آخرین اخبار نات کوین: نات کوین در کدام صرافی لیست شده؟
اخبار ارز دیجیتال

آخرین اخبار نات کوین: نات کوین در کدام صرافی لیست شده؟

اگر سوال شما این است که نات کوین در کدام صرافی لیست شده، جای درستی آمدید! نات کوین به تازگی پیش فروش خود را آغاز کرده اما هنوز خبری از لیست شدن آن در هیچ یک از صرافی ها نیست. NOTCOIN کی لیست می شود؟ 

 

حدود 24 میلیون نفر، یعنی 5 درصد از کاربران فعال تلگرام، بازی نات‌کوین را انجام می‌دهند. در حالی که اپلیکیشن کسب درآمد با ورزش استپن فقط 700 هزار و بازی معروف اکسی اینفینیتی Axie Infinity فقط 2.78 میلیون کاربر فعال ماهانه آن هم در روزهای اوج داشت. قضیه چیست؟ چطور بازیکنان نات کوین به خاطر استخراج ارزی که هنوز عرضه نشده، حاضر هستند ساعت‌ها روی یک عکس متحرک کوین طلایی کلیک می‌کنند؟ چطور نات کوین توانست در کمتر از یک ماه از زمان راه اندازی ربات، میلیون‌ها کاربر تلگرام را جذب کند؟ پاسخ این پرسش ها ساده است. احتمالاً به علت سهل الوصول بودن و مکانیسم های ویروسی و ساده‌اش است که کاربران را تشویق می‌کند دوستان رمزارزی خود را از تلگرام دعوت کنند. اما با این حساب آیا آینده ای برای نات کوین وجود دارد یا بهتر است قبل از این که ربات انگشتتان و صفحه لمسی گوشی تان از کار بیفتد، دست از کلیک بکشید؟ تیم کارشناسی ما در دنیای ترید این پروژه را بررسی کرده و حالا نتایج خود را با شما در میان می‌گذاریم.

 

نات کوین در کدام صرافی لیست شده؟

پاسخ ساده و سریع اینکه نات کوین در کدام صرافی لیست شده این است: با توجه به تحقیقات ما، نات کوین هنوز در هیچ یک از صرافی های ارز دیجیتال لیست نشده است.

طبق داده های کوین مارکت کپ و کوین گلکو، دو وبسایت معتبر که اطلاعات صرافی های معتبر در مورد یک ارز را به نمایش می‌گذارند، ارز نات کوین در هیچ یک از صرافی ها لیست نشده است.

نات کوین در کدام صرافی لیست شده؟

وضعیت لیست شدن نات کوین در پلتفرم کوین گکو 

نکته جالب این که هنوز ارز نات کوین منتشر نشده، ولی با این وجود، بر طبق داده های وبسایت کوین مارکت کپ، 420 واحد توکن در حال دست به دست شدن است که نشان از یک کلاهبرداری دارد.

آخرین وضعیت لیست شدن نات کوین در کوین مارکت کپ

از سوی دیگر، وبسایت notcoin.net یک شمارش معکوس برای لیست شدن نات کوین در صرافی گذاشته است و بدون این که کوچکترین اطلاعاتی از نام صرافی و تعداد احتمالی عرضه اولیه ارائه بدهد، پیش فروش اولیه را آغاز کرده است. احتمال این که نات کوین به صورت NFT عرضه شود، وجود دارد که باعث می شود زحمات تمامی کلیک کنندگان به هدر برود.

آغاز پیش فروش نات کوین

پیش فروش نات کوین

 • ⚠️ حتماً به این نکته توجه داشته باشید، خریداری یک ارز دیجیتال که هنوز در هیچ یک از صرافی ها لیست نشده و نقشه راه مشخصی هم ندارد، حاوی ریسک بالاست. 
 • ⚠️ در وبسایت رسمی نات کوین خبری از پیش فروش ارز notcoin نیست!
 • آیا شما حاضر هستید در پیش فروش چنین پروژه ای که نه تیم پشتیبانی و نه برنامه مشخصی دارد، شرکت کنید؟

آیا نات کوین در صرافی بایننس لیست شده؟

در حال حاضر هیچ ارزی منتشر نشده است، طبق آخرین اخبار، نات کوین در هیچ یک از صرافی های معتبر لیست نشده است. 

صرافی بایننس در یک صفحه اختصاصی برای نات کوین به صورت رسمی اعلام کرده که نات کوین در صرافی بایننس لیست نشده. 

