند شیبا اینو، از این رویداد، در جهتی مثبت، برای خود استفاده کنند.

آخرین اخبار بیبی دوج (به روز رسانی 15 خرداد)

طبق قولی که تیم توسعه بیبی دوج در ابتدای سال میلادی 2022 داد، اول هر ماه، قرار است 3 الی 4 کوادریلیون ارز بیبی دوج، به روش توکن سوزی از عرضه خارج شود. این توکن سوزی ها در آینده به کمیاب شدن و افزایش ارزش این ارز کمک خواهند کرد.

مطالعه این مطلب پیشنهاد می شود: توکن سوزی چیست؟

🔥توکن سوزی بزرگ در سالروز تولد یکسالگی بیبی دوج 🔥

تیم پروژه بیبی دوج، در حساب توییتر خود، از توکن سوزی 3 کوادریلیون در آستانه جشن یکسالگی بیبی دوج خبر داد.

طبق داده‌های BSCScan، با این توکن سوزی، حجم بزرگی از بیبی دوج، به ارزش 4.8 میلیون دلار از گردش خارج شد.

100 دارنده برتر بینی دوج

تا کنون 195.8 کوادریلیون، معادل 46 درصد از توکن های بیبی دوج، با توکن سوزی از گردش خارج شده اند. تیم بیبی دوج یک نظر سنجی فوری برای ادامه روند توکن سوزی، در صفحه توییتر خود قرار داده است.

بیبی دوج محبوبترین میم کوین

BabyDoge یکی از 10 ارز برتر از نظر دنبال کننده در توییتر است. این میم کوین از زمان عرضه در 1 ژوئن 2021، با تبلیغات و حمایت میلیارد معروف، ایلان ماسک، به محبوبیت زیادی دست پیدا کرد، به طوری که دنبال کنندگان صفحه توییتر این ارز تنها در یکسال به بیش از یک میلیون نفر افزایش یافت.

طبق داده های سایت BSCScan، تعداد آدرس‌های واحد دارنده BabyDoge در زنجیره اسمارت چین بایننس از مرز 1.5 میلیون هولدر فراتر رفت و در حساب‌های اتریوم به 3586 هولدر رسید.

آخرین اخبار بیبی دوج (به روز رسانی 17 اردیبهشت)

کمک 400 هزار دلاری بیبی دوج برای حمایت از حیوانات

پس از موفقیت چشمگیر nft بیبی دوج، تیم توسعه این میم کوین محبوب، 400 هزار دلار به سازمان های نجات سگ اهدا کرد.

مجموعه NFT بیبی دوج در 20 آوریل، پیش از مینت عمومی، برای کاربرانی که در لیست سفید ثبت نام کرده بودند، راه اندازی شد. این مجموعه از 10 هزار تصویر توله سگ منحصر به فرد تشکیل شده است که از طریق ایجاد تغییر در چشم ها، لباس، آرایش مو و موارد دیگر تولید شده است. هر nft به عنوان یک توکن ERC-721 از طریق فایل سیستم بین سیاره ای (IPFS) در بلاکچین اتریوم ذخیره می شود.

آخرین اخبار بیبی دوج (به روز رسانی 14 اردیبهشت)

توکن سوزی ماه می بیبی دوج کوین| فالوورهای بیبی دوج کوین از 1.3 میلیون گذشت

مطابق وعده تیم Baby Doge مبنی بر توکن سوزی ماهیانه، اول ماه می چهار کوادریلیون بیبی دوج کوین توکن سوزی و از چرخه خارج شد.

اکنون بیش از 40 درصد از کل عرضه بیبی دوج سوزانده شده است! 🔥

در صفحه حساب توییتر بیبی دوج ، آدرس توکن های سوزانده شده در بایننس اسکن به اشتراک گذاشته شده است.

در همین حال تعداد فالوورهای توییتر بیبی دوج از 1.3 میلیون گذشت. بیبی دوج محبوبترین میم کوین است و ماه دیگر تولد یکسالگی خود را جشن می گیرد. جامعه بیبی دوج بی صبرانه منتظر برنامه ها و سورپرایزهای بیبی دوج به مناسبت تولد یکسالگی اش هستند.

