آموزش انتقال از تراست ولت به نوبیتکس؛ آموزش ویدئویی گام به گام
ارز دیجیتال

آموزش انتقال از تراست ولت به نوبیتکس؛ آموزش ویدئویی گام به گام

در این مطلب از مقالات ارز دیجیتال دنیای ترید، به طور کلی به نحوه انتقال ارز دیجیتال از صرافی ایرانی نوبیتکس به کیف پول تراست ولت می پردازیم و به صورت گام به گام، نحوه انتقال ارز از نوبیتکس به تراست ولت را در قالب یک ویدیوی آموزشی ارائه می دهیم.

انتقال از تراست ولت به نوبیتکس

در صورتی که ساکن ایران هستید و دبیت کارت، مستر کارت و یا ویزا کارت در اختیار ندارید، تنها راه انتقال دارایی به صرافی های خارجی، احراز هویت در یکی از صرافی های ایرانی است.

در ویدیوی آموزشی زیر، صرافی نوبیتکس به عنوان مثال در نظر گرفته شده و مراحل انتقال ارز دیجیتال از نوبیتکس به تراست ولت را آموزش می دهیم.

مدت زمان ویدیو : 05:24 دقیقه


مطالعه این مقاله پیشنهاد می شود: خرید و فروش در کیف پول تراست والت

تراست ولت و انتقال ارز

ممکن است در درجه اول این سؤال به ذهن خطور کند که از کیف پول تراست والت به چه مقصدهایی می‌توان انتقال ارز دیجیتال انجام داد؟

جواب ساده است: می‌توانید وجوه خود را به هر کجا که پشتیبانی می‌شود ارسال کنید. مقصد ارز دیجیتال شما می‌تواند یکی از موارد زیر باشد:

 • صرافی‌های ارزهای دیجیتال
 • کیف پول های سخت افزاری مانند Trezor ، Ledger Nano  و غیره
 • سایر کیف پول‌های نرم افزاری تلفن همراه و یا تحت وب،
 • به یک حساب دیگر تراست والت.

 

کارمزد انتقال ارز از نوبیتکس به تراست ولت

آیا صرافی ایرانی برای انتقال ارز به تراست ولت کارمزد دریافت می کند؟

آیا کیف پول تراست ولت بابت انتقال رمز ارز به آن از کاربران خود کارمزد دریافت می‌کند؟

در پاسخ هر دو سؤال باید گفت: بسته به بلاکچینی که  برای انتقال ارز دیجیتال از آن استفاده می‌کنید، کارمزد شبکه از موجودی شما کسر می‌شود. توجه داشته باشید که تراست والت و نوبیتکس، هیچیک برای انتقال ارز دیجیتال هزینه‌ای دریافت نمی کنند.

از میان شبکه ها، کارمزد شبکه ترون و اسمارت چین بایننس از همه پایین تر و کارمزد شبکه اتریوم از همه بیشتر است.

نحوه انتخاب شبکه انتقال ارز به تراست ولت

باید به این نکته توجه داشت که هر ارزها را فقط می توان با استفاده از یک شبکه خاص انتقال داد، شبکه ای که در آن قرار دارد و  انتقال از شبکه متفرقه موجب از دست رفتن وجوه می شود.

انتقال کاردانو به کیف پول تراست ولت 

آیا انتقال کاردانو به تراست ولت امکان پذیر است؟

بسیاری از کاربران با انتقال کاردانو به تراست ولت ارزهای دیجیتال خود را از دست داده اند. توجه کنید. هرگز آدا توکن بومی کاردانو را به کیف پول تراست ولت انتقال ندهید. نتیجه این کار از دست رفتن کاردانوهای شماست.

انتقال از تراست ولت به نوبیتکس

توجه داشته باشید ارز دیجیتال کاردانو فقط با شبکه کاردانو و فقط به کیف پول های کاردانو مانند یورویی ولت و همچنین صرافی های ارز دیجیتال مانند کوینکس و کوکوین صورت می گیرد. بهترین کیف پول برای ذخیره کاردانو یورویی ولت است که توسط خود کاردانو معرفی شده است.

کیف پول تراست ولت در حال حاضر از ارز دیجیتال کاردانو پشتیبانی نمی کند و فقط از نسخه استاندارد BEP2 این ارز پشتیبانی می کند.

