قیمت ارز فلوکی؛ معرفی، تحلیل و بررسی آینده فلوکی اینو
ارز دیجیتال

قیمت ارز فلوکی؛ معرفی، تحلیل و بررسی آینده فلوکی اینو

اگر اخبار فلوکی اینو (ارز Floki inu) را دنبال می‌کنید، حتماً می‌دانید که در دو هفته‌‌ی گذشته، قیمت ارز فلوکی اینو، در رالی صعودی بیش از 60 درصد افزایش داشته است. تولد ارز فلوکی اینو (Floki inu) ثابت می‌کند که ظهور یک میم‌کوین فقط یک اتفاق نیست؛ بلکه می‌تواند به یک سرمایه‌گذاری پرسود تبدیل شود. ارز Floki نسبتاً نوپا است، اما توانسته در مدت زمان کوتاهی، محبوبیت و ارزش بازار خود را به طور انفجاری افزایش دهد.

در این مقاله از بخش ارز دیجیتال دنیای ترید، هر آنچه در مورد ارز فلوکی اینو نیاز دارید، ارائه شده است. در ضمن می‌توانید نمودار ارز فلوکی اینو و همچنین قیمت لحظه‌ای این ارز را در ابتدای مقاله مشاهده کنید.

ارز فلوکی اینو چیست؟

ارز دیجیتال فلوکی اینو، ابتدا در شبکه‌ی اتریوم راه‌اندازی شد، بنابراین استاندارد آن ERC-20 است؛ سپس پس از افزایش محبوبیت این ارز، ورژن جدید ارز فلوکی در بایننس اسمارت چین، با استاندارد BEP20 راه‌اندازی شد.

اطلاعات جامع ارز دیجیتال فلوکی اینو

نام ارز

فلوکی اینو (Floki-Inu)   

علامت اختصاری

FLOKI   

تاریخ عرضه‌ی اولیه

سپتامبر 2021   

استانداردهای ارز فلوکی

ERC20  

BEP20  

آدرس وبسایت ارز فلوکی

https://www.floki.com/  

آدرس صفحه توییتر ارز فلوکی

https://twitter.com/realflokiinu  

آدرس تلگرام فلوکی اینو

https://t.me/FlokiInuToken  

آدرس قرارداد ارز فلوکی در شبکه اتریوم

0xcf0c122c6b73ff809c693db761e7baebe62b6a2e  

آدرس قرارداد ارز فلوکی در شبکه بایننس اسمارت چین

0xcf0c122c6b73ff809c693db761e7baebe62b6a2e  

تاریخچه قیمت ارز فلوکی اینو

قیمت ارز Floki inu در هفته‌‌ی اول دسامبر 2021 به بالاترین سطح تاریخی خود رسید و موجب رشد حیرت‌انگیز ارزش بازار این ارز تا سطح 1.06 میلیارد دلار شد.

تاریخچه ارز فلوکی اینو

آخرین قیمت ارز فلوکی اینو

به قیمت لحظه‌ای ابتدای مقاله مراجعه فرمایید

رشد یکساله ارز فلوکی (در زمان نگارش مقاله)

245.5%

رشد یکماهه ارز فلوکی

138.2%

رشد 14 روزه ارز FLOKI

60.9%

رشد هفتگی ارز FLOKI

40.9%

بالاترین قیمت ارز فلوکی

0.000336506132 دلار در تاریخ 4 نوامبر 2021

پایین‌ترین قیمت ارز فلوکی

0.000000084280 دلار در تاریخ 6 جولای 2021

دانستنی‌های ارز فلوکی اینو

حتماً از تأثیر توییت‌های ایلان ماسک بر رشد انفجاری ارزهای دیجیتال آگاه هستید. ایلان ماسک که از کوین‌های زیادی مانند دوج کوین، شیبا اینو، بیبی دوج کوین و ... حمایت کرده است، در سپتامبر سال 2021 عکس سگ خود را در توییتر به اشتراک گذاشت و نوشت : «فلوکی رسید».