منتظر رشد قریب الوقوع قیمت بیبی دوج کوین باشید. 💰

آخرین اخبار بیبی دوج (به روز رسانی 31 فروردین)

فوری: رونمایی 10.000 NFT بیبی دوج+راه اندازی اولین صرافی غیرمتمرکز BabyDoge

 ساعت 1 بامداد، منتظر رشد انفجاری قیمت nft بیبی دوج باشید.

مطابق برنامه از پیش اعلام شده، امروز در  ساعت 16:20 به وقت شرق آمریکا (20:20 به وقت جهانی) ، 12:45 بامداد به وقت ایران، اولین NFT بیبی دوج در پلتفرم اپن سی (opensea) راه اندازی می شود.

مطالعه این مقاله پیشنهاد می شود: آموزش ساخت NFT

بدین ترتیب، آندسته از آدرس های ثبت نامی در وایت لیست nft بیبی دوج که آدرس کیف پولشان روز 15 اوریل توسط تیم بیبی دوج اعلام شده، می توانند بدون نوبت، اقدام به خرید nft جدید بیبی دوج کنند. استقبال خوبی از سوی ارتش 1.5 میلیونی بیبی دوج پیش بینی می شود.

کسانی که در وایت لیست ثبت نام نکرده اند نیز می توانند در این عرضه اولیه شرکت کنند.

همچنین 11 آوریل، بیبی دوج کوین با اعلام خبر رونمایی از اولین NFT خود در صفحه رسمی توییتر، افزود: همزمان با راه اندازی 10.000 NFT بیبی دوج، صرافی غیرمتمرکز "BabyDoge Swap" به طور رسمی آغاز به کار می کند.

توییت راه  اندازی صرافی غیرمتمرکز بیبی دوج

بیبی دوج اولین میم کوینی است که اقدام به راه اندازی صرافی کرده است. صرافی غیرمتمرکز بیبی دوج سواپ در دامنه مون رادار (moonradar) راه اندازی شده و در آدرس  https://babydoge.moonradar.finance/ قابل دسترسی است.

راه اندازی صرافی  غیرمتمرکز بیبی دوج

تبدیل ارز در صرافی های غیرمتمرکز (Dex) نیازی به ثبت نام ندارد و کاربران می توانند با اتصال کیف پول به زنجیره هوشمند Binance، بیبی دوج کوین خود را به یایننس کوین تبدیل کنند.

مطالعه این مقاله پیشنهاد می شود: نحوه اتصال تراست ولت به زنجیره هوشمند بایننس

همانطور که در توییت بیبی دوج آمده است، Swap یا تبدیل ارز دارای ویژگی های منحصر به فردی مانند افزایش کاربرد و توکن سوزی است. با اینحال، جزئیات بیشتری در مورد BabyDoge Swap و ویژگی های خاص آن هنوز در دسترس نیست.

این پلتفرم همچنین درگاه خرید bnb با کارت بانکی را نیز فعال کرده است.

آخرین اخبار بیبی دوج (به روز رسانی 28 فروردین)

قرار گرفتن آموزش نحوه خرید بیبی دوج در صرافی بایننس

17 آوریل مقاله آموزشی نحوه خرید بیبی دوج در صرافی بایننس قرار گرفت. مدتی است که شایعاتی مبنی بر امکان لیست شدن بیبی دوج در صرافی بایننس در ماه می در جامعه بیبی دوج پیچیده است. بیبی دوج یکی از محبوبترین میم کوین هایی است که نزدیک 1.5 میلیون آدرس ارز دیجیتال آن را هولد می کنند و این نشاندهنده بزرگی جامعه بیبی دوج است. جامعه ای که در صورت لیست شدن این میم کوین در صرافی بایننس، انتظار  رشد هزار درصدی قیمت و کسر سه صفر اعشاری از بیبی کوین دارد.

صرافی بایننس یک صفحه ثابت برای بیبی دوج با قیمت لحظه ای و سایر اطلاعات این ارز دارد. شایان ذکر است، پس از قرار گرفتن راهنمای خرید بیبی دوج، در صفحه مخصوص این ارز در صرافی بایننس، در روز 20 آوریل این راهنما از سایت حذف شد!

آخرین اخبار بیبی دوج (به روز رسانی 21 فروردین)

ارتش بیبی دوج از دو میم کوین دیگر پیشی گرفت

10 آوریل بیبی دوج به نقطه عطف 1.5 میلیون هولدر رسید. طبق داده های بایننس اسمارت چین، تعداد آدرس های دارنده توکن بیبی دوج از مرز 1.5 میلیون کیف پول عبور کرد. این نشان می دهد که BabyDoge، توکن در مقایسه با دوج کوین و شیبا اینو میم کوین محبوبتری است.

