قیمت لحظه‌ای فایل کوین به همراه معرفی و تحلیل Filecoin
ارز دیجیتال

قیمت لحظه‌ای فایل کوین به همراه معرفی و تحلیل Filecoin

همگی ما در زمینه ذخیره‌ی داده به سرورهای گوگل و آمازون اعتماد کرده‌ایم. تصور کنید چه اتفاقی می‌افتد اگر سرورهای متمرکز این شرکت‌های خصوصی هدف حمله قرار گیرند و یا دچار نقص فنی شوند؟ اینجاست که نام فایل کوین به میان می‌آید. وظیفه‌ی اصلی این پروتکل ذخیره‌ی داده در یک شبکه‌ی بزرگ و غیرمتمرکز است. شبکه‌ای به بزرگی هزاران کامپیوتر. در این مطلب نکات جالبی در مورد ارز فایل کوین ارائه می‌دهیم. همچنین اگر قصد دارید این ارز را بخرید، تحلیل تکنیکال آن را حتماً مطالعه کنید.

ارز دیجیتال فایل کوین چیست؟

فایل‌کوین یک شبکه‌ی ذخیره‌سازی غیرمتمرکز داده است که بر اساس الگوریتم ذخیره‌سازی فایل سراسری (IPFS) فعالیت می‌کند. این شبکه برای تبدیل فضای ذخیره‌سازی‌ بلاستفاده هزاران کاربر کامپیوتر به یک بازار ذخیره‌سازی کارآمد طراحی شده است. هدف افزایش امنیت ذخیره‌ی اطلاعات، به همراه کاهش هزینه‌هاست.

 

سیستم فایل بین‌سیاره‌ای یا سراسری، به اختصار (IPFS) نامیده می‌شود و یک پروتکل توزیع و ذخیره‌سازی داده است. در این سیستم داده‌ها به جای ذخیره داده در یک سرور متمرکز، میان هزاران سیستم کامپیوتر فردی ذخیره می‌شوند. این کامپیوترها همگی متصل به IPFS متصل هستند و هر کدام یک نود در شبکه به حساب می‌آیند.

 

 

فایل‌کوین (Filecoin) با نماد (FIL یا ⨎) ارز دیجیتال بومی شبکه‌ی ذخیره‌سازی غیرمتمرکز است. مشتریانی که قصد دارند به فضای ذخیره‌سازی نامحدود فایل کوین دسترسی پیدا کنند، با استفاده از ارز FIL کارمزدها را پرداخت می‌کنند. نودهایی که فضای ذخیره‌سازی به شبکه ارائه می‌دهند، به نوبه‌ی خود ارز FIL را بابت خدماتشان دریافت می‌کنند.

افرادی که داده‌های خود را در این شبکه‌ی سراسری ذخیره می‌کنند، می‌توانند مطمئن باشند که داده‌هایشان برای همیشه در جای امنی ذخیره است و به صورت توزیع‌شده در سراسر وب باقی بماند. شما می‌توانید این نوع ذخیره‌ی داده را با سایر روش‌های متمرکز ذخیره‌‌ی ابری مانند خدمات وب آمازون، گوگل کلود یا دراپ‌باکس مقایسه کنید. در این روش داده‌ها در سرورهای متعلق به این شرکت‌های خصوصی ذخیره می‌شوند و در اختیار این شرکت‌ها قرار دارند.

 برای اطلاعات بیشتر، به جدول زیر مراجعه فرمایید. 👇 👇 👇

جدول اطلاعات جامع فایل کوین filecoin
🌐 نام انگلیسی ارز  Filecoin
📌 نماد ارز   FIL
آدرس پلتفرم

filecoin.io

liftoff.filecoin.io

📃 وایت پیپر https://filecoin.io/filecoin.pdf
📍 عرضه کل  1,961,079,124
📍 عرضه در گردش  1,961,079,124 
📁 دسته بندی ارز ذخیره سازی داده
آدرس مرورگر https://filfox.info/en
توییتر توییتر  https://twitter.com/Filecoin
 بهترین کیف پول تراست ولت

مطالعه این مطلب پیشنهاد می‌شود: قیمت لحظه ای کاردانو به همراه معرفی و تحلیل 

 

donyaye-trade.com

صرافی های ارز دیجیتال

صرافی لینک
صرافی بیت 24 ثبت نام
صرافی تبدیل ثبت نام
صرافی اکسیر ثبت نام
صرافی والکس ثبت نام
صرافی بینگ ایکس ثبت نام
صرافی بیت پین ثبت نام

ارسال دیدگاه


0 دیدگاه