بیبی دوج کوین چیست؟ معرفی، فیلم آموزش خرید و قیمت babydoge
ارز دیجیتال

بیبی دوج کوین چیست؟ معرفی، فیلم آموزش خرید و قیمت babydoge

بیبی دوج کوین (Baby Doge Coin) ترند این روزهای بازار ارزدیجیتال است و طرفداران میم کوین این بار از نام دوج کوین برای ایجاد یک میم جدید به نام «بیبی دوج کوین» یا «فرزند دوج کوین» بهره برداری کرده اند.

در این مطلب از مقالات ارز دیجیتال دنیای ترید، با ارز دیجیتال بیبی دوج کوین آشنا می شوید و در انتها در می یابید که آیا ارز Baby Doge Coin برای سرمایه گذاری مناسب است؟

ارز دیجیتال Baby Doge Coin چیست؟

بیبی دوج کوین: اطلاعات

آدرس قرارداد هوشمند بیبی دوج در اسمارت چین بایننس

0xc748673057861a797275CD8A068AbB95A902e8de

سایت رسمی بیبی دوج کوین

https://www.babydogecoin.com/

اینستاگرام بیبی دوج https://www.instagram.com/accounts/login/
دیسکورد بیبی دوج https://discord.com/invite/babydogecoin
صفحه ردیت بیبی دوج https://www.reddit.com/user/Baby_doge_coin
کانال تلگرامی بیبی دوج https://t.me/joinchat/BmOvV67R_2w1ZjJh

صفحه توییتر بیبی دوج کوین

https://twitter.com/babydogecoin

 

بیبی دوج چیست؟

بی بی دوج کوین نسخه دیگری از Dogecoin و یک ارز دیجیتال بسیار ارزان قیمت و مبتنی بر میم است که اخیراً در رسانه‌های اجتماعی سر و صدای زیادی به پا کرده است.

دلایل محبوبیت بیبی دوج کوین میان سرمایه گذاران

ارز دیجیتال Baby Doge در تاریخ 1 ژوئن 2021 به دست توسعه دهندگان ناشناس بر روی اسمارت چین بایننس ایجاد شده است و با سرعت بسیار بالای 5 بلوک بر ثانیه، با وجودیکه مدت زمان زیادی از راه اندازی آن نمی گذرد، دارای جامعه ای بزرگ با هزاران توکندار است.

شایان ذکر است که نقشه راه پروژه بیبی دوج بسیار بلندپروازانه و شامل تلاش‌های بیشتر به منظور جذب کمک های خیریه برای بهبود سطح زندگی حیوانات خانگی، ایجاد توکن غیرمثلی (NFT)، گیم فای و موارد دیگر است.

در وب سایت Baby Doge Coin آمده که این ارز دیجیتال از دوج کوین مدل سازی کرده است و تجربه های زیادی را از دوران Dogecoin اندوخته است :

«بیبی دوج با نشان دادن سرعت تراکنش‌ها و جذابیت‌های جدید بهبود یافته‌اش، به دنبال تحت تأثیر قرار دادن پدرش است».

این وبسایت در ادامه تأکید می کند:

« به سادگی عشق بورزید، نوازش کنید، و شاهد رشد بیبی دوج کوین خود باشید.»

 آنالیز داده های اسمارت چین بایننس نشان می دهد که ارز دیجیتال بیبی دوج در واچ لیست بیش از 250 هزار نفر سرمایه گذار وجود دارد و تاکنون بیش از 1.18 میلیون دارنده بر روی این ارز دیجیتال سرمایه گذاری کرده اند.

 

اما باید دید که این «جذابیت های جدید بهبود یافته» چیست و تا چه حد موفق شده که دوج کوین را تحت تأثیر قرار دهد.