عبور تعداد دارندگان بیبی دوج از مرز 1.5 میلیون آدرس

طبق داده‌های BscScan تعداد 619670 آدرس کیف پول منحصربه‌فرد دارای DOGE هستند، همچنین داده‌های Etherscan.io نشان می دهند، تعداد دارندگان شیبا اینو  1،127،347 (1.12 میلیون) است. بنابراین، در حال حاضر، ارتش بیبی دوج با 1.5 میلیون توکندار در مقایسه دو میم کوین رقیب قدرتمندتر است. شما می توانید هولدرهای بیبی دوج را درپلتفرم بایننس اسکن، مرورگر زنجیره هوشمند ببینید.

مطالعه مقاله بایننس اسمارت چین پیشنهاد میشود.

آخرین اخبار بیبی دوج (به روز رسانی 15فروردین)

تازه ترین توکن سوزی BabyDoge  

امروز، تیم توسعه ارزبیبی دوج، 3.2 کوادریلیون توکن BabyDoge به ارزش بیش از 10 میلیون دلار را با استفاده از فرایند توکن سوزی از گردش خارج کرد. بدین ترتیب، تاکنون در مجموع 17 کوادریلیون در سال 2022 سوزانده شده است.

Baby DogeCoin به تازگی الگوریتم اثبات توکن سوزی خود را از طریق صفحه رسمی توییتر خود به اشتراک گذاشت و گزارش داد که 3.2 کوادریلیون توکن به ارزش بیش از 10 میلیون دلار را به ادرس مرده ارسال کرده است.

این اولین بار نیست که BabyDoge چنین توکن سوزی عظیمی انجام می دهد. این تیم از آغاز سال جدید 2022، BabyDoge هر ماه چهار میلیارد توکن سوزانده است.

 طبق داده های CoinGecko، در حال حاضر، حجم توکن در گردش بیبی دوج به حدود 159 کوادریلیون کاهش یافته است.

رونمایی از NFT بیبی دوج در آینده نزدیک

تیم بیبی دوج پس از رویداد توکن سوزی ماهانه، با افشای تاریخ راه اندازی اولین NFT خود، جامعه را شگفت زده کرد. طبق گزارشات این تیم، تاریخ مینتNFT آنها در تاریخ 20 آوریل 2022 خواهد بود. این تیم همچنین لینک رسمی وب سایت NFT خود BabyDogeNFT.com را به اشتراک گذاشت.

برای اینکه شانس خود را به منظور عضو وایت لیست اسپات شدن امتحان کنید، می توانید به سایت  https://t.co/QAtBljH4Gc مراجعه کنید.

اینطور که از فعالیت های تیم بیبی دوج پیداست، این تیم با جدیت در مسیر تحقق نقشه راه خود قرار دارد.

 

وایت لیست اسپات های ان اف تی چیست؟

وایت لیست اسپات های nft فرصت های درخشانی هستند برای دریافت nft های رایگان و رسیدن به درآمد دلاری.

لیست سفید در دنیای NFT لیستی از افرادی است که دسترسی زودهنگام و تضمینی به مینت یا ضرب nft در تاریخ و زمان مشخصی دریافت می کنند. سه مزیت مهم برای افرادی که در فضای nft وایت لیست می شوند، وجود دارد:

  1. دسترسی تضمینی به مینت
  2. دریافت یک فطعه nft با قیمت نازل و حتی به صورت رایگان.
  3. دسترسی به مینت ان اف تی در زمان مناسب و بنابراین اجتناب از کارمزد بالای گس که ترافیک شبکه علت اصلی آن است.

قرار گرفتن در وایت لیست، بهترین گزینه برای سرمایه گذاری در دنیای متاورس و داشتن یک توکن غیرمثلی در سبد ارز دیجیتال خود است.

 

 

آخرین اخبار بیبی دوج (به روز رسانی 6 فروردین)

افزوده شدن بیبی دوج به لیست ارزهای دیجیتال درگاه پرداخت PayBolt

درگاه پرداخت ارز دیجیتال پی بولت (PayBolt) بیبی دوج را به لیست ارزهای خود اضافه کرد. به گزارش دنیای ترید، پی بولت، درگاه پرداخت سنگاپوری مبتنی بر Web3 در صفحه توییتر خود اعلام کرد:

" پشتیبانی از یکی از محبوب ترین میم کوین های زنجیره هوشمند بایننس به نام بیبی دوج  را آغاز کرده ایم."