ارز فلوکی ایلان ماسک

و بدین ترتیب فلوکی اینو ایجاد شد. ارز دیجیتال «Floki Inu» یک میم کوین است که پس از این تاریخ و با نام سگ ایلان ماسک، تنها در دو روز 1000 درصد افزایش یافت و تنها در 72 ساعت از زمان آغاز به کار، یک پامپ 1500 درصدی را تجربه کرد.

اما فلوکی اینو فقط یک میم کوین نیست، در بخش بعدی به کاربردهای استثنایی این ارز اشاره می‌کنیم.

توکنومیک ارز فلوکی اینو

توکنومیک به میزان عرضه‌ی یک ارز و توزیع آن اشاره دارد و موضوع مهمی است که قبل از خرید ارز باید به آن توجه داشته باشید؛ زیرا:

 • اگر عرضه در گردش یک ارز به شدت زیاد باشد و تیم توسعه، برنامه‌ی توکن سوزی را برای آن اجرا نکند، این ارز در معرض افت قیمت قرار دارد.
 • اگر درصد زیادی از یک ارز، فقط در تعدادی محدود از کیف پول‌ موجود باشد، نشان می‌دهد که قیمت این ارز قابل دستکاری است و ارزش هولد کردن را ندارد.

 

اطلاعات جامع توکنومیک ارز دیجیتال فلوکی اینو

حداکثر عرضه‌ی ارز فلوکی

10 تریلیون واحد ارز فلوکی

عرضه‌ی کل ارز FLOKI

9,318,009,674,550 واحد ارز FLOKI 

عرضه‌ در گردش ارز فلوکی

9,318.01 میلیارد واحد ارز فلوکی

با توجه به عرضه در گردش فوق العاده زیاد ارز FLOKI، در حال حاضر می‌توانید این ارز را با قیمت بسیار ارزانی تهیه کنید.

برای هر معامله، 3 درصد مالیات تعیین شده که در مقایسه با سایر ارزها بسیار زیاد است. در سایت فلوکی اینو قید شده که این مالیات به خزانه‌ی FLOKI تعلق می‌گیرد و صرف امور خیریه، تبلیغات و پیشبرد اهداف پروژه فلوکی می‌شود.

هولدرهای ارز فلوکی اینو زیر ذره بین

ارز Floki inu یک ارز غیرمتمرکز و به دور از دستکاری است. البته در نگاه اول به هولدرهای این ارز در شبکه‌ی اتریوم، به نظر می‌رسد که بیش از 70 درصد از ارز فلوکی در 100 کیف پول برتر این ارز موجود است. اما با نگاهی موشکافانه‌تر، بهتر متوجه توزیع این 70 درصد می‌شویم.

100 دارنده برتر ارز فلوکی

توکنومیک ارز فلوکی (Floki)

 • تاکنون 14 درصد از حدود 7 تریلیون عرضه در گردش ارز فلوکی که در شبکه‌ی اتریوم موجود است، با روش توکن سوزی از گردش خارج شده است.
 • 15 درصد از این میزان نیز، در بریج فلوکی ذخیره شده و به طور مرتب میان دو زنجیره اسمارت چین بایننس و اتریوم جابجا می‌شود.
 • به تعداد 11 هولدر، هر یک حدود 1 الی 1.5 درصد از عرضه در گردش ارز فلوکی را در کیف پول خود دارند. این میزان خطری برای دستکاری قیمت محسوب نمی شود.
 • الباقی صد آدرس‌ برتر، هر یک کمتر از 1 درصد از ارز فلوکی اینو را هولد می‌کنند.

در نتیجه، می‌توان گفت ارز فلوکی اینو توکنومیک سالمی دارد.

مزیت بزرگ ارز فلوکی اینو

ارز Floki inu، ارز کاربردی اکوسیستم FLOKI است.

اکوسیستم فلوکی یک اکوسیستم جامعه محور است که هدف آن قرار دادن کنترل امور مالی، در دستان مردم است، اکوسیستم فلوکی برای رسیدن به این هدف، چهار پیشنهاد کلیدی ارائه می‌دهد که در تصویر زیر نمایش داده شده است.