ویژگی ارز دیجیتال بی بی دوج

تعداد دارندگان بی بی دوج کوین چقدر است و به عبارت دیگر چند تریدر در ارز دیجیتال بیبی دوج کوین سرمایه گذاری کرده اند و این ارز را هولد کرده اند؟

جدول زیر رشد معنی دار دارندگان بلند مدت بیبی دوج را بخصوص از ابتدای سال میلادی جدید، نشان می دهد. هم اکنون 1.076 آدرس جزو هولدرهای بلند مدت بیبی دوج کوین هستند.

نمودار دارندگان بیبی دوج کوین-منبع کوین مارکت کپ

بی بی دوج کوین با ساز و کاری طراحی شده که به صورت خودکار در بلند مدت بر ارزش آن افزوده شود. این ساز و کار بدین صورت است:

4 دلیل اصلی رشد ارز بیبی دوج کوین

 • بیبی دوج کوین به طور کامل استخراج شده و به صورت دوره ای توکن سوزی می شود.
 • با هر تراکنش به صورت خودکار قسمتی از ارزهای دیجیتال سوزانده می شوند. 41% از بیبی دوج کوین بدین صورت به کیف پول مرده ارسال و سوزانده می شود. همچنین فرایند توکن سوزی دستی نیز به صورت دوره ای انجام می شود.
 • دارندگان از هر تراکنش زنجیره ای که در اکوسیستم Baby Doge اتفاق می افتد، به طور خودکار 5٪ کارمزد دریافت می کنند. این یعنی در طول زمان دارندگان بلند مدت از دو محل افزایش قیمت و توزیع کارمزد تراکنش کسب سود می کنند.
 • بیبی دوج کوین یک کیف پول مخصوص امور نیکوکاری دارد که مقداری از توکن ها را راهی امور خیریه و صرف کمک به حیوانات می کند.

 

نقشه راه بیبی دوج کوین

در سایت رسمی بیبی دوج کوین یک نقشه راه 5 مرحله ای گنجانده شده است. اکنون این ارز در مرحله اول یا فاز پیدایش قرار دارد. اهداف فاز اول و دوم تبلیغاتی است. نکته قابل توجه اینکه تاریخ ها نامعلوم بوده و تنها ترتیب این فازها در سایت مشخص شده است. از مهمترین اهداف این 5 فاز می توان به موارد زیر اشاره کرد :

 • قرار گرفتن در لیست کوین گکو (coin gecko) و کوین مارکت کپ در فاز 2
 • دو ایردراپ در فاز 3 
 • صدور کارت اعتباری در فاز 3
 • راه اندازی صرافی غیرمتمرکز بیبی دوج کوین در فاز 5
 • لیست شدن در بیشتر صرافی های متمرکز
 • دستیابی به 300 هزار سرمایه گذار بلند مدت تا فاز 5
 • افزایش کمک های خیریه تا مرز 350 الی 750 هزار دلار برای کمک به پناهگاه های سگ در فاز 5

 

علت رشد بیبی دوج

بیبی دوج کوین از بدو ورود این شانس را داشت که مورد حمایت قدرتمندترین شخص دنیای کریپتو، یعنی ایلان ماسک قرار گیرد.

به طور کلی از عمده دلایلی که در پیشرفت و افزایش این محبوبیت دخیل هستند، می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. حمایت ایلان ماسک از بیبی دوج کوین
 2. توکن سوزی جنجالی بیبی دوج کوین
 3. بحث های داغ در توییر حول محوریت بیبی دوج کوین
 4. راه اندازی بریج اتریوم ارز بیبی دوج کوین
 5. شایعات لیست شدن بیبی دوج کوین در صرافی بایننس

تمامی این موارد موجب شد که ارز بیبی دوج کوین تبدیل به پر مبادله ترین ارز دیجیتال میان نهنگ های اسمارت چین بایننس شود. به گزارش بخش اخبار ارز دیجیتال دنیای ترید، به نقل از یاهو فایننس، روز گذشته (دوشنبه 10 ژانویه 2022) ارز دیجیتال baby doge از نظر حجم معاملات نهنگ های زنجیره هوشمند بایننس (BSC)، اتریوم را پشت سر گذاشت و تبدیل به پر معامله ترین ارز دیجیتال معامله شده به دست نهنگ های اسمارت چین بایننس شد.