این بدان معناست که زین پس، دارندگان BabyDoge می‌توانند از تمامی فروشگاه‌های اینترنتی که درگاه پرداخت PayBolt دارند، با استفاده از توکن بیبی دوج، کالا یا خدمات دریافت کنند.

PayBolt یک اکوسیستم پرداخت ارز دیجیتال Web3 است که منحصراً برای تجارت ساخته شده است. رمز اصلی این اکوسیستم PAY نام دارد که در اسمارت چین بایننس راه اندازی شده است.

نقشه راه شرکت پی بولت خدمت رسانی برای 1 میلیون کسب و کار و ارتقای حجم تراکنش تا 100 میلیارد دلار  تا پایان سال 2025 است.

 

 

آخرین اخبار بیبی دوج (به روز رسانی 17 اسفند 1400)

مشارکت بیبی دوج با سیمپلکس: امکان خرید baby doge با کارت اعتباری

BabyDoge به تازگی اعلام کرد که به طور رسمی با سامانه پرداخت پیشرو Simplex، یک قرارداد شراکت به امضا رسانده است. اکنون کاربران می توانند با استفاده از کارت اعتباری، مستقیماً بیبی دوج را از وب سایت رسمی آن خریداری کنند.

babydoge+simplex

پیش از این، کاربران می توانستند توکن بیبی دوج را از طریق صرافی های غیرمتمرکز پنکیک سواپ و یونی سواپ یا صرافی های متمرکز مانند Gate.io، OKX و Lbank، کوینکس و ... خریداری کنند.

با استفاده از سامانه Simplex، کاربران می‌توانند بیش از 130 ارز دیجیتال را از طریق شبکه ای متشکل از صدها شریک Simplex خریداری کنند. این پلتفرم  دائماً در حال بروز رسانی و افزودن ارزهای محبوب بوده و تاکنون بیش از 115 ارز فیات را وارد لیست خود کرده است.

Simplex، یک موسسه مالی مجوزدار است که با شبکه ای گسترده از صاحبان صنایع و مشاغل قرارداد همکاری دارد. این مؤسسه با شرکای خود، در زمینه پذیرش گسترده‌ترین روش‌های پرداخت، از جمله مستر کارت، ویزا کارت، اپل پی، سوییفت و ... همکاری می کند.

Simplex به همراه صد شریک خود، در زمینه گسترش پذیرش رمز ارز فعالیت می کند. این مؤسسه قبلاً با صرافی‌های برتر مانند بایننس، کوکوین و هوبی گلوبال برای تحقق این هدف، همکاری کرده است.

افزودن بیبی دوج به درگاه پرداخت ارزی شاپی فای: پذیرش baby doge توسط هزاران کسب و کار 

NOWPayments، یک سامانه اصلی و فراگیر برای پرداخت ارزهای دیجیتال، بیبی دوج را به لیست پرداخت ارزی خود در وبسایت شاپی فای (Shopify) اضافه کرد.

پس از افزودن شیبا اینو به درگاه پرداخت آنلاین، اکنون نوبت رقیب اصلی آن، بیبی دوج است که به عنوان روش پرداخت به شاپی فای اضافه شود.

nowpayment بیبی دوج را به عنوان روش پرداخت در شاپی فای اضافه کرد

بیش از یک میلیون نفر صاحبان مشاغل، از 175 کشور مختلف از شاپی فای برای عرضه محصولات و خدمات خود استفاده می کنند. هم اکنون افزودن بیبی دوج به عنوان روش پرداخت بدین معناست که تمامی این مشاغل BabyDoge را به عنوان یک روش پرداخت در ازای محصولات یا خدمات خود می پذیرند. قطعاً این اقدام در رشد هولدرهای بیبی دوج و رواج محبوبیت این ارز تأثیر بسزایی خواهد داشت.

 Shopify یک سامانه تجارت الکترونیک است که در آن صاحبان کسب و کار می توانند محصولات یا خدمات خود را عرضه کنند. این پلتفرم به صاحبان مشاغل آنلاین خدمات گسترده ای از قبیل پرداخت، بازاریابی، حمل و نقل و غیره ارائه می دهد.

