قیمت لحظه ای ارز اریوا؛ چیزایی که از ariva نمیدانید + تحلیل روز
ارز دیجیتال

قیمت لحظه ای ارز اریوا؛ چیزایی که از ariva نمیدانید + تحلیل روز

سال‌ ها از زمان اختراع بیت کوین می‌ گذرد و شاهد آن هستیم که صنعت بلاک‌ چین با بزرگترین صنایع دنیا مانند گیم و بازی های ویدیویی، سینما، کسب و کارهای آنلاین و… ادغام شده است. اما امروز قصد معرفی ارز دیجیتال اریوا را داریم که با هدف قرار دادن صنعت توریسم و گردشگری وارد بازار شد. با نگاهی به نقشه راه و وایت پیپر ارز دیجیتال Ariva، می توان دید که این ارز دیجیتال نقشه های بزرگی در سر دارد. بخاطر نوآوری خلاقانه، ارز دیجیتال اریوا از همان ابتدا مورد توجه انبوهی از کاربران قرار گرفت و توانست توجه بسیاری را به خود جلب کند. نکته جالب تر اینکه این پروژه هیچ گونه تبلیغاتی از طریق مشاهیر در فضای مجازی انجام نداد که این خود به تنهایی بیانگر ارزش بالقوه پلتفرم ariva است.

بخشی از وایت پیپر آریوا

راز موفقیت بسیاری از پروژه های بلاک چینی، دست گذاشتن روی صنایع محبوب است که پلتفرم اریوا این کار را با صنعت گردشگری انجام داد. صنعت گردشگری باعث جذب سرمایه گذار و در نتیجه رشد اقتصادی در سطح کشوری و جهانی است. ارزش صنعت گردشگری معادل ۸.۸ تریلیون دلار آمریکا است. این عدد نه تنها برای دولت های دنیا وسوسه برانگیز است بلکه نشان می دهد که چقدر پروژه های بلاک چینی جا برای رشد دارند. از این رو می‌ توان به حرکت هوشمندانه پروژه ariva پی برد.

این صنعت همچنین ۳۱۹ میلیون شغل یا یک دهم کل مشاغل روی کره زمین را تشکیل می دهد. با وجود این همچنان که باید، پروژه‌ های بلاک چینی توجه عمده به صنعت گردشگری و توریسم نکرده‌ اند. به عبارت دیگر پروژه‌ هایی مانند اریوا تقریباً بدون رقیب اند و می توانند با قدرت و سرعت هرچه تمام پیشرفت کنند. در ادامه مقاله به توضیحاتی پیرامون پلتفرم ariva و خدمات این پلتفرم خواهیم پرداخت. همچنین توکن بومی این پلتفرم یعنی ARV را معرفی کرده و بهترین صرافی ها برای خرید و فروش این توکن را نیز بررسی می کنیم.

ارز دیجیتال اریوا چیست؟

شرکت ariva به منظور فعالیت در شبکه های گردشگری و مسافرتی محلی و جهانی، ارز دیجیتال ARV را ساخت. پروژه اریوا یک شبکه و بستر مبتنی بر توریسم و گردشگری B2C است که کاربران در سراسر جهان می توانند بدون محدودیت از آن بهره ببرند.

کاربران با استفاده از پلتفرم ariva به طور مستقیم با سرویس های گردشگری در سطح محلی، کشوری و جهانی ارتباط برقرار کرده و می‌ توانند با توجه به نظرات و بازخورد های کاربران قبلی بهترین خدمات دهندگان توریسم را انتخاب کنند. برای مثال می توان از طریق اریوا محل اقامت و بلیط هواپیما، قطار و کشتی را با استفاده از رمز ارز اریوا تهیه کرد.

وبسایت آریوا فایننس
پورتال رسمی پلتفرم اریوا، اریوا ورلد (Ariva.World) نام دارد که یک بستر گردشگری و سفر غیرمتمرکز است که کاربران از طریق آن با ارائه‌ دهندگان خدمات گردشگری (هتل ها، مراکز تفریحی، فروشندگان بلیط و…) ارتباط برقرار می کنند.