نات کوین در صرافی بایننس لیست شده؟

لیست شدن نات کوین در صرافی بایننس

هنوز وضعیت توکن این بازی مشخص نیست. از سویی همه‌ی صرافی‌ها، بخصوص صرافی بایننس قوانین سخت گیرانه‌ای برای لیست کردن ارزها دارد. قوانینی مانند نقشه‌ی راه مشخص، تیم پشتیبانی معتبر، ارزش افزوده بر اکوسیستم ارز دیجیتال و ... بنابراین بعید به نظر می‌رسد که پروژه‌ای مانند نات کوین به لیست صرافی بایننس راه پیدا کند. 

حتی نات کوین شعار خود را "Probably nothing" انتخاب کرده است که نشان می‌دهد، تیم توسعه از قبل خیال همه را راحت کرده که این ارز "سر کاری" است.

حساب توییتر نات کوین

حساب توییتر نات کوین

اما اگر ارز نات کوین منتشر شود، ممکن است درست مانند ارز پپه که پایه های فاندامنتال مناسبی نداشت، به علت پرطرفدار بودن، لیست شود که به معنای موفقیت ارز نیست و شما باید همچنان محتاط باشید.

نات کوین کی لیست میشود؟

هنوز هیچ اعلامیه‌ای مبنی بر تاریخ احتمالی انتشار توکن نات کوین و لیست شدن آن در صرافی منتشر نشده است.

حساب x (توییتر سابق) نات کوین فعالیتی ندارد. بنابراین به نظر نمی‌رسد آن‌ها واقعاً قصد راه اندازی توکن را داشته باشند، اما بسیاری فکر می‌کنند که این اتفاق خواهد افتاد. فقط در 30 روز اول راه اندازی این ربات که حتی نمی توان نام بازی را روی آن گذاشت، 20 میلیون نفر ثبت‌نام کرده‌اند.

آیا نات کوین لیست میشود؟

 با توجه به حجم عظیم کلیک‌های انجام شده برای استخراج یک رمزارز، واقعیت این است که این ارز هرگز راه اندازی نخواهد شد و حتی در صورت راه اندازی پیشرفت چندانی نخواهد داشت.


نات کوین چیست؟

حتماً شما هم به دنبال notcoin و پروژه‌ی رویایی لمس کن، سکه بگیر هستید. اما نات کوین چیست؟

 • نات کوین یک کوین یا توکن نیست؛ بلکه یک ربات تلگرامی است که این روزها به شدت در ایران ترند شده است.
 • Notcoin یک ربات بازی کلیکی است که در آن با ضربه زدن پیاپی روی صفحه موبایل، سکه به دست می آورید.

نمای بازی نات کوین

 • قاعده‌ی بازی آسان است: هرچه نات کوین بیشتری کسب کنید، رتبه بالاتری در لیگ ها خواهید داشت.
 • برای دریافت نات‌کوین بیشتر باید در جامعه نات کوین عضو شوید. می توانید با دریافت لینک رفرال دوستانتان را دعوت کنید و هر دو پاداش بگیرید.
 • در صورتی که در گروه های نات کوین در تلگرام به صورت گروهی بازی کنید، پاداش بیشتری می گیرید.

آخرین وضعیت کامیونیتی نات کوین

نات کوین در حالی خود را بزرگترین بازی وب تری می نامد که تنها مکانیسم آن استفاده از وسواس فکری افراد تنبل برای تکرار یک کار  است! این که شما بنشینید و فقط رو یک تصویر مرتب کلیک و بالا رفتن اعداد را نگاه کنید!

کدام صرافی ارز نات کوین را لیست کرده؟

برطبق تصویر بالا که از سایت رسمی نات کوین گرفته شده،

 • مجموع کلیک کنندگان نات کوین: 24 میلیون!
 • کلیک کنندگان آنلاین: 2875698
 • افراد آنلاین در وضعیت استراحت! : 57279

ارز دیجیتال نات کوین چیست؟

هنوز هیچ ارز دیجیتالی منتشر و یا عرضه عمومی نشده است. کیف پول نات کوین هنوز عرضه نشده است.

آیا نات کوین معتبر است؟

حتماً شما اخبار از دست دادن سرمایه‌های کلان در ربات‌های تلگرامی را شنیده‌اید. بنابراین پیش از اقدام به راه اندازی یک ربات، حتماً آن را اعتبار سنجی کنید.

 • ❌ هرگز اطلاعات کیف پول خود را در اختیار اشخاص غیر قرار ندهید.
 • ❌ در صورتی که یک ربات، در یک فرم تلگرامی اطلاعات کیف پول شما مانند رمز یا واژگان امنیتی را از شما درخواست کرد، از پر کردن فرم خودداری کنید.
 • ❌ یکی از ترفندهای کلاهبرداران اشتراک لینکهای فیشینگ در کانال هاست. روی لینک های ناشناس کلیک نکنید. کیف پول خود را به پلتفرم ناشناس متصل نکنید.

بسیاری بر این باور هستند که چون ربات notcoin تیک آبی دارد، بنابراین توسط تلگرام بررسی شده و امن است. بهتر است بدانید که تیک آبی در نسخه‌ی پریمیوم تلگرام موجود است و هر کس به شرط داشتن تیک آبی در یکی از سوشیال مدیاها مانند اینستاگرام، فیس بوک، توییتر، یوتیوب، تیک تاک و ... می‌تواند به راحتی آیکن تیک آبی را برای پروفایل خود فعال کند. پس تلگرام به خودی خود، کار خاصی برای اعتبارسنی انجام نمی‌دهد.

تیم دنیای ترید به شما هشدار می‌دهد. وقتی چیزی میان مخاطبان وایرال می‌شود، بلافاصله مورد توجه سودجویان قرار می‌گیرد و امکان کلاهبرداری فراهم می‌شود.

 

مطالعه این مطلب پیشنهاد می‌شود: استعلام سایت ها و برنامه‌های کلاهبرداری

دانلود نات کوین 

توجه داشته باشید، نات کوین یک ربات تلگرامی است. در حال حاضر هیچ نسخه‌ای برای دانلود نات کوین ارائه نشده است. در صورت ارائه‌ی اپلیکیشن بازی نات کوین در همین پست اطلاع رسانی می‌شود.

برداشت نات کوین

کامیونیتی نات کوین به تازگی اسکرین شاتی به اشتراک گذاشته که نشان می‌دهد این ربات بیش از 1.2 تریلیون کلیک "جمع‌آوری" کرده است.

تعداد کلیک های جمع آوری شده توسط نات کوین

اما هنوز هیچ کوین یا توکنی به اسم نات کوین روی بلاک چین منتشر نشده، در هیچ یک از صرافی ها لیست نشده، هنوز هیچ قیمتی ندارد و در نتیجه بازیکنان قادر به برداشت پول نیستند. 

⛔هشدار!

 • ⚠️ توجه داشته باشید، اگر کسی برای نقد کردن و یا برداشت توکن نات کوین از شما درخواست پول کرد، قطعاً کلاهبردار است. اگر این توکن منتشر شود، اخبار آن در رسانه‌های معتبر مانند رسانه‌ی دنیای ترید درج می‌شود.

آیا بنیاد TON نات کوین را تأیید می‌کند؟

مطلب تعجب آور توییت بنیاد معتبر تون کوین، توکن بومی تلگرام است. این بنیاد بازی ساده تون کوین را به عنوان یک بازی وب تری! به رسمیت شناخت و در توییتی افزود:

 

نات‌کوین به زودی یک دارایی دیجیتال مبتنی بر TON راه‌اندازی خواهد کرد.

سپس این بنیاد در توئیت دیگری تأکید کرد:

 

هنوز توکن نات‌کوین انتشار نیافته، نات‌کوین ارزش بازار ندارد. نات‌کوین به عنوان یک دارایی مجازی داخل بازی در اکوسیستم Web3 تلگرام عمل می‌کند و به عنوان یک رمزارز عمل نمی‌کند.

توییت های ضد و نقیض بنیاد Ton مبهم است و نتیجه مشخصی ندارد.

 

مطالعه این مطلب پیشنهاد می‌شود: همه چیز درباره تون کوین

ایردراپ نات کوین

هنوز خبری از عرضه‌ اولیه یا ایردراپ نات کوین نشده. در صورت اعلام ایردراپ در همین مطلب اطلاع رسانی می‌شود.

 

مطالعه این مطلب پیشنهاد می‌شود: آپدیت جدیدترین ایردراپ های معتبر و رایگان

تیم توسعه نات کوین

آیا نات کوین تیم پشتیبانی خود را معرفی کرده است؟ در یک بیانیه از بنیاد TON اشاره شده است که پلتفرم اوپن بیلدر (Open Builders) قرار است در صورت انتشار این توکن، آن را پشتیبانی کند. اوپن بیلدر که یک پلتفرم تولید ابزار برای توسعه دهندگان نرم افزار است، تاکنون اعلامیه‌ی رسمی خاصی برای تأیید یا رد این موضوع منتشر نکرده است.

بنابراین نات کوین تا بدین لحظه، تیم پشتیبانی رسمی ندارد.

آیا نات کوین آینده دارد؟

شما با کلیک کردن در بات نات کوین باعث افزایش رنک و اعتبار اینترنتی این ربات می‌شوید؛ در حالی که  هنوز مشخص نیست در آینده پاداشی نصیبتان می‌شود یا خیر!

در حال حاضر، بالانس نات کوین های کلیک شده وارد کانال تریلیون شده است. به علت حجم بالای کلیک های نات کوین، حتی اگر توکنی منتشر شود، قیمت بسیار پایینی خواهد داشت.

رسانه دکریپت (decrypt) در گزارشی به این موضوع پرداخت و تأکید کرد: نات کوین در حال حاضر فقط یک ایده است. ممکن است در آینده در بلاکچین TON راه‌اندازی شود، اما اکنون، این پروژه بیشتر شبیه به یک ابزار بازاریابی اینترنتی است تا یک رمز ارز واقعی. نات‌کوین در حال حاضر ماین یا استخراج نمی‌شود، بلکه در جامعه، فقط عبارت "استخراج نات کوین" به اشتباه، استفاده می‌شود.

حتی در ابتدا خود ربات به صورت اتوماتیک این پیغام ها را نمایش می‌دهد:

 

هیچ کس نمی‌داند که آیا وقتی نات‌کوین ساخته می‌شود یا خیر.

هیچ کس نمی‌داند که ارزش دارد یا خیر.

آموزش ورود مستقیم به نات کوین

برای ورود به نات کوین دستورالعمل زیر را دنبال کنید:

 • با کلیک بر سه خط موازی در گوشه‌ی سمت چپ، به setting بروید و با زدن دکمه‌ی آپدیت، تلگرام خود را به آخرین نسخه، به روز رسانی کنید.
 • در سرچ باکس تلگرام عبارت “notcoin” را تایپ کنید. 
 • همینطور که مشاهده می‌کنید، رباتها و کانالهای زیادی با این کار شروع به فعالیت کرده‌اند ولی فقط یکی از این رباتها حساب اصلی است. آدرس این حساب، notcoin_bot است. آن را لمس کنید.

مرحله 1 ورود به نات کوین در تلگرام

 • برای شروع دکمه [شروع] را بزنید. همان طور که در تعریف ربات نوشته، این ربات شاید هیچ کار خاصی انجام نمی‌دهد!

مرحله 2 ورود به نات کوین در تلگرام

 • اکنون روی دکمه [let’s go] کلیک کنید.

مرحله3 ورود به نات کوین در تلگرام

 • مرحله آخر لمس [راه اندازی] یا [Launch] است.

مرحله 4 ورود به نات کوین در تلگرام

 • حالا کلیک کنید! شاید با انتشار این کوین زحمات شما بی‌پاداش نماند. شاید هم هیچ وقت هیچ چیزی به شما نرسد و در آخر متوجه شوید که سر کار رفته اید!

و اما سخن پایانی...

برای جمع بندی، انتقادهای زیر بر نات کوین وارد است:

 1. بازی نات کوین رایگان و بیش از حد ساده است و کاربرد خاصی ندارد، هیچ خلاقیتی در این بازی نیست و استراتژی آن مبتنی بر وسواس فکری انسان برای انجام تکراری یک کار اتوماتیک است.
 2. نات کوین به طور رسمی تیم توسعه‌ی خود را معرفی نکرده است.
 3. نات کوین به طور رسمی منتشر نشده است. در هیچ بلاکچینی راه اندازی نشده است. ارزش بازار ندارد و در هیچ یک از صرافی های ارز دیجیتال لیست نشده است.
 4. تعداد کلیک های جمع آوری شده توسط نات کوین بسیار زیاد است و از مرز 1.5 تریلیون دلار عبور کرده است. مشخص نیست این تعداد کلیک واقعی است یا توسط ربات به صورت فیک جمع آوری شده. اگر هم واقعی باشد، مانند سایر میم کوین ها با تعداد عرضه‌ی بالا، ارزش بسیار پایینی خواهد داشت.
 5. اعتبار نات کوین به تبلیغات وابسته است. بنابراین به محض قطع شدن تبلیغات، این بازی از اعتبار می‌افتد.

حال این شما هستید که تصمیم می‌گیرید که آیا خود را درگیر کلیک‌های بی‌پایان بکنید یا خیر.

صرافی های ارز دیجیتال

صرافی لینک
صرافی بیت 24 ثبت نام
صرافی تبدیل ثبت نام
صرافی اکسیر ثبت نام
صرافی والکس ثبت نام
صرافی بینگ ایکس ثبت نام
صرافی بیت پین ثبت نام