در ادامه در مورد هر یک از این موارد توضیحات کوتاهی ارائه می دهیم.

مهم ترین علت رشد بیبی دوج کوین : حمایت ایلان ماسک

همانطور که در بالا آمد، بیبی دوج کوین در تاریخ 1 ژوئن 2021 به بازار عرضه شد و زمانی که ایلان ماسک، مدیرعامل تسلا، به فاصله یکماه از راه اندازی این ارز، در تاریخ 1 ژوئیه در مورد آن توییت کرد، بسیار مورد توجه قرار گرفت.

حمایت ایلان ماسک از بیبی دوج کوین

همان روز پس از توییت ماسک، قیمت بیبی دوج +1000 درصد افزایش یافت! نرخ سرچ کلمات کلیدی «چگونه بیبی دوج بخریم» در گوگل ده برابر شد و سرمایه های کلانی به سوی بازار بیبی دوج سرازیر شد. بدون شک، بیبی دوج کوین یک شبه تبدیل به بحث داغ فضای مجازی شد و تقریباً هیچ کس نمی خواست از ضیافت بی بی دوج کوین جا بماند.

مشارکت ایلان ماسک در Dogecoin باعث شد تا در سال 2021 قیمت دوج کوین به اوج برسد و سرمایه گذاران امیدوار بودند که توییت او در مورد Baby Doge Coin نیز نتایج مشابهی را رقم بزند.

توکن سوزی جنجالی بیبی دوج کوین

بر اساس گزارش مرجع قیمت ارزهای دیجیتال، سایت کوین مارکت کپ، در مجموع 420 کوادریلیون Baby Doge انتشار یافته است. از این میزان 125 کوادریلیون (حدود 30٪) با توکن سوزی از چرخه خارج شده است و در حال حاضر، سرمایه در گردش بیبی دوج کوین 295 کوادریلیون است.

پاداش های جذاب بیبی دوج کوین یکی از علت های محبوبیت این ارز

همچنین تیم پشتیبانی ارز دیجیتال بیبی دوج در ابتدای سال نوی میلادی (2022) با یک توکن سوزی بزرگ به میزان پنج کوادریلیون توکن Baby Doge، کادوی سال نوی خوبی به جامعه بیبی دوج هدیه داد.

راه اندازی بریج یا پل ارتباطی با اتریوم

پس از ارتقا در انتهای آبان ماه (نوامبر 2021)، با راه اندازی بریج اتریوم بیبی دوج کوین، این توکن برای خرید در یونی سواپ در دسترس قرار گرفت. یک روز قبل از راه اندازی این پل ارتباطی، تعداد توکندار یا هولدرهای ارز Baby Doge به مرز یک میلیون نزدیک شد.

احتمال لیست شدن در صرافی بایننس

چند ساعت پس از آغاز سال 2022، بایننس یک صفحه قیمت لایو برای ‘Baby Doge’ در بزرگ‌ترین صرافی ارزهای دیجیتال جهان باز کرد. حتی این واقعیت که این صفحه دارای یک هشدار است مبنی بر اینکه این کوین "برای معامله در بایننس فهرست نشده است"، باعث کاهش شور و شوق جامعه بیبی‌دوج در مورد احتمال لیست شدن بیبی دوج در بایننس نشد!

گمانه زنی ها در مورد احتمال لیست شدن بیبی دوج کوین در بزرگترین صرافی جهان، موجب افزایش گردش مالی و به دنبال آن افزایش محبوبیت این ارز شده است.

مطالعه این خبر پیشنهاد می شود: لیست شدن ارز بیبی دوج (Baby Doge) در صرافی بایننس

قیمت بیبی دوج

بیبی دوج کوین با سیستم سهامداری هوشمند و یکپارچه ای که برای پاداش در نظر گرفته است، یک کوین بسیار ضد تورمی است. بیبی دوج کوین در هر تراکنش، 5 درصد از مبلغ تراکنش به حساب کاربر واریز می کند و در صورتیکه کاربر این ارز را استیک کند 5% دیگر نیز بر دارایی اش افزوده می شود.