پلتفرم NOWPayments در سال 2019 توسط تیم سازنده ChangeNOW، به عنوان یک سرویس مبادله ارزهای دیجیتال، راه اندازی شد. هدف این پلتفرم ارائه خدمات درگاه پرداخت ارز دیجیتال است. این پلتفرم به راحتی در وب سایت ها راه اندازی و استفاده می شود. NOWPayments ابزارهای مختلفی را در اختیار صاحبان مشاغل  قرار می‌دهد: API، فاکتور فروش، ویجت کمک مالی، دکمه‌ها، و همچنین پلاگین‌هایی برای WooCommerce، ZenCart، و ...

تاکنون NOWPayments بیش از 100 ارز دیجیتال را به عنوان روش پرداخت پوشش داده است. بهترین مورد درباره خدمات این پلتفرم، ارائه کارمزد تراکنش پایین است.

آخرین اخبار بیبی دوج (به روز رسانی 11 اسفند)

توکن سوزی بزرگ بیبی دوج کوین : 4 کوادریلیون توکن سوزی در یک روز 

روز گذشته 4 کوادریلیون توکن بیبی دوج کوین از گردش خارج شد.

توکن سوزی بزرگ بیبی دوج کوین

به گزارش دنیای ترید به نقل از سایت دکریپتو بیسیک (thecryptobasic)، از آغاز سال 2022 میلادی، ابتدای هر ماه، حجم های بزرگی از توکن های بیبی دوج کوین در مقیاس کوادریلیون توکن سوزی می شوند.

بیبی دوج کوین سلطان توکن سوزها!

در اولین روز ماه مارس، توکن سوزی بیبی دوج کوین آغاز شد و بنا به داده های سایت کوین گکو (CoinGecko)، تا این لحظه 159,278,394,658,793,747 واحد توکن بیبی دوج کوین از چرخه خارج شده است.

  • در دو ماه گذشته، در مجموع، 9.8 کوادریلیون واحد توکن بیبی دوج کوین، به ارزش 31.5 میلیون دلار به آدرس کیف پول های مرده ارسال شده اند .
  • حدود 5 کوادریلیون توکن به ارزش 11.5 میلیون دلار، در ماه ژانویه و 4.8  کوادریلیون به ارزش 20 میلیون دلار در ماه فوریه توکن سوزی شده است.
  • برنامه منظم بیبی دوج کوین برای توکن سوزی موجب شده است که در تلاطم های بازار، قیمت این ارز دیجیتال با افت چندانی مواجه نشود.

 

بیبی دوج کین جزو 5 میم کوین برتر

داده های اسمارت چین بایننس نشان می دهد، تعداد آدرسهای دارنده توکن بیبی دوج کوین بسیار بیشتر از آدرسهای دارای شیبا اینو و دوج کوین است. در حال حاضر، 1,416,499 (1.4 میلیون) آدرس موجودی بیبی دوج کوین دارند. این در حالیست که ارز پر طرفدار شیبا اینو 1,179,514 (1.1 میلیون) و ارز محبوب دوج کوین فقط 563,482 هولدر دارد. این امر نشان می دهد که بیبی دوج کوین در مسیر تحقق نقشه راه خود، بسیار موفق بوده و حتی از تارگت هایی که تعیین کرده، پیشی گرفته است.

فالوورهای توییتر بیبی دوج از مرز یک میلیون نفر گذشت!

در حالیکه دوج کوین، پادشاه میم کوین ها، برای حفظ تسلط خود بر میم کوین ها تقلا می کند، تعداد فالوورهای توییتر و ارزش بازار شیبا اینو بسیار نزدیک به این ارز محبوب ایلان ماسک شده است. تعداد فالوورهای صفحه رسمی توییتر دوج کوین، 3 میلیون نفر است و شیبا اینو اکنون با 2.8 میلیون دنبال کننده، در رقابت تنگاتنگ با دوج کوین قرار دارد.

در لیست میم کوین ها بیبی دوج  با بیش از 1 میلیون فالوور توییتر در جایگاه سوم محبوبترین میم کوین در توییتر قرار دارد.

