ورود مستقیم به بروکر ویندزور ❤️[ثبت نام، آموزش و بررسی Windsor]

ورود مستقیم به بروکر ویندزور ❤️[ثبت نام، آموزش و بررسی Windsor]

نام توضیحات واریز-برداشت پشتیبانی فارسی نهاد نظارتی کشور رتبه لینک
ورود مستقیم به بروکر ویندزور ❤️[ثبت نام، آموزش و بررسی Windsor] بروکر ویندزور درسال ۱۹۸۸ تاسیس شد. اکنون شعبه اروپای ویندزور تحت نظارت یا رگولاتوری سازما‌ن معتبر CySEC قبرس قرار دارد. صرافی آنلاین، وب مانی اسکریل، ویزا و مستر IFSC، CySEC و دیگر انگلستان، قبرس، سیشل، کنیا، اردن 8.2 ادرس سایت

این محتوا توسط کارشناسان دنیای ترید در بخش فارکس نوشته شده است. در زمان نگارش محتوا از تجربیات، گفت و گو با کاربران بروکر و گفت و گو با پشتیبانان بروکر استفاده کرده ایم. دقت داشته باشید که بخشی از محتوا ماحصل گفت و گو با پشتیبان بروکر میباشد. جهت اطمینان از صحبت مطالب ذکر شده میتوانید وارد وبسایت بروکر شوید.

ورود به وبسایت ویندزور بروکر

وبسایت ویندزور به زبان های مختلف در دسترس است. برای ثبت نام و اطلاعات بیشتر می توانید از لینک زیر به بخش مخصوص فارسی زبانان مراجعه کنید.

ورود به بروکر ویندزور

 

آموزش ثبت نام در بروکر ویندزور

طبق مراحل تصویری زیر می توانید در کارگزاری ویندزور ثبت نام کرده و بر حسب دلخواه خود حساب آزمایشی (دمو) و همچنین حساب واقعی افتتاح کنید. اگر تازه کار هستید بهتر است اول با مقادیر کم تر و اهرم پایین تر کار کنید و به مرور که مهارت بیشتری کسب کردید و دانش معاملاتی خود را ارتقا دادید میزان اهرم و موجودی حساب خود را افزایش دهید.

در قدم اول ثبت نام، زبان وبسایت را به فارسی تغییر دهید و بعد روی گزینه «حساب معاملاتی باز کنید» کلیک کنید.

ویندزور بروکر

در صفحه بعد، فرم را با اطلاعات درخواستی پر کنید. امکان انتخاب کشور ایران نیز وجود دارد.

توجه: حتما ایمیل و شماره تماس واقعی خود را وارد کنید چون برای تکمیل ثبت نام و مدیریت حساب، به ایمیل واقعی خود نیاز خواهید داشت.

بروکر ویندزور به شهروندان آمریکا خدمات ارائه نمی دهد. به همین علت باید «تایید می کنم فرد آمریکایی نیستم» را تیک بزنید.

ثبت‌نام در بروکر ویندزور

زبان مورد نظر خود جهت ارتباط با پشتیبانی را انتخاب کنید. با توجه به پشتیبانی بروکر از فارسی، زبان فارسی نیز قابل انتخاب است. با کلیک روی «ثبت نام» به این صفحه خواهید رفت:

ثبت‌نام در بروکر ویندزور

در حال حاضر باید به ایمیل خود (ایمیلی که با آن ثبت نام کردید) بروید و ایمیلی را که از کارگزاری بروکر دریافت کرده اید باز کنید. روی verify you email address کلیک کنید تا حساب شما در بروکر تایید شود.

ثبت نام در بروکر ویندزور

در حال حاضر، به وبسایت کارگزار هدایت شده و پیام زیر را دریافت خواهید کرد.

 

ثبت نام در ویندزور

روی «ورود به بروکر ویندزور» کلیک کنید. در صفحه بعد به پنل کاربری خود وارد می شوید. برای این که بتوانید معاملات واقعی انجام دهید، باید طبق راهنمایی سایت پروفایل کاربری خود را تکمیل کنید. در اینجا، ما برای ایجاد حساب آزمایشی (دمو) اقدام می کنیم. برای این کار روی «ایجاد حساب دمو» کلیک کنید.