کسب درآمد از ارز فلوکی

 1. بازی متاورس والهالا (Valhalla): بازی Valhalla، یک بازی کریپتویی برای کسب درآمد است.
 2. مارکت پلیس فلوکی (FLOKIPLACES): پروژه‌ی فلوکی یک بازارچه برای خرید و فروش NFT است که قرار است به زودی راه‌اندازی شود.
 3. پلتفرم آموزش ارز دیجیتال دانشگاه فلوکی: در دست راه‌اندازی است.
 4. گسترش دیفای.

 

بازی فلوکی: یک بازی متاورسی برای کسب درآمد

بازی فلوکی یک بازی متاورسی جذاب برای کسب درآمد بوده و اکنون در دسترس است. این بازی متاورسی Valhalla نام دارد و انجام آن با کامپیوتر امکان پذیر است. Valhalla به گونه‌ای طراحی شده است که با افزایش پذیرش این بازی، بخش عظیمی از توکن‌های FLOKI را از گردش خارج کرده و وارد اکوسیستم والهالا کند؛ زیرا تنها راه خرید آیتم‌های درون بازی در والهالا، توکن‌های درون بازی خواهند بود. هنوز این سیستم خرید و فروش درون بازی راه‌اندازی نشده، ولی چیزی که قطعی است، ارز اصلی در این بازی یا ارز فلوکی خواهد بود و یا توکن یا nft دیگری که فقط با FLOKI قابل خرید باشد.

بازی فلوکی valhalla

در این بازی هیجان انگیز، شما می‌توانید چند مدل بازی، ازجمله بازیهای رزمی، بازیهای باغبانی را همراه با کاراکترهای وایکینگی جذاب به نام Vera، تجربه کنید. برای انجام این بازی، اینجا کلیک کنید.

موارد لازم برای انجام بازی فلوکی

سیستم مورد نیاز

لپ تاپ یا کامپیوتر رومیزی با سیستم عامل ویندوز و اتصال به اینترنت

کیف پول متامسک

افزونه گوگل کروم

شبکه مورد نیاز در متامسک

آپتیمیسم (Optimism Kovan)

از کدام صرافی ارز فلوکی اینو بخریم؟

برای خرید ارز فلوکی چند راه ساده وجود دارد:

 • خرید ارز Floki inu از صرافی یونی سواپ با استفاده از کیف پول متامسک: نسخه‌ی اتریومی ارز فلوکی در این صرافی غیرمتمرکز مبادله می‌شود.
 • خرید ارز فلوکی از صرافی پنکیک سواپ با استفاده از کیف پول تراست ولت: نسخه BEP20 ارز FLOKI در این صرافی متمرکز مبادله می‌شود.
 • خرید ارز Floki inu با مراجعه به سایت ارز فلوکی: شما می‌توانید با مراجعه به وبسایت رسمی ارز فلوکی که آدرس آن در جدول اطلاعات جامع ارز فلوکی قید شد، ارز فلوکی اینو بخرید. کافیست کیف پول خود را به پلتفرم فلوکی متصل کنید و با توجه به ارزهایی که در کیف پول خود دارید، (bep20 یا erc20) یکی از صرافی‌ها را انتخاب کنید.
 • خرید ارز FLOKI از صرافی‌های ایرانی: ارز فلوکی اینو به قدری محبوب است که در چند صرافی ایرانی لیست شده است. در صورتی که در صرافی بیت 24 حساب داشته باشید، می‌توانید این ارز را با ریال خریداری کنید.

 

بهترین صرافی خارجی برای خرید ارز FLOKI

لیست بهترین صرافی خارجی برای خرید ارز فلوکی در زیر آمده است. این صرافی‌ها برای ایرانیان مناسب هستند.