در نتیجه، بیبی دوج کوین در اصل برای پاداش به دارندگان بلند مدت طراحی شده است و این ویژگی، بیش از پیش بر محبوبیت آن افزوده و آن را تبدیل به کوینی بسیار مناسب برای تبدیل ارزها به یکدیگر کرده است. 

برای ارائه تحلیل قیمت بیبی دوج کوین، نگاهی به نمودار این ارز دیجیتال در تریدینگ ویوو بیندازیم:

با نگاهی کلی به عملکرد بیبی دوج کوین، مشاهده می کنیم این ارز از ابتدای پیدایش، روند صعودی ملایمی را در پیش گرفته است.

نمودار ارز بیبی دوج از ابتدا تا کنون

از 10 آگوست 2021 که تریدینگ ویوو ارز بیبی دوج را به رسمیت شناخت و نمودار آن را پوشش داد، قیمت 0.000000001210  برای این ارز ثبت شده است. ممکن است با خود بگویید که این ارز بسیار کمتر از یک دلار است و رشد چندانی نداشته است. اما با نگاهی به بالاترین قیمت تاریخی این ارز 0.000000005246 در می یابیم که بیبی دوج از 10 آگوست تا 30 اکتبر، یعنی تنها در فاصله ای سه ماهه، موفق شده 333 درصد سود بسازد.

اما آیا سرمایه گذاری روی این ارز نتایج مطلوبی در پی دارد؟

این موضوع که بیبی دوج، یک ارز بسیار ارزان قیمت است دارای مزایا و معایب خاص خود است. از مزایای پایین بودن قیمت این است که یک تریدر می تواند برای سرمایه گذاری بلند مدت، سهم های بسیاری از این ارز تهیه کند و در یک دوره سه ماهه سود خوبی نصیبش شود.

اما  بیبی دوج یک ایراد مهم دارد : با اینکه در سایت کوین مارکت کپ، ارزش بازار آن چیزی حدود یک میلیارد دلار ثبت شده است، قرابت زیادی با عدد صفر دارد و این خطر وجود دارد که هر آن با هیجانات بازار، تمامی سهم های شما نابود شود.

همانطور که در نمودار مشخص است این ارز دیجیتال دو مرتبه در یکماه، یعنی در تاریخ های 8 و 28 سپتامبر سقوط خطرناکی را تا قیمت 0.000000000487   تجربه کرده است.

سرمایه گذاری در رمزارز Baby Doge

بی بی دوج کوین یک ارز دیجیتال بسیار جدید است و با وجود محبوبیت زیادی که در بازار ارز دیجیتال دارد، شاید بهتر باشد قبل از به خطر انداختن سرمایه خود، اجازه دهید این ارز خود را در آزمون زمان ثابت کند.

آیا سرمایه گذاری در ارز بیبی دوج کوین یک ایده خوب است؟

خبرهایی که از بازار می رسد مبنی بر این است که در حال حاضر بیبی دوج کوین بسیار مورد توجه نهنگ های اسمارت چین بایننس قرار گرفته و تبدیل به پرمعامله ترین ارز در هفته اخیر شده است. اما توجه داشته باشید که سرمایه‌گذاری در ارزهای دیجیتال نظیر دوج کوین و بیبی دوج کوین که ارزش بنیادین چندانی نداشته و تغییرات قیمت آن در دست اشخاص محدود است، می تواند یک سرمایه گذاری بسیار پر ریسک باشد. قیمت Baby Doge درست مانند Dogecoin، به دلیل توییت های ماسک به شدت در نوسان است. بنابراین اگر قصد دارید در ارز دیجیتال بیبی دوج سرمایه گذاری کنید، باید همواره حرکت های قیمت این ارز را زیر نظر بگیرید تا در صورت مشاهده علائم خطر بتوانید به سرعت سرمایه های خود را از بازار آن بیرون بکشید. 