آموزش ثبت نام در بروکر ویندزور

در صفحه بعد، می توانید حساب دموی خود را ایجاد کنید.

آموزش ثبت نام در بروکر ویندزور

 

بروکر ویندزور چه مزیتی نسبت به دیگر بروکرها دارد؟

بروکر ویندزور در ۱۹۸۸ تاسیس شد و بدین ترتیب، بیش از ۳۰ سال سابقه به عنوان یک کارگزار معاملاتی دارد. ویندزور به مشتریان خود، ابزارهای معاملاتی مختلف شامل فارکس، کالاهای انرژی، سهام، شاخص ها و اوراق قرضه را ارائه می دهد. البته در این بروکر معاملات کالا، سهام، انرژی و اوراق قرضه به صورت قرارداد مابه التفاوت یا همان CFD ارائه می شود. در تصویر زیر خلاصه ای از این بروکر ارائه میشود.

ویندزور بروکر

برخی دیگر از امکاناتی که ممکن است این بروکر را برای شما جذاب کند موارد زیر هستند. برخی از آنها، خصوصا امکانات آموزشی غنی این کارگزاری برای افراد فارسی زبان جذابیت بیشتری خواهند داشت.

وبینارهای آموزشی به زبان فارسی

بروکر ویندزور در زمان های مشخص دوره های آنلاین یا وبینارهای فارسی برگذار می کند. در این وبینارها شما می توانید از دوره های آموزشی شامل تکنیک ها و استراتژی های معاملاتی و همچنین تحلیل بازار توسط کارشناسان خبره این بروکر استفاده کنید. با توجه به نقش مهم دانش فنی و اطلاعات بازار در معامله و سرمایه گذاری این گزینه می تواند برای فارسی زبانان بسیار مفید باشد.

پس از ثبت نام در ویندزور این وبینارها از پنل کاربری شما قابل دسترسی هستند. با حساب دمو نیز می توانید به این امکانات دسترسی داشته باشید.

مقالات آموزشی فارسی

اگر در ویندزور بروکر ثبت نام کنید می توانید به کتاب ها و مقالات فارسی درباره آموزش پلتفرم های معاملاتی (مثلا آشنایی با متاتریدر)، استراتژی ها و دیگر مبانی معاملاتی دسترسی داشته باشید. این مقالات در کنار وبینارها و فیلم های آموزشی بروکر مجموعه اطلاعات شما را کامل تر می کنند.

اخبار و تحلیل بازار به فارسی

در کنار وبینارها و مقالات فارسی، این کارگزاری به طور روزانه اخبار و تحلیل بازار را به زبان فارسی در اختیار شما قرار می دهد. این اخبار و تحلیل ها رخدادهای بنیادی یا فاندمنتال که در بازار اثر می گذارند و همچنین تحلیل تکنیکال را در بر می گیرد.

امتیاز یا بونوس ویژه افتتاح حساب در ویندزور

در ویندزور بروکز می توانید به سادگی امتیاز ۳۰ دلاری در حساب خود به دست آورید (حساب شما ۳۰ دلار شارژ می شود). برای برخورداری از این امتیاز کافی است تا در وبسایت ثبت نام کنید و حساب کاربری خود را فعال سازید.

امنیت سرمایه گذاری و معامله در ویندزور

برخورداری از نظارت یا رگولاتوری یکی از دلایل امنیت معامله در هر بروکر است. شعبه قبرس این بروکر تحت نظارت CySEC قرار دارد که رگولاتوری بسیار معتبر و هم تراز رگولاتورهای اروپا است. دیگر شعبات نیز تحت نظارت سازمان هایی قرار دارند که شرایط مفیدی در زمینه حمایت از مشتریان فراهم می کنند.

