توجه: سیگنال های دنیای ترید بر اساس اظهارات مراجع و کارشناسان معتبر بین‌المللی جمع‌آوری و تدوین می‌شوند. اما توجه داشته باشید که معاملات در این بازار همواره با ریسک همراه بوده و تحلیل‌ها، حتی اگر توسط بهترین کارشناسان ارائه شوند، هیچگاه تضمین‌کننده سودآوری نیستند. لذا مسئولیت استفاده از این تحلیل‌ها  بر عهده شما بوده و میزان مفید بودن این مطالب نیز به سطح دانش شما از تحلیل بنیادی و تکنیکال وابسته است، جهت افزایش دانش‌تان میتوانید به صفحه آموزش ارز دیجیتال رایگان مراجعه کنید.

تحلیل سولانا + تحلیل تکنیکال و بنیادی SOL و سیگنال خرید و فروش

Nov 22-2021 ساعت 06:22

سیگنال معاملاتی ارز دیجیتال سولانا (SOL) ؛ 27 آبان 1400

بازار در حال ریزش است که موقعیت بسیار خوبی برای باز کردن معامله لانگ (Long) می باشد. در قیمت 169.73 دلار چندین حمایت قدرتمند داریم از جمله نسبت فیبوناچی 61.8%. از آنجایی که این فیبو از دو سوینگ ماژور اخیر رسم شده است، اعتبار بالایی دارد. همچنین در گذشته قیمت سولانا چند بار این نسبت فیبوناچی را تست کرده است که نشان دهنده اهمیت این سطح فیبوناچی برای معامله گران می باشد. اگر قیمت سولانا به صورت شارپ تا نسبت فیبوناچی 61.8% ریزش کند، احتمال موفق بودن این ترید بالاتر خواهد رفت چرا که بازار دچار وحشت کاذب شده و نهنگ ها در این ریزش معاملات خرید خود را باز می کنند.

سطح فیبوناچی 61.8% با میانگین متحرک 85 روزه نقطه اطلاق بسیار قدرتمندی ساخته است. این میانگین متحرک در گذشته نقش حمایتی قدرتمندی را برای سولانا ایفا کرده است. این میانگین متحرک در حال حاضر دقیقاً در قیمت 170.8 قرار دارد و اگر قیمت سولانا به ریزش شارپ خود ادامه دهد، به زودی با این میانگین متحرک برخورد خواهد کرد. در حال حاضر اندیکاتور RSI نیز شدیداً در محدوده اشباع فروش قرار ولی اندیکاتور MACD هیچ گونه واگرایی را نشان نمی دهد که البته وجود واگرایی برای این معامله خرید، ضروری نیست.

همزمان در کنار RSI، اندیکاتور TDI نیز نشان دهنده اشباع شدید خرید است.

این سیگنال تا تاریخ 22 آبان اعتبار دارد.

نوع سیگنال: [Long] - از اهرم پیشنهادی کمتر از 2 در این معامله استفاده کنید؛ حداکثر 5 درصد از سرمایه را وارد معامله کنید.

نقطه ورود [Entry Price]: 169.73

حد سود [Take Profit]: 219.13

حد ضرر [Stop Loss]: 153.55

نسبت سود به ضرر [Risk Reward Ratio]: 3.08

ارز دیجیتال سولانا از نظر ارزش بازار در رتبه ششم قرار دارد و ارزش معاملات روزانه این ارز دیجیتال بیش از 3 میلیارد دلار است که نشان دهنده اعتبار این ارز می باشد. در بازار صعودی اخیر، این ارز دیجیتال توانست با رشد 300 درصدی خود از تمامی رقبا پیشی بگیرد. قیمت این ارز دیجیتال هنگام عرضه اولیه در سال 2020، تنها 0.77 دلار بود!

یکی از بزرگترین عللی که ارز دیجیتال سولانا رل محبوب می کند، کد باز بودن بلاکچین این ارز است. به این معنی که توسعه‌ دهندگان می‌ توانند ایده های خود را روی این بلاکچین پیاده کنند. همچنین کارمزدهای سولانا بسیار کم است که به محبوبیت آن می افزاید. 

یکی از جالب ترین اتفاقاتی که برای سولانا در روزهای اخیر افتاد توییت مدیر عامل صرافی FTX بود که در آن از سولانا حمایت کرد.

.

نوع سیگنال: [Long] - از اهرم پیشنهادی کمتر از 2 در این معامله استفاده کنید؛ حداکثر 5 درصد از سرمایه را وارد معامله کنید.

نقطه ورود [Entry Price]: 89.87

حد سود [Take Profit]: 175.85

حد ضرر [Stop Loss]: 62.29

نسبت سود به ضرر [Risk Reward Ratio]: 3.12

به نظر می رسد که سیکل صعودی بازار در حال آغاز شدن باشد. برای همین ارز دیجیتال سولانا می‌ تواند یکی از بهترین انتخاب ها برای ترید باشد چرا که در بولران قبلی، سولانا جزوه صعودی ترین ارزهای دیجیتال بود. در زیر نیز به دلایل انجام معامله خرید خواهیم پرداخت. همانطور که در نمودار مشاهده می کنید، اندیکاتور RSI در تاریخ 24/1/22، پس از حدودا 450 روز، دوباره وارد محدوده اشباع فروش شد. لازم به ذکر است که آخرین بار پس از از اشباع فروش شدن این شاخص، ارز دیجیتال سولانا سقف های تاریخی پیاپی ثبت کرد.