مطالعه این مقاله پیشنهاد می شود: بهترین توکن‌های دیفای (DeFi) در سال 2022

مقایسه شیبا اینو با بیبی دوج: Baby Doge در اوج

از آغاز سال جدید، محبوبیت ارز دیجیتال Baby Doge افزایش یافته است و یکی از علت های این امر، افزایش بحث های داغ سرمایه‌گذاران خرده‌فروش حول محور بیبی دوج در فضای مجازی بخصوص در توییتر است. همچنین پس از توکن سوزی ابتدای سال نوی میلادی (2022)، بی بی دوج کوین بیشتر مورد توجه سرمایه‌گذاران خرده‌فروش قرار گرفت. به دنبال این خبر، هفته گذشته مورخ 4 ژانویه 2022، بیبی دوج از شیبا اینو Shiba Inu (SHIB) پیشی گرفت.

مقایسه شیبا اینو با بیبی دوج کوین

با اینحال شکی نیست که شیبا اینو از لحاظ فاندامنتال از ارز دیجیتال بیبی دوج بهتر و قوی تر است. زیرا از یکسو عرضه  Shiba Inu در مقایسه با Baby Doge Coin بسیار کمتر است و از سوی دیگر، تیم توسعه دهنده شیبا اینو در آستانه راه اندازی بلاک چین خود با عنوان «شیباریوم» است. مدتی است که شیبا اینو به عنوان یک روش پرداخت در کسب و کارهای زیادی پذیرفته شده است. با اینحال باید به بیبی دوج نیز فرصت داد تا خود را ثابت کند.

پیش بینی قیمت و آینده ی بیبی دوج

در حالی که این هفته شاهد افت قیمت میم محبوب‌تری مانند شیبا اینو Shiba Inu و فلوکی اینو (Floki Inu) بوده‌ایم، قیمت بیبی دوج کوین به طور پیوسته در حال افزایش بوده است.

در ادامه پیش بینی سایت ها و کارشناسانان محبوب جهانی در مورد آینده بیبی دوج را بخوانید. سعی کردیم پیش بینی های مثبت و منفی را انعکاس دهیم تا شما مخاطب عزیز، دید روشنی در مورد آینده بیبی دوج کوین به دست بیاورید.

 پیشبینی قیمت کریپتو آکادمی

کریپتو آکادمی آینده امیدوار کننده ای را برای Baby Doge Coin پیش بینی می کند و طیف گسترده پروژه های توکن و "حمایت پررنگ جامعه" بیبی دوج کوین را دو عامل کلیدی در موفقیت این ارز معرفی می کند. طبق پیش بینی سایت کریپتو آکادامی، به احتمال زیاد قیمت بیبی دوج کوین تا پایان سال 2022 به 0.00000006 دلار برسد. با اینحال، به دلیل عرضه محدود توکن، تردید دارد که بیبی دوج کوین موفق شود تا پایان سال 2022 پا را از مرزهای این قیمت فراتر ببرد. اما پیش بینی این سایت رشد در سال های آینده است.

پیش بینی سایت کریپتو آکادمی از رشد قیمت Baby Doge Coin:

 • تا پایان 2023 : رشد 2070 درصدی و دستیابی به قیمت 0.00000012 دلار
 • تا پایان 2024: رشد 3500 درصدی و دستیابی به 0.00000015 دلار

 

 پیشبینی قیمت دیجیتال کوین پرایس (DigitalCoinPrice)

به عقیده کارشناسان سایت DigitalCoinPrice ارز Baby Doge از پتانسیل کافی برای دستیابی به یک رشد قیمت 50 و 80 درصدی برخوردار است. طبق پیش بینی سایت دیجیتال کوین پرایس، قیمت دوج کوین به چنین رشدی دست می یابد:

 • در پایان سال 2022: 00000000562 دلار
 • در پایان سال 2023: 0.00000000636 دلار

بر طبق الگوی پیشبینی سایت دیجیتال کوین پرایس، به احتمال زیاد بی بی دوج کوین تا سال 2029 پا را از مرزهای 0.00000001691 دلار فراتر خواهد گذاشت. علت این پیشبینی نیز تجمیع فاکتورها و سیگنالهای صعودی است که سایت دیجیتال کوین پرایس از اندیکاتورهای خود دریافت کرده است.