امتیازات ویژه ویندزور برای مشتریان وفادار

در این بروکر شما می توانید بر حسب سابقه و حجم معاملات خود امتیاز دریافت کنید. این امتیاز چندین کاربرد دارد:

 • می تواند به اعتبار در حساب شما تبدیل شود که بتوانید از آن در معاملات استفاده کنید؛
 • می تواند بر حسب عملکرد معاملاتی و سوابق شما، سطح یا Status شما را بالاتر ببرد، به صورتی که با افزایش این سطح میزان امتیازات دریافتی شما نیز بیشتر شود.

 

بررسی پشتیبانی در بروکر ویندزور

یکی از مهم ترین شاخص ها در انتخاب بروکر، این است که فعالیت آن زیر نظر یک نهاد معتبر نظارتی بوده و به اصطلاح توسط یکی از این نهادها رگوله شده باشد. به همین دلیل در اولین گام تصمیم داریم اعتبار این بروکر را از نظر نظارتی بررسی کنیم.

بر حسب شعبه  و مقر خود، ویندزور زیر نظر (رگولاتوری) چهار سازمان مختلف قرار دارد.

 • Windsor Brokers (BZ) Ltd زیر نظر کمیسیون خدمات مالی بلایز (IFSC) قرار دارد.
 • Windsor Brokers Ltd زیر نظر  کمیسیون دارایی و بورس قبرس (CySEC) قرار دارد.
 • Seldon Investments (Jordan) Ltd زیر نظر  کمیسیون دارایی های اردن (JSC) قرار دارد.
 • Windsor Brokers (SC) Limited زیر نظر  FSA سیشل قرار دارد.

 

لازم به ذکر است که جهت بررسی پشتیبانی بروکر یک ایمیل به تیم پشتیبانی ارسال و در آن از یک مشکل ساختگی صحبت کردیم. پاسخ پشتیبان بسیار سریع، کاربردی و ساده بود. از این جهت ما معتقدیم که این بروکر پشتیبانی عالی دارد.

 

انواع حساب در بروکر ویندزور

ویندزور دارای دو پلتفرم است؛ این کارگزاری تنها از طریق پلتفرم متاتریدر ۴ (Meta Trader 4) ممکن است. البته از نسخه های مختلف (دسکتاپ و موبایل) پلتفرم می توان استفاده کرد. ویندزور دو نوع حساب به مشتریان خود ارائه می دهد:

حساب پرایم ویندزور: این حساب مخصوص معامله گرانی است که حمایت بیشتری نیاز دارند. حداقل موجودی ۱۰۰ دلار، حداقل اسپرد در جفت ارزهای اصلی برابر ۱ پیپ، حداکثر اهرم ۵۰۰:۱، و کمیسیون برابر صفر است. همچنین در حساب پرایم امکان معاملات حساب اسلامی (بدون سواپ یا شارژ شبانه) نیز وجود دارد.

حساب زیرو ویندزور: این حساب مخصوص معامله گران فعال تر است. حداقل موجودی حساب ۲۵۰۰ دلار، حداقل اسپرد صفر، و مقدار کمیسیون ۸ دلار به ازای هر معامله کامل (تکمیل خرید و فروش) است. در این حساب امکان معاملات حساب اسلامی (بدون سواپ) وجود ندارد.

حساب پرایم در ویندزور بروکر

یکی دیگر از حساب های معاملاتی این کارگزاری، حساب زیرو است. شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص این حساب معاملاتی تصویر زیر را مشاهده کنید.

حساب معاملاتی زیرو در بروکر ویندزور

 

واریز و برداشت پول در بروکر ویندزور

در کارگزاری ویندزور هم می توان از طریق صرافی معتبر که بروکر به شما معرفی می کند، واریز و برداشت ریالی داشت و هم از طریق روش های بانکی و الکترونیکی دیگر (وب مانی، ویزا و مستر کارت، اسکریل، نتلر و بانکی) انتقال پول را انجام داد. انتقال وجه از طریق وب مانی، ویزا و مسترکارت تنها با ارز دلار آمریکا (USD) ممکن است. این تنوع امکانات واریز و برداشت پول از حساب، باعث می شود که از این نظر، برای شهروندان ایران مشکل مهمی وجود نداشته باشد.