همچنین بازار یک الگوی دوقلو کف نیز تشکیل داده است. ارز سولانا پیش از این در حدود ۲۰۰ روز گذشته الگوی دوقلو کف تشکیل داده بود که همان الگو باعث شد که بازار رکورد جدیدی ثبت کند.

دوقلو کف یکی از بهترین الگوهای تکنیکالی می‌ باشد چرا که نسبت سود به ضرر معمولاً بیش از ۱:۲ است. همچنین می‌ توان به وضوح دید که این الگوی دوقلو کف همزمان با یک واگرایی صعودی در MACD همراه شده است.

ارز سولانا طی ریزش چند ماه خیر ارزش بازار یا مارکت کپ خود را به طور چشمگیری از دست داد. از این رو این ارز در حال حاضر در رتبه ۹ قرار دارد در حالی که پیش از این در رتبه ۵ قرار داشت. این مورد به تنهایی نمی تواند جلوی رشد این ارز را بگیرد اما می تواند نشان دهنده کف فاندامنتالی سولانا باشد. چرا که وقتی توجه سرمایه گذاران خورده به ارز دیجیتالی کم شود توجه نهنگ‌ ها نسبت به همان ارز بیشتر می‌ شود.

.

سیگنال ارز سولانا (SOL) ؛ [4 ژوئن 2022]

Solana یک پلتفرم بلاک چین عمومی قرارداد هوشمند است و رمز ارز بومی آن SOL نام دارد. در 16 مارس سال 2020، اولین بلوک سولانا ایجاد شد و اکنون ده ها اپلیکیشن غیرمتمرکز بر روی این شبکه فعالیت می کنند. سولانا همواره تلاش کرده است که در لیست 10 ارز برتر از لحاظ قیمت بازار قرار گیرد. در حال حاضر، سولانا با 12 میلیارد دلار ارزش بازار، با فاصله نسبتاً مناسبی، از رقیب دیگر خود، دوج کوین پیشی گرفته است و در رده نهم قرار دارد.

 برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد Solana، به صفحه معرفی کامل ارز سولانا مراجعه فرمایید. در ادامه تحلیل فاندامنتال، تحلیل تکنیکال و سیگنال ارز سولانا را بخوانید.

در روزهای اخیر شاهد ریزش گسترده قیمت برای ارز سولانا هستیم. وضعیت سولانا تا این لحظه مطابق جدول زیر است:

خلاصه تحلیل ارز سولانا

قیمت لحظه ای Solana

به نمودار بالای صفحه مراجعه شود.

رشد 24 ساعته ارز سولانا

-3.69%

رشد هفتگی ارز SOL

-10.35%

رشد ماهانه ارز سولانا

-60%

سطوح مقاومت سولانا

38.34، 41.51، 45.56 و 50 تتر

سطوح حمایت Solana

35، 32.50، 31.64، 30، 27.58، 23.68 تتر

روند بلند مدت (میجر) ارز سولانا

نزولی

روند کوتاه مدت (اینترمدیت) ارز سولانا

نزولی

پوزیشن پیشنهادی برای ارز SOL

فروش

سیگنال ارز سولانا

نوع سیگنال: شورت

اهرم : x5

یکی از اصول مدیریت ریسک این است که فقط 1 درصد موجودی خود را درگیر یک پوزیشن کنید و حجم را بر مبنای آن محاسبه کنید.

 نقاط ورود [Entry Price]: 37.24

حد سود [Take Profit]: 34.94 

حد ضرر [Stop Loss]: 38.00

نسبت سود به ضرر [Risk Reward Ratio]:3.03 

تحلیل فاندامنتال ارز سولانا

روز پنجشنبه، 2 ژوئن، شبکه سولانا، برای پنجمین بار در سال 2022 از کار افتاد، این بار خاموشی شبکه، به دلیل یک نقص فنی مربوط به الگوریتم اجماع بود. قطعی شبکه سولانا تقریباً چهار ساعت و نیم به طول انجامید. این نقص فنی منجر به قطعی تمام برنامه های دیفای و NFT شد. قیمت سولانا در حال حاضر با یک روند نزولی در نمودار روزانه مواجه است، این نشان دهنده تسلط کوتاه مدت خرس هاست که با ایجاد فشار فروش، باعث سقوط قیمت به زیر سطح حمایت کلیدی 50 دلار شدند. در پی از دست رفتن این سطح، قیمت به سرعت به زیر 40 دلار رسید.

پیش‌بینی قیمت Solana را بخوانید تا بدانید که آیا زمان خرید یا هولد رمز ارز سولانا فرا رسیده است یا باید هر چه زودتر ارزهای خود را بفروشید.