پیشبینی قیمت ولت اینوستر (Wallet Investor)

و اما سایت ولت اینوستر Baby Doge را به عنوان «سرمایه گذاری نه چندان مطلوب برای بلندمدت (1 ساله)» طبقه بندی می کند، اما با اینحال ولت اینوستر همچنان رشد مثبت را البته در کوتاه مدت، برای بیبی دوج ترسیم می کند. طبق الگوی پیشبینی سایت ولت اینوستر، این ارز تا سال 2027 می تواند به راحتی 150 دلار سود عاید تریدر کند. برای مثال شما می توانید امروز با صد دلار سرمایه چیزی حدود 24,131,274,131.27413 بی بی دوج کوین خریداری کنید و اگر درآمد شما در افق پنج ساله تقریباً 150٪ باشد، تا سال 2027 ، سرمایه شما 250 دلار می شود. اما این سایت هشدار می دهد که نمودارها و اخبار این ارز را زیر نظر داشته باشید.

پیشبینی قیمت سایت تلگان (Telegaon)

سایت Telegaon نیز برای  بیبی دوج کوین چشم اندازی صعودی ترسیم و تأکید می کند که اگرچه این توکن بی ثبات به نظر می رسد، انتظار نمی رود این روند ادامه یابد. تلگان در مورد قیمت‌ بیبی دوج کوین این آینده را پیشبینی می کند:

تا سال 2025 : رشد 12 هزار درصدی! و دستیابی به قیمت 0.0000005 دلار

بیبی دوج را از کجا بخریم؟

ارز بیبی دوج کوین در کدام صرافی لیست شده است؟

بیبی دوج کوین در 15 صرافی لیست شده است ولی بهترین پلتفرم برای خرید این ارز، دو صرافی غیر متمرکز پنکیک سواپ و یونی سواپ است. به تازگی با انعقاد قرارداد میان Simplex و بیبی دوج، می توان با استفاده از کارت اعتباری، این ارز را مستقیماً از سایت اصلی بیبی دوج کوین خریداری کرد.

صرافی هایی که بی بی دوج کوین را لیست کرده اند و هر روز به تعدادشان افزوده می شود:

جدول صرافی هایی که بیبی دوج کوین را در لیست خود قرار داده اند

 صرافی

جفت ارز

لگو صرافی Gate.io

Gate.io

BabyDoge/USDT

لگو صرافی یونی سواپ

Uniswap (V2)

BabyDoge/WETH

لگو صرافی پلونیکس

Poloniex

BabyDoge/TRX

لگو صرافی OKEx

OKEx

BabyDoge/USDT

صرافی پنکیک سواپ+لگو

پنکیک سواپ (PancakeSwap (V2))

BabyDoge/WBNB

BabyDoge/USDT

BabyDoge/BUSD

لگوی صرافی ال بانک LBANK

LBank

BABYDOGE/USDT

لگو صرافی MEXC

MEXC

BABYDOGE/USDT

لگو صرافی ال بانک Bitrue

Bitrue

BabyDoge/USDT

لگو صرافی XT.COM

XT.COM

BABYDOGE/USDT

لگو صرافی Hoo

Hoo

BabyDoge/USDT

لگو صرافی BitForex

BitForex

BabyDoge/USDT

لگوی صرافی ZT

ZT

BabyDoge/USDT

لگوی صرافی Decoin

Decoin

BabyDoge/USDT

coinex logo

CoinEx

BabyDoge/USDT

 

خرید بیبی دوج در کوینکس

ارز بیبی دوج کوین هنوز در لیست صرافی بایننس، کوین بیس، کوکوین یا کوینکس قرار نگرفته است. بهترین جایی که می توانید ارز بیبی دوج کوین را خریداری کنید، صرافی پنکیک سواپ است.

اما در پاسخ به این پرسش که آیا بیبی دوج در صرافی ایرانی قابل معامله است یا خیر، باید بگوییم بیبی دوج یک ارز بسیار نوظهور است و این ارز در تعداد معدودی از صرافی های خارجی لیست شده است. با اینحال به علت محبوبیت روز افزون بیبی دوج میان ایرانیان، در حال حاضر این ارز دیجیتال در لیست دو صرافی "بیت پین" و "کیف پول من" قرار گرفته و قابل معامله هستند.

خرید بیبی دوج از تراست ولت

اگر از کیف پول متاماسک یا تراست ولت استفاده می کنید، می توانید به راحتی بیبی دوج خود را از صرافی پنکیک سواپ خریداری کنید.

آموزش نحوه خرید و فروش بیبی دوج کوین را دنبال کنید:

جهت خرید بیبی دوج از تراست ولت ابتدا باید کیف پول خود را به اسمارت چین بایننس و بعد به صرافی پنکیک سواپ متصل کنید و سپس اقدام به خرید بیبی دوج کنید.

جهت آموزش نحوه خرید ارز از پنکیک سواپ با تراست ولت مشاهده این ویدیو پیشنهاد می شود: نحوه اتصال تراست والت به اسمارت چین بایننس و پنکیک سواپ 

ویدیوی آموزش نحوه خرید ارز بیبی دوج با تراست ولت 

نکات مهم در خرید ارز بیبی دوج کوین

 • برای خرید بی بی دوج کوین با تراست ولت، باید به منظور پوشش کارمزد در کیف پول خود توکن اسمارت چین بایننس داشته باشید.
 • در کادر “from” ارزی را که موجودی دارید، انتخاب کنید.
 • در کادر “to” نام توکن baby doge coin  را تایپ کنید.
 • اسلیپیج را روی 12 قرار دهید.
 • دکمه swap را بزنید.


تفاوت دوج کوین و بی بی دوج

شباهت بارز بی بی دوج کوین و دوج کوین این است که هر دو ارز تحت تسلط و حمایت با نفوذترین شخص وال استریت، ایلان ماسک قرار دارند و بنابراین گوش به فرمان توییت های  این شخص هستند. اما بپردازیم به تفاوت این دو ارز دیجیتال.

مقایسه-دوج-کوین-و-بیبی-دوج-کوین

 

 • بر خلاف دوج کوین و سایر ارزهای دیجیتال، Baby Doge قرار نیست به عنوان ارز استفاده شود. در عوض، دارندگان ارز بواسطه پاداش های تجمعی 5 درصدی تشویق می شوند این ارز را در کیف پول خود نگه دارند.
 • در حالی که Dogecoin، همراه با بسیاری دیگر از ارزهای دیجیتال، سقفی برای استخراج ندارد، Baby Doge از قبل استخراج شده است، به این معنی که مفهومی به نام استخراج بیبی دوج وجود ندارد. به گزارش وب سایت Baby Doge، این باعث می شود بیبی دوج در دراز مدت کمیاب شده و بنابراین ارزش آن افزایش یابد.
 • دارندگان Baby Doge با 5% کارمزد از هر تراکنش در شبکه Baby Doge که در Baby Doge پرداخت می شود پاداش دریافت می کنند. 5 درصد اضافی حاصل از کارمزد هر تراکنش توسط شبکه برای نقدینگی جمع آوری می شود.