 

پلتفرم و ابزارهای معاملاتی در Windsor

در ویندزور شاهد ابزارهای معاملاتی بسیار متنوعی هستیم، از قبیل:

 • فارکس: تمام جفت ارزهای اصلی و همچنین جفت ارزهای فرعی
 • فلزات گرانبها: طلا و نقره (به صورت نقدی یا Spot و همچنین قرارداد CFD)
 • سهام: انواع سهام های آمریکا (به صورت CFD)
 • شاخص ها: انواع شاخص های آمریکا، اروپا و آسیا (به صورت CFD)
 • کالاهای نرم کشاورزی: قهوه، شکر، سویا، مس و موارد مشابه (به صورت CFD)
 • کالاهای انرژی: نفت، گاز، و بنزین (به صورت CFD)
 • معاملات CFD ارز: دلار استرالیا، دلار کانادا، پوند بریتانیا، یورو، و ین ژاپن
 • اوراق قرضه خزانه: اوراق قرضه خزانه آمریکا (دوره های ۲، ۵، و ۱۰ ساله)، قرارداد آتیه (فیوچرز) اوراق EURBUND آلمان (به صورت CFD)

 

جمع بندی

در کل، می توان نتیجه گرفت که بروکر ویندزور از نظر نظارتی و امکانات معاملاتی، برای آن دسته از معامله گران و شهروندان ایرانی مناسب است که قصد دارند در بازارهای مالی جهانی مانند فارکس، سهام فلزات و معاملات مشابه فعالیت کنند. در وبسایت ویندزور، علاوه بر اخبار و تحلیل بازار، متون و ویدیوهای آموزشی مفیدی نیز قرار دارد که البته برای دیدن آنها باید در سایت ثبت نام کنید.

به علاوه، می توانید تقویم اقتصادی فارکس موجود در وبسایت بروکر را مشاهده کنید تا در جریان اخبار مهم و تأثیرگذار در بازار قرار گیرید یا از ماشین حساب فارکس آن برای محاسبات معاملاتی و کمک به تصمیم گیری بهره ببرید.

 

سوالات متداول کاربران درباره بروکر ویندوز

آیا ویندزور بروکر معتبر است؟

ویندزور از سال ۱۹۸۸ فعال بوده و از این رو بروکری باسابقه است که چندین شعبه در سراسر جهان دارد. هر یک از شعبات خود ویندزور به کشورهای مناطق و قاره های مختلف خدمات ارائه می دهند.

کدام حساب windsor بهتر است؟

ویندزور بروکز دو نوع حساب «پرایم» و «زیرو» فراهم می کند. مهم ترین تفاوت آنها از نظر حداقل موجودی است که در پرایم ۱۰۰ دلار و در زیرو ۲۵۰۰ دلار است. همچنین فقط حساب پرایم زیرو امکان معاملات حساب اسلامی (بدون سواپ) دارد.

آیا ویندزور پشتیبانی فارسی دارد؟

در حال حاضر بله؛ پرسنل ویندزور به زبان فارسی و از طریق تلفنی و ایمیل، تیکت و یا پیام گذاری آنلاین خود وبسایت و همچنین پیام رسان هایی مانند واتس اپ به مشتریان پاسخگو هستند.

چگونه می توان در ویندزور واریز و برداشت انجام داد؟

از طریق واریز بانکی و صرافی، کارت های بانکی مانند مستر و ویزا و همچنین دیگر روش های الکترونیک مانند وب مانی و اسکریل امکان واریز و برداشت وجود دارد.

آثا ویندزور تحت نظارت یا رگولاتوری قرار دارد؟

ویندزور شش شعبه در سراسر جهان دارد که هر یک بر حسب منطقه خود تحت رگولاتوری سازمانی های مختلفی قرار دارند. مثلا شعبه اروپا تحت نظارت سازمان بسیار معتبر CySEC قرار دارد.

با چه پلتفرم هایی می توان در ویندزور معامله کرد؟

متاتریدر ۴ پلتفرمی است که توسط کارگزاری ویندزور پشتیبانی می شود. این پلتفرم معاملاتی بیشترین تعداد کاربر را در سراسر جهان دارد.