سیگنال اسپات ارز سولانا: آیا اکنون زمان مناسبی برای سرمایه گذاری در SOL است؟

تحلیل ارز سولانا برای امروز، نزولی است. شاید به نظر برسد Sol در حال فروپاشی است، اما توجه داشته باشید که سولانا هنوز مقتدرانه، با فاصله یک میلیارد دلار با دوج کوین، در رتبه نهم از لحاظ ارزش بازار قرار دارد.

سولانا بارها و بارها توانایی خود را با کاهش زمان تراکنش ثابت کرده است. SOL تنها پس از رفع مشکلات ناشی از باگ ها و خطاها می تواند سرمایه گذاری مناسبی به حساب بیاید.

از آنجایی که سولانا در مرحله بتا قرار دارد، در تحلیل آینده سولانا باید گفت، به احتمال زیاد، شاهد عملکرد انفجاری این شبکه در سال های آینده خواهیم بود. اکنون یکی از جاهای مناسب برای خرید و سرمایه گذاری بلند مدت در سولانا است. تشکیل و بسته شدن سه کندل صعودی، در تایم هفتگی، می تواند علامت مثبت شدن روند و سیگنال ورود به بازار سولانا باشد.

تحلیل تکنیکال ارز سولانا (SOL)

در نمودار SOL/USDT، شاهد یک روند نزولی بسیار قوی هستیم.

سطح حمایتی 39.97 شکسته و قیمت به سطح حمایتی 37.96 تتر نفوذ کرده است. بنابراین توقع از سرگیری روند نزولی پس از یک استراحت را داریم. سپس حرکت نزولی می تواند به سمت سطح حمایت بعدی واقع در 31.64 USDT ادامه یابد. در زیر این سطح حمایت، فروشندگان می توانند 23.68 USDT را هدف قرار دهند. پوزیشن ها فروش است، بنابراین ریسک ورود به پوزیشن خرید برای سود بردن از استراحت ها بسیار بالاست.

تحلیل و سیگنال رایگان ارز سولانا

در نمودار دو ساعته ارز سولانا، RSI به تازگی با دو کندل صعودی از منطقه اشباع فروش خارج شده و خط سیگنال خود را به سمت بالا قطع کرده است. با این حال جهت حرکت رو به پایین است و هنوز در منطقه زیر 50 است. بنابراین روند غالب نزولی است. همچنین یک الگوی کنج افزایشی در حال شکل گیری است؛ بنابراین احتمال دارد قیمت با برخورد به ضلع بالایی که یک مقاومت داینامیک است، تا ضلع پایینی ریزش داشته باشد.

.

سیگنال رایگان ارز سولانا (SOL) [2022/12/06]

اکنون بیش از 9 هفته است که قیمت سولانا در روند نزولی قرار دارد. از تاریخ 20 آوریل، قیمت ارز دیجیتال سولانا (SOL)، زیر EMA 20 روزه خود حرکت می کند و میانگین متحرک نمایی 20 روزه، تبدیل به سطح مقاومت برای این ارز شده است.

در چند روزه گذشته، ارز SOL در کانالی حرکت می کند که سطح مقاومت آن میانگین متحرک نمایی 20 روزه (44 دلار) و سطح حمایت آن 37 دلار است.

تحلیل فاندامنتال سولانا

بازار ارز دیجیتال در روزهای اخیر، ریزشی بوده است. از یک سو، در روز 11 خرداد، افزایش نرخ های بهره کانادا را شاهد بودیم؛ از سوی دیگر، بانک مرکزی اروپا با تصویب افزایش 25 واحدی سود سپرده در روز 20 خرداد، بهانه ای برای باز کردن پوزیشن های فروش، به معامله گران ارزهای دیجیتال داد. بنابراین بازار ارزهای دیجیتال، به احتمال زیاد در چند روز آتی نزولی خواهد بود.

اما پروژه سولانا، همواره در مسیر پیشرفت بوده است. در این هفته، سولانا ونچرز (Solana Ventures)، خبر از تخصیص یک فاند 100 میلیون دلاری به پروژه های وب 3 داد. این فاند به آن دسته از استارت آپ های کره جنوبی تعلق می گیرد که در حوزه ی توکن‌های غیرمثلی (NFT)، امور مالی غیرمتمرکز (defi) و بازیهای کریپتویی برای کسب درآمد (gamefi) فعالیت می کنند. هدف از این اقدام، توسعه شبکه سولانا با محوریت وب 3 عنوان شد.

در ادامه تحلیل سولانا در نمودارهای روزانه و 4 ساعته را می خوانید.

تحلیل سولانا، نمودار روزانه

در نمودار روزانه، هر دو عامل نزولی و صعودی به چشم می خورند. اما کفه عوامل نزولی سنگین تر است.

عوامل نزولی در تحلیل تکنیکال سولانا

 • ارزش بازار سولانا در 24 ساعت گذشته، از 12.9 به 11.83 میلیارد دلار رسیده که یک کاهش 9.5 درصدی است.
 • جفت ارز SOL/USDT زیر نیم خط بولینگر باند حرکت می کند.