وبسایت Ariva.World دارای ۳ بخش عمده است:

1. لیست خدمات ارائه شده:

در این قسمت تمامی ارائه دهندگان خدمات با استفاده از ارزهای دیجیتال خدمات خود را ارائه می دهند و مشتریان می توانند سرویس مورد نظر خود را انتخاب کنند.

2. قسمت مربوط به کسب‌ و کار:

پنل مدیریت محصول و خدمات که مخصوص ارائه‌ دهندگان خدمات گردشگری مانند هتل‌ ها، رستوران‌ ها، ایرلاین‌ ها و …. است.

3. آنلاین شاپ:

از این قسمت می توانید با استفاده از ارزهای دیجیتال محصولات محلی خریداری کنید. با استفاده از پلتفرم ARIVA، سیستم پرداخت دیجیتال و تجارت های توریستی آسان تر و بهتر می شوند. به همین منظور ارز ARV با هدف انجام معاملات بدون واسطه در صنایع  گردشگری جهانی توسط شرکت اریوا ساخته شد.

هدف اصلی پروژه اریوا دستیابی به محبوبیت و کاربری بسیار گسترده در حوزه توریسم و سفر است.  هدف نهایی  شرکت ariva تبدیل شدن به یک عضو جدایی ناپذیر در حوزه گردشگری است که برای دستیابی به این هدف، اریوا باید استراتژی طراحی کند که کاربران به شدت به سمت ارز ARV روی آورند. ارز ARV یک توکن مبتنی بر BEP20 است که با استفاده از شبکه زنجیره هوشمند بایننس ساخته شده است. یکی از برنامه های جدی اریوا، ساخت کیف پول اختصاصی این ارز در سه ماهه اول ۲۰۲۲ می باشد.

ARV بر مبنای BSC

نکته جالب اینجاست که هولدرهای توکن ARV می‌ توانند به‌ وسیله این ارز دیجیتال محل اقامت و بلیط‌ های خود را رزرو کرده و سپس دیدگاه‌ ها و تجربیات خود در پورتال اریوا به ثبت رسانده و در ازای آن ارز ARV جایزه بگیرند.

مزایای توکن ariva چیست:

  • نبود محدودیت‌ جدی در انتقال سریع حجم بالای توکن ARV
  • کارمزد این توکن نسبت به کارت‌ های اعتباری بسیار کمتر است
  • بی نیازی به روش‌ های پرداخت مثل دبیت کارت، کارت اعتباری و پول نقد
  • نبود هیچ گونه تحریم بین المللی
  • نبود محدودیت در سقف تراکنش
  • نبود هیچ نیازی برای به اشتراک گذاری اطلاعات هویتی

عرضه کل ارز دیجیتال اریوا 100,000,000,000 واحد می باشد و مقدار حدود 63.06 میلیارد واحد ARV در گردش است. در حال حاضر رتبه این ارز از نظر ارز بازارش ۷۴۳ است. همچنین ارزش کل بازار این توکن ۳۰.۵۸۶.۱۴ دلار و حجم معاملات ۲۴ ساعته آن ۳.۸۶۴.۳۷۳ دلار است. قیمت ariva در زمان نگارش این مقاله ۰.۰۰۰۴۶۷ دلار می باشد. تیم توسعه دهنده ariva گفته است که الگوریتم توکن ARV اثبات سهام یا PoS خواهد بود. این الگوریتم نقش بسزایی در سرعت و عملکرد این توکن خواهد داشت.

عرضه در گردش آریوا

اریوا باعث از بین رفتن پیچیدگی معاملات سریع در صنعت گردشگری و مسافرت می شود. همچنین از آنجایی که تمامی خدمات بر پایه ارز دیجیتال اریوا ارائه می شود، اختلاف قیمت ارزهای کشورهای مختلف نمی تواند چالش خاصی برای صنعت توریسم ایجاد کند. این ارز همچنین نیاز به حمل پول نقد یا کارت نقدی را از بین خواهد برد. لازم به ذکر است فروشندگان و خریداران هزینه زیادی برای کارمزدهای سیستم بانکی سنتی و کارمزدهای پنهان می پردازند که این چالش با ارز اریوا از بین خواهد رفت. 

