جدیدترین ایردراپ های معتبر و رایگان – لیست به روز شده 2023
اخبار ارز دیجیتال

جدیدترین ایردراپ های معتبر و رایگان – لیست به روز شده 2023

اگر در رویدادهای ماهانه ایردراپ های دوست داشتنی ارز دیجیتال شرکت کنید، بر طبق قانون «اثر مرکب» دارن هاردی، نتیجه آن وجوه قابل توجه در کیف پول ارز دیجیتال شما، در پایان سال خواهد بود. اگر کمی اهل بررسی باشید، با دیدن رشد انفجاری برخی از این airdrop ها، خود نیز اقدام به خرید توکن های بیشتری می کنید. ایردارپ معتبر، ایردراپی است که توسط کارشناسان و مراجع معتبر تایید شده باشد. در کنار ایردراپ های بررسی شده در این مطلب میتوانید سری به کانال تلگرامی دنیای ترید بزنید.

قبل از شرکت در ایردراپ حتما بخوانید!

⚠️ نباید در هر ایردراپی شرکت کنید. هر گردی گردو نیست! هر ارز دیجیتال رایگانی که در فضای مجازی تبلیغ می شود، airdrop معتبر نیست. احتیاط کنید! زیرا بعضی از این ایردراپ هایی که گاهی حتی توسط سلبریتی ها تبلیغ می شوند، چیزی نیستند جز اسکم و یا کلاهبرداری. حتماً لیست ایردراپ ها را از منابع معتبر دریافت کنید.

⚠️ هرگز تحت هیچ شرایطی کیف پول خود را به یک سایت ناشناس متصل نکنید؛ زیرا با این کار، خود را در معرض هک کیف پول قرار می دهید. کیف پولتان را فقط به شبکه های شناخته شده، مانند بایننس اسمارت چین یا اتریوم متصل کنید. اگر با ایردراپی مواجه شدید که از شما درخواست اتصال کیف پول به یک سایت ناشناس را داشت، این ایردراپ جعلی است. حتی اگر جعلی نباشد، به امتحانش نمی ارزد.

⚠️ ممکن است airdrop موفقیت آمیز اجرا نشود. بنابراین شرکت در ایردراپ تضمین برنده شدن یا افزایش قیمت و سودهای ماورایی نیست.

⚠️ همه چیز در airdrop ها شانسی است. ما فقط می توانیم یک ایردراپ معتبر پیدا کرده و با طی مراحل بسیار آسان و شرکت در آن، شانس خود را برای دریافت توکن رایگان و ارزشمند امتحان کنیم. 

 

ایردراپ‌های 2023

جدول ایردراپ‌های جدید و معتبر سال 2023
ایردراپ آیکن ایردراپ تاریخ ایردراپ📆 وضعیت
آیکن ایردراپ دو ایردراپ بزرگ صرافی غیرمتمرکز یونی سواپ ژانویه 2023  زمان دارد
آیکن ایردراپ3 ایردراپ بزرگ بلاکچین کازماس مارس 2023 زمان دارد

ایردراپ های معتبر ماه مارس 2023 (اسفند 1401- فروردین 1402)

در اسفند 1401 و فروردین 1402 یک ایردراپ بزرگ داریم. این ایردراپ‌ها اعتبارسنجی شده هستند و مخصوص هولدرهای بلندمدت و استیک‌کنندگان چند ارز دیجیتال معروف است. در ادامه اطلاعات این ایردراپ‌ها را مشاهده می‌کنید.

 

 

اگر برای شما سؤال است که چطور پیش‌بینی کنیم یک پروتکل ایردراپ خواهد داشت تا جزو استیک‌کنندگان یا دارندگان اولیه برای دریافت آن ایردراپ باشیم، صفحه‌ی اخبار ارز دیجیتال را دنبال کنید. آنجا پروژه‌های جدید و معتبری که احتمالاً در آینده ایردراپ دارند، معرفی می‌شوند. شما می‌توانید چند برابر سرمایه‌گذاری خود، ایردراپ دریافت کنید.

 

 

3 ایردراپ برای دارندگان ارز اتم، کازماس و چند ارز دیگر

این ماه برای دارندگان ارز اتم و کازماس 3 ایردراپ معتبر داریم. این ایردراپ برای دارندگان چندین ارز انجام می‌شود که ارز مشترک در آن‌ها، رمز ارز اتم و کازماس است.

در جدول زیر، اطلاعات این ایردراپ‌ها را مشاهده می‌کنید. کافیست دارندگان یکی از ارزهای زیر را در زمان اسنپ شات استیک یا هولد کرده باشند. 

جدول ایردراپ‌های جدید و معتبر مارس 2023
نماد ارز آیکن ایردراپ نام ارز  مقدار  تاریخ  نحوه شرکت
REBUS airdrop REBUS اعلام خواهد شد  14 می 2023 راهنمای دریافت
STRD airdrop STRD 6,300,000 STRD هر سه ماه تمدید  راهنمای دریافت
Harbor airdrop Harbor 150میلیونHARBOR پایان مارس-تمدید راهنمای دریافت

 

ایردراپ های معتبر ماه ژانویه 2023 (آذر- دی 1401)

صرافی یونی سواپ، یکی از بهترین و کاربردی ترین صرافی غیر متمرکز در شبکه ی اتریوم است. شما با دنبال کردن پروژه های جدیدی که مرتبط با یونی سواپ هستند و با انجام چند تراکنش در این پلتفرم ها می توانید جزو کاربران اولیه شوید و از مزایای بعدی که airdrop است، بهره مند شوید. این ایردراپ نیز مخصوص کاربرانی است که در یکسال گذشته از پلتفرم یونی سواپ و یک پلتفرم مرتبط دیگر، با اجرای تراکنش استفاده کرده اند. اگر شما از این کاربران هستید، می توانید بسته به نوع کاربری، از 12 میلیون الی 42 میلیون تومان ارز دیجیتال بدون قرعه کشی دریافت کنید.

این صرافی در سال جدید میلادی دو ایردراپ بزرگ دارد. برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد شرایط و آموزش گام به گام دریافت ایردراپ یونی سواپ، به کانال تلگرام دنیای ترید مراجعه فرمایید.


نتیجه گیری

در پایان باید گفت airdrop دو مزیت عمده دارد:

  • شما در واقع با عضویت در صفحه توییتر، لایک و تگ airdrop ، نام پروژه را روی زبان ها می اندازید و این امر یک تبلیغ درست و حسابی برای پروژه محسوب می شود.
  • تبلیغات باعث رشد انفجاری قیمت ارز دیجیتال پروژه می شود.

نتیجه اینکه به طور بالقوه، امکان رشد انفجاری هر پروژه ای که ایردراپ سخاوتمندانه ای دارد، 99.99 است! شما با شزکت در airdrop، در واقع از یک سو باعث رشد قیمت یک ارز دیجیتال می شوید و از سوی دیگر، خود همزمان از این رشد سود می برید. بنابراین یکی از استراتژی های پولساز، شرکت در ایردراپ و یا خرید توکن پروژه ایردراپی و نگهداری آن تا زمان ایردراپ و حتی بعد از آن است. رشدهای 200 الی 600 درصدی ارزهای دیجیتال ایردراپ شده خود یک گواه واضح بر این ادعاست.