 

پیش بینی ارز فلوکی اینو

آینده‌ ارز فلوکی اینو از نظر تحلیلگران بهترین سایت‌های پیش‌بینی قیمت، مثبت ارزیابی می‌شود. با این‌حال، با توجه به حجم عظیم ارز فلوکی که اکنون در گردش است، انتظار یک دلاری شدن ارز floki در 5 سال آینده، غیرواقع‌گرایانه می‌نماید. در خوشبینانه‌ترین حالت، انتظار می‌رود تا سال 2027، ارز فلوکی، با 3000 درصد رشد، سه صفر اعشاری خود را از دست بدهد و به قیمت 0.03 دلار معامله شود.

آیا سرمایه گذاری در ارز فلوکی اینو خوب است؟

با توجه به اینکه ارز FLOKI از محبوبیت و جایگاه فاندامنتال خوبی برخوردار است، به طور بالقوه‌ استعداد رشد مثبت را دارد. با این حال، به طور کلی، ثبات در ارزهای دیجیتال معنایی ندارد و هرگز عملکرد گذشته، نتایج آینده را تضمین نمی‌کند. در صورت خرید ارز فلوکی اینو، حتماً به صورت فعال، اخبار فلوکی اینو  و حرکت کل بازار ارز دیجیتال را دنبال کنید و حواستان به پرایس اکشن فلوکی اینو باشد.

مقایسه فلوکی اینو با شیبا اینو

لازم به یادآوری نیست که موقعیت شیبا اینو از لحاظ محبوبیت و اعداد و ارقام، به هیچ وجه با ارز شیبا اینو قابل مقایسه نیست. با اینکه هر دو ارز، میم کوین با تم سگ شیبا اینو هستند، شیبا اینا به وضوح از جایگاه بهتری برخوردار است. در اینجا، تنها به ارائه‌ی آمار این دو ارز اکتفا می‌کنیم.

مقایسه فلوکی و شیبا

ردیف

فلوکی

شیبا

قیمت فعلی

0.00001547

0.00001187

ارزش بازار فعلی

141 میلیون و 390 هزار دلار

6 میلیارد و 999 میلیون دلار

رتبه از لحاظ ارزش بازار

2822

12

لیست شدن در صرافی بایننس

❌خیر❌

 ✔️بله✔️

تعداد دارندگان در شبکه اتریوم

59,769

1,199,214

تعداد فالوورهای توییتر

343,278

3,427,373

همانطور که در جدول بالا مشاهده می‌کنید، با اینکه ارز شیبا با فاصله‌ی محسوسی در جایگاه بهتری نسبت به ارز فلوکی قرار دارد، بسیار ارزان‌تر از ارز فلوکی اینو مبادله می‌شود. در ابتدای مقاله، نمودار این دو ارز با یکدیگر مقایسه شده‌اند.

و اما سخن پایانی

ارز فلوکی اینو یک میم کوین آینده دار است که به تازگی وارد دنیای متاورس شده است. با اهداف و نقشه‌ی راهی که فلوکی اینو ارائه داده، انتظار رشد و شکوفایی پلتفرم فلوکی و ارز محبوب آن می‌رود. اگر قصد خرید این ارز را دارید، دو عامل بسیار مهم را در نظر بگیرید: اولین و مهم‌ترین این دو نکته، آموزش ارز دیجیتال است که به شما کمک می‌کند در زمان مناسب وارد بازار ارز دیجیتال شوید و در زمان مناسب از آن خارج شوید، استراتژی شخصی خود را داشته باشید و در نهایت سود مناسبی را از بازار ارز دیجیتال کسب کنید؛ و اما دومین عامل مهم، بی شک دنبال کرد اخبار فلوکی اینو از یک سو و اخبار اقتصاد کلان از سوی دیگر است. فراموش نکنید که فلوکی اینو یک میم کوین است و تحت تأثیر سلبریتی‌ معروف، ایلان ماسک پامپ و دامپ می‌شود.

مطالعه این مطلب پیشنهاد می‌شود: آموزش رایگان صفر تا صد ارز دیجیتال

به اشتراک گذاری این مطلب!

donyaye-trade.com

ارسال دیدگاه


0 دیدگاه