کاربران یونی سواپ مورد حمله فیشینگ قرار گرفته‌اند
اخبار ارز دیجیتال

کاربران یونی سواپ مورد حمله فیشینگ قرار گرفته‌اند

به گزارش سایت ارز دیجیتال دنیای ترید، یک هکر یا گروهی از هکرها که یک کمپین فیشینگ راه‌اندازی کرده‌اند، استخر نقدینگی بزرگ Uniswap V3 (LP) را مورد هدف خود قرار داده‌اند.
یکی از محققان امنیتی متامسک، در توییتی اعلام کرد که یک توکن‌ مخرب ERC-20 با نام یونی سواپ ال پی (UniswapLP) به آدرس تقریبا 73399 کاربر ارسال شده است. به گفته کاربران، این آدرس، آن‌ها را به وب‌سایتی هدایت می‌کند تا بتوانند توکن جدید را با توکن اختصاصی یونی سواپ مبادله کنند. در عوض، هکرها به اطلاعات و آدرس کاربران دسترسی پیدا کرده و در نهایت موفق به تخلیه کیف پول‌هایشان شدند. 

مقادیر سرقت رفته در حمله فیشینگ

به گفته مدیر عامل بایننس، در این حمله، حدود 4/7 میلیون دلار اتریوم به سرقت رفته است. اما طبق گزارشات مبلغ دقیق سرقت، هنوز مشخص نیست و حتی ممکن است بسیار بیشتر از این اعداد و ارقام باشد. به دنبال انتشار اخبار فیشینگ، قیمت رمز ارز یونی سواپ (UNI) به پایین‌ترین سطح ۲۴ ساعته خود رسید و از 6/29 دلار به 5/56 دلار کاهش پیدا کرده است.

جهت مشاهده قیمت ارز FLUKI بر روی عبارت ارز فلوکی کلیک کنید.

 

سوالات متداول (FAQ)

یونی سواپ چیست؟

صرافی یونی سواپ، یکی از محبوب‌ترین صرافی‌های غیر متمرکز مبتنی بر شبکه اتریوم است که در آن افراد می‌توانند به مبادله توکن‌های ERC-20 بپردازند.

توکن بومی یا اختصاصی یونی سواپ چه نام دارد؟

توکن اختصاصی صرافی یونی سواپ که حدود یک میلیارد از آن در سال 2020 ارائه شد، با نماد UNI نمایش داده می‌شود.

آیا صرافی یونی سواپ به احراز هویت احتیاج دارد؟

خیر، در این صرافی احتیاجی به احراز هویت نبوده و افراد در هر جای جهان می‌توانند در آن به معامله بپردازند.

توکن UNI را از کجا بخریم؟

این رمز ارز را می‌توانید از صرافی‌های متمرکز بایننس، گیت، کوین بیس، هیوبی، FTX، کوکوین، کراکن، بیتفینکس، جمینای و صرافی‌های غیرمتمرکزی مثل ورژن‌های ۲ و ۳ همین پلتفرم، سوشی سواپ و بالانسر خریداری کنید.

توکن UNI را در کدام کیف پول‌ها نگه‌داری کنیم؟

تراست ولت – متامسک- کوین بیس- سیف پل- لجر- بایننس چین ولت

 

به اشتراک گذاری این مطلب!

مطالب مرتبط