رمز ارز ariva دارای ۳ اکوسیستم مختلف است که در دست توسعه می باشند اما نسخه‌ بتا طبق زمان تعیین شده در Roadmap این ارز، منتشر خواهند شد.

۳ اکوسیستم اریوا:

  •  Ariva.World

 پلتفرم اصلی اریوا است که ارز های دیجیتال و صنعت گردشگری را با یکدیگر ادغام کرده است و دسترسی به آن، جهانی می باشد.

  • Ariva.Club

کاربران در این پلتفرم سوشال مدیا (رسانه اجتماعی) تجربیات سفر های خود را به اشتراک می گذارند و ازای آن ارز ARV دریافت می کنند.

  •  Ariva.Finance

 نسل جدید دروازه پرداخت مبتنی بر تکنولوژی بلاک چین می باشد!

کاربران می‌ توانند در طول سفر خود با استفاده از این پلتفرم تمامی پرداخت های خود را در سریعترین زمان ممکن انجام دهند. با استفاده از ارز اریوا می توانید کسب درآمد کنید. به عبارتی این پلتفرم یک رابطه برد برد بین توسعه دهندگان اریوا، ارائه دهندگان خدمات مسافرتی و خریداران برقرار می کند. هرچه این رابطه برد برد منسجم تر شود، جایگاه ارز اریوا در صنعت گردشگری مستحکم تر خواهد شد.

یکی از اهداف پلتفرم Ariva.World ایجاد یک پورتال جهانی گردشگری B2B-B2C است که با استفاده از درگاه پرداخت آسان در وبسایت ها و اپلیکیشن های موبایلی، تمامی تراکنش ها با استفاده از ارز دیجیتال صورت خواهد گرفت. این کار باعث رفع محدودیت تحریم ها شده و همچنین کاربران را از شر کارمزد صرافی های ارز فیات خلاص می کند. ارز دیجیتال ariva پلن های روشنی در سر دارد، بنابراین علاقه‌ مندان به ارزهای دیجیتال و توریسم می توانند در آینده، این ارز را جزو لیست سرمایه گذاری های خود قرار دهند.

تاریخچه ارز دیجیتال اریوا

شرکت سازنده آریوا

در واقع شرکت Ariva.co کارگردان اصلی پروژه آریکا است که ۲۰ سال در صنعت گردشگری جهانی تجربه و سابقه دارد. پروژه اریوا محصول ۴ شرکت متفاوت است که در کشورهای مختلفی قرار دارند در عین حال هنوز نام اعضای توسعه دهنده پروژه و هیئت مدیره اریوا منتشر نشده است.

علت مخفی ماندن نام اعضای پروژه نیز نگرانی از بهم خوردن ساختار پروژه از حالت غیر متمرکز به متمرکز است. اما احتمال دارد پس از اینکه پروژه کامل توسعه یافت، نام اعضا فاش شود. بنابراین تصمیم بر این است که جزئیات معرفی تیم به بعد از تکمیل فاز ادغام اکوسیستم که در نقشه راه مشخص خواهد شد، موکول شود.

پیش بینی قیمت و آینده ارز اریوا

آینده رمزارز ARV

پروژه اریوا می تواند به طور بالقوه یکی از بهترین سرمایه گذاری های بلاک چینی باشد. علیرغم این که طی سال‌ های اخیر پروژه های بلاک چینی مختلفی استارت خورد، اما تعداد انگشت‌ شماری موفق بودند و یکی از عمده‌ ترین دلایل آن هدف پروژه و استقبال کاربران است.

پروژه ariva می تواند نمونه یک پروژه موفق باشد چرا که از بدو کار، با استقبال کاربران روبرو شد. در عین حال باید به عنوان سرمایه گذار، همواره تیم توسعه دهنده را زیر ذره بین بگیرید چرا که تمامی عهد های تیم توسعه دهنده در نقشه راه باید طبق برنامه عملی شود وگرنه می تواند برای آینده پروژه خطراتی داشته باشد.

اما تا به اینجای کار مشکلی هستند تیم توسعه دهنده یا کاربران گزارش نشده در نتیجه تقاضا برای این توکن به طور قابل توجهی افزایش یافته است. برخی تحلیلگران پیش بینی کرده اند که ارز دیجیتال اریوا در آینده سود زیادی برای سرمایه‌ گذاران به همراه خواهد داشت اما نمی توان طبق گفته تحلیلگران سرمایه گذاری کرد.