 

کیف پول مناسب بی بی دوج

بهترین کیف پول برای هولد کردن بی بی دوج کوین چه خصوصیاتی دارد؟

بیبی دوج کوین یک ارز استاندارد BEP-20 است و بهتر است در کیف پولی نگهداری شود که به راحتی در آن کیف پول قابل معامله باشد.  بدیهی است که باید به فاکتور امنیت نیز توجه داشته باشید. بهترین کیف پول ها برای پس انداز هر ارزی کیف پول های سخت افزاری هستند. کیف پول‌های سخت‌افزاری مانند Trezor، BitBox و Ledger امن‌ترین مکان برای ذخیره ارزهای شما هستند، اما دسترسی به این سطح از امنیت رایگان نیست. کیف پول‌های نرم‌افزاری با اینکه به اندازه نمونه های سخت افزاری امنیت ندارند، اما رایگان، کاربرپسند و قابل دانلود برای دسکتاپ یا اندورید هستند.

مطالعه این مقاله پیشنهاد می شود: 9 روش کلیدی برای افزایش امنیت کیف پول ارز دیجیتال

اگر به دنبال بهترین کیف پول های نرم افزاری برای پس انداز بیبی دوج کوین هستید، لیست سه کیف پول مناسب برای بیبی دوج کوین را در اینجا ببینید:

لیست سه کیف پول مناسب برای بیبی دوج کوین

بهترین کیف پول برای بیبی دوج کوین

 

 • تراست ولت: نسخه اندروید موجود است
 • متاماسک: نسخه اندروید، iOS و دسکتاپ موجود است
 • سیف پال: نسخه اندروید، iOS و دسکتاپ موجود است.

مطالعه این مقاله پیشنهاد می شود: کیف پول اکسودوس

و اما سخن پایانی

در این مطلب به طور کامل ارز دیجیتال بی بی دوج کوین را معرفی کردیم. حال خود را در مواجه با یک سؤال مهم و اساسی می یابیم: آیا بیبی دوج بخریم یا نه؟

در پاسخ باید گفت تصمیم به خرید یک ارز و بخصوص یافتن نقطه ورود مناسب تصمیمی است که باید به تنهایی و پس از انجام تحقیقات لازم بگیرید. همانطور که در مقاله توضیح داده شد، BabyDoge دارای عرضه محدود است و بیش از 40٪ از آن قبلاً توکن سوزی شده است. با هر تراکنش بیبی دوج، 5٪ بیبی دوج میان تمامی کیف پول های دارای BabyDoge، توزیع می شود. این یعنی عرضه بیبی دوج به مرور زمان با کاهش جدی روبرو می شود و این امر به خودی خود موجب افزایش ارزش BabyDoge خواهد شد.

BabyDoge دارای جذابیت زیاد و جامعه ای بزرگ است، سرعت بالای تراکنش و محبوبیت این ارز، بزرگترین نقطه قوت آن است، اما از سویی این کوین تحت تأثیر ایلان ماسک گام های بزرگی روی نمودار برمی دارد که می تواند از سویی به نفع دارندگان باشد و از سوی دیگر این ارز را تبدیل به توکنی بی ثبات کند.

فراموش نکنید که برای ورود به بازار ارز دیجیتال پیش از هر چیز، آموزش لازم است. شما می توانید با مراجعه به صفحه آموزش رایگان صفر تا صد ارز دیجیتال دنیای ترید و مطالعه مقالات مهم و کلیدی ارز دیجیتال، از آگاهی و آمادگی لازم برای ورود به بازار پرسود ارزهای دیجیتال برخوردار شوید.

به اشتراک گذاری این مطلب!

2 دیدگاه

  • comments

   Omid Boss
   ، 16 بهمن 1400

   سلام خسته نباشید ممنون از این پستتون، در فیلم بعد از سواپ کمتر شد مقدار توکن چرا؟

  • comments

   کارشناس وبسایت دنیای ترید ، 17 بهمن 1400

   سلام Omid Boss عزیز، کم شدن مقدار توکن به علت اسلیپیج در صرافی پنکیک سواپ است. برای اطلاعات بیشتر به مقاله "آموزش جامع پنکیک سواپ" به آدرس https://donyaye-trade.com/article/PancakeSwap-exchange-review و تایتل "اسلیپیج در پنکیک سواپ و ترفند اجتناب از آن" مراجعه فرمایید.

ارسال دیدگاه


مطالب مرتبط