آخرین اخبار بیبی دوج (به روز رسانی 1 اسفند)

لیست شدن بیبی دوج در صرافی هوبی گلوبال 

در 18 فوریه (1 اسفند) در حالی که بیشتر ارزهای دیجیتال در روند نزولی به سر می بردند، Baby Doge یک رشد دو رقمی را تجربه کرد.این افزایش 35 درصدی زمانی اتفاق افتاد که صرافی بزرگ هوبی گلوبال از اضافه شدن این توکن به لیست پلتفرم خود خبر داد.

لیست شدن بیبی دوج در صرافی هوبی گلوبال

ظرف تنها چند ساعت، قیمت بیبی دوج کوین از 0.00000000295 به بالاترین سقف کوتاه مدت خود در قیمت  0.000000004 دلار دست یافت.

نمودار 4 ساعته babydoge/usdt+ منبع تریدینگ ویونمودار جفت ارز Baby Doge Coin/ Tether- منبع تریدینگ ویوو

اکنون جفت ارز Baby Doge/USDT در صرافی هوبی گلوبال در دسترس است.

آخرین اخبار بیبی دوج (به روز رسانی 19 دی)

احتمال لیست شدن ارز بیبی دوج در صرافی بایننس 

میم‌کوین محبوب جامعه ارز دیجیتال، ارز دیجیتال بیبی دوج، سال جدید را با حدس و گمان‌های تازه آغاز کرده است. از اخبار جدید بی بی دوج می‌توان به یک پست توسط صرافی بایننس در مورد بیبی دوج کوین اشاره کرد که جامعه این میم‌کوین را وارد چرخه جدیدی از شایعات در مورد لیست شدن احتمالی در بایننس کرده است.

چند ساعت پس از آغاز سال 2022، بایننس یک صفحه قیمت زنده برای ‘Baby Doge’ در بزرگ‌ترین صرافی ارزهای دیجیتال جهان باز کرد. حتی این واقعیت که این صفحه دارای یک هشدار است مبنی بر اینکه این کوین "برای معامله در بایننس فهرست نشده است"، باعث کاهش شور و شوق جامعه بیبی‌دوج در مورد احتمال لیست شدن بیبی دوج در بایننس نشد!

ارز بیبی دوج 

فرشاد یکی از طرفداران دو آتیشه‌ی بیبی دوج کوین

به‌دنبال این اخبار بیبی دوج صفحه توییتر Baby Doge Coin نیز هیجان‌زده نوشت: "بیبی دوج دیگر یک شت‌کوین نیست. یک آلتکوین کوچک است!".

بیبی دوج کوین

در حال حاضر، اینکه بایننس بیبی دوج کوین را لیست کند یا نه و این که چقدر زود ممکن است اتفاق بیفتد، هنوز مشخص نیست. برخی از کاربران توییتر اشاره کرده‌اند که بایننس نمودارهای قیمت مشابهی برای سایر میم‌کوین‌هایی که در صرافی فهرست نشده‌اند نیز دارد.

قیمت بیبی دوج هنوز فاصله زیادی تا سقف تاریخی خود دارد. این کوین در حال حاضر با قیمت 0.000000002882 دلار معامله می‌شود که 50 درصد تا سقف تاریخی ثبت شده در جولای 2021 فاصله دارد.

قدرت کامیونیتی (جامعه) بیبی دوج

رشد جامعه طرفداران بیبی دوج هنوز هیچ نشانه‌ای از کند شدن را نشان نمی‌دهد که می‌تواند نکته امیدوارکننده‌ای در مورد آینده ی بیبی دوج باشد. براساس داده‌های ‘WhaleStatsBSC’، ارز بیبی دوج برای اولین بار اتریوم را به‌عنوان کوینی که بیش از همه توسط نهنگ‌های بزرگ BSC معامله شده، پشت سر گذاشته است.

ارز دیجیتال بیبی دوج

این اتفاق در حالی رخ می‌دهد که بیبی دوج به‌تازگی رکورد جدیدی از 1115000 دارنده توکن را به ثبت رسانده است. علاوه بر همه اینها، اخیراً جامعه بیبی‌ دوج کوین از 200 هزار نفر نیز فراتر رفته است. دومین گروه تلگرامی این میم‌کوین به‌تازگی برای پذیرش اعضای جدید افتتاح شده است. جامعه این میم‌کوین واقعا در حال انفجار به‌نظر می‌رسد! به هر تقدیر، جامعه و کامیونیتی بزرگ این میم‌کوین دوست‌داشتنی در بسیاری از دستاوردهای آن نقش داشته است.

به اشتراک گذاری این مطلب!