به هر حال باید تمامی عوامل را برای بررسی آینده پروژه در نظر داشت و نظر تحلیلگران تنها یک قطعه پازل می باشد. بهترین راه، دنبال کردن پیج های توییتری و ردیت و کانال های یوتیوبی و تلگرامی پروژه است. همچنین می توانید برای بررسی دقیق تر با سایر کاربران و طرفداران پروژه تعامل و تبادل نظر داشته باشید. برای بررسی ورود و خروج نهنگ ها به این ارز نیز می توانید از داده های درون زنجیره ای مربوط به اریوا یا بیت کوین استفاده کنید. این نکته را هم در نظر بگیرید که این مقاله معرفی صرفا معرفی ارز دیجیتال ariva است و یک پیشنهاد سرمایه گذاری نیست.

چرا ارز دیجیتال اریوا را بخریم؟

گردشگری و سفر یک صنعت بسیار بزرگ و رو به رشد است که تریلیون ها دلار ارزش دارد. در این صنعت، ریز صنایع زیادی با پتانسیل بالا در وجود دارد. اما این صنعت توسط یک سیستم پرداخت مدرن پشتیبانی نمی‌شود و اکثر مردم همچنان از سیستم‌ های پرداختی سنتی و قدیمی استفاده می‌ کنند که بی کاربرد، چالش زا و گران هستند.

ارز ariva با هدف پر کردن این خلا و با بهره گیری از تکنولوژی بلاک چین، وارد میدان شد. کاربران و گردشگران به مرور زمان متوجه چالش انگیز بودن سیستم‌ های پرداخت قدیمی خواهند شد و در نتیجه به سمت پروژه‌ های این چنینی روی خواهند آورد. اگر تقاضا برای این پروژه مانند بیت کوین سال ۲۰۱۱ بالا باشد، می توان گفت که این پروژه بیت کوین صنعت گردشگری خواهد شد اما به شرطی که به قول خود متعهد باشد و رقیب بهتری برای آن به وجود نیاید.

خرید و فروش ارز دیجیتال اریوا

توکن اریوا را می‌توانید از صرافی‌های متمرکز زیر تهیه کنید

رمزارز ARV در صرافی‌های غیرمتمرکز یونی سواپ، دودو (DoDo) و سوشی سواپ هم لیست شده است. از آنجایی که ارز دیجیتال ariva روی شبکه بایننس اسمارت چین ساخته شده است، برای نگهداری و ذخیره این توکن می توان از تمامی  کیف پول‌ های سازگار با شبکه Bsc استفاده کنید. برای مثال کیف پول متامسک، کیف پول بایننس، کیف پول تراست ولت، کیف پول مث (Math Wallet) و کیف پول نر‌م‌ افزاری و سخت‌ افزاری سیف پل (SafePal).

نتیجه گیری

ارز دیجیتال اریوا بر بستر بلاک چین بایننس اسمارت چین ساخته شده است که توانسته با نوآوری بلاک چین، صنعت توریسم را به سطح دیگری ببرد. مسافران و گردشگران با استفاده از ارز اریوا می توانند با سهولت بسیار بالاتر، تراکنش ها و خدمات مسافرتی مختلفی را دریافت کنند. همچنین کاربران می توانند پیش از انجام هرگونه خرید، از پلتفرم ARIVA.CLUB نظر و بازخورد مشتریان قبلی را را بررسی کرده تا تصمیم های بهتری در انتخاب ارائه دهنده خدمات یا محصولات بگیرند.

ایده کلی این پروژه بسیار خلاقانه است اما ایده خلاقانه تنها بخشی از یک پروژه موفق می باشد. در واقع تیم توسعه دهنده باید بتواند در موعد مقرر تمامی قول های خود را عملی کند. همچنین اگر رقیب بهتری برای این پروژه پیدا شود، کار برای اریوا سخت‌ تر خواهد شد اما در حال حاضر این پروژه رقیب جدی ندارد.

به اشتراک گذاری این مطلب!

donyaye-trade.com

ارسال دیدگاه


0 دیدگاه


مطالب مرتبط