آیا تراست ولت از کاردانو پشتیبانی می کند؟

کاردانو با استاندارد BEP2 در نوبیتکس پشتیبانی نمی شود. در حال حاضر فقط توکن بومی کاردانو در صرافی نوبیتکس پشتیبانی می شود. بنابراین اگر سعی کنید توکن کاردانو (ADA) را به تراست ولت انتقال دهید، خوشبختانه نوبیتکس پیغام خطای «آدرس اشتباه است» را می دهد. اما ممکن است در سایر صرافی های ایرانی این پیغام خطا را مشاهده نکنید. بنابراین این بر عهده شماست که پیش از انتقال از صحت شبکه انتقال انتخابی و پشتیبانی توکن در کیف پول اطمینان حاصل کنید.

شبکه انتقال اتریوم به تراست ولت

بسیار مهم است که برای انتقال ارز اتریوم شما از چه شبکه ای استفاده کنید. زیرا در نوبیتکس دو گزینه برای انتقال ارز اتریوم وجود دارد:

 • اسمارت چین بایننس (BSC)
 • اتریوم (ETH)

اگر شبکه اشتباهی را انتخاب کنید، ارزهای خود را از دست می دهید. برای انتقال ارز به تراست ولت باید گزینه 2 یا به عبارت دقیق تر شبکه اتریوم را انتخاب کنید. ممکن است در صرافی شبکه اتریوم به جای عبارت ETH، با عبارت ERC20 مشخص شود. ERC20 استاندارد ارزها و توکن هایی است که در شبکه اتریوم ایجاد شده اند.

نحوه انتخاب شبکه هنگام انتقال ارز دیجیتال

انتقال ارز دیجیتال از یک کیف پول به کیف پول دیگر، درست مانند کارت به کارت کردن، مراحل یکسانی دارد.

نحوه انتقال bnb به تراست ولت

شما می توانید مراحل توضیح داده شده در فیلم آموزشی را در صرافی ایرانی دیگری پیاده کنید. برای مثال نحوه انتقال ارز از آبان تتر به تراست ولت نیز به همین ترتیب است. یعنی در هر صرافی برای انتقال ارز دیجیتال باید مراحل زیر را دنبال کنید.

 • به کیف پول خود در صرافی نوبیتکس بروید.
 • ابتدا حساب خود را شارژ کنید و ارز مورد نظر را خریداری کنید.
 • مقابل ارز مورد نظر مثلاً بایننس کوین، گزینه برداشت را انتخاب کرده و به صفحه برداشت منتقل شوید.

 

مرحله اول انتقال bnb به تراست ولت

 

 • در تراست ولت توکن bnb را انتخاب کرده اگر هنوز bnb را به صفحه اصلی اضافه نکرده اید، بالا سمت راست کلیک، نام bnb را در کادر جستجو سرج و تاگل آن را روشن کنید. اکنون  Receive را بزنید. 

 

نحوه انتقال توکن bnb به تراست ولت

 

 • با زدن دکمه copy آدرس را کپی کنید. توجه داشته باشید که زیر آدرس قید می شود که مموی عددی لازم است یا خیر. در این مثال عبارت "no memo required" در زیر QRکد، نشان می دهد که برای انتقال bnb به تراست والت، ممو لازم نیست.

 

مرحله سوم انتقال bnb به تراست ولت

 

 • سپس بازگردید به صرافی و آدرسی را که کپی کرده اید، در کادر آدرس پیست کنید.

 

مرحله چهارم انتقال bnb به تراست ولت

 • پارامترهایی مانند تعداد واحد ارز مورد نظر برای انتقال، شبکه  انتقال ارز و همچنین کد شناسایی دو عاملی را متناسب با ارز دیجیتال خود انتخاب کنید. اگر ارز شما ممو عددی لازم ندارد، گزینه "بدون ممو" را تیکدار کنید.
 • دکمه "ایجاد درخواست برداشت" را بزنید.
 • در مرحله بعد، از طرف نوبیتکس کدی به گوشی شما ارسال می شود که باید آن را در کادر وارد کرده و گزینه انتقال را بزنید.

donyaye-trade.com

صرافی های ارز دیجیتال

صرافی لینک
صرافی بیت 24 ثبت نام
صرافی تبدیل ثبت نام
صرافی اکسیر ثبت نام
صرافی والکس ثبت نام
صرافی بینگ ایکس ثبت نام
صرافی بیت پین ثبت نام

ارسال دیدگاه


16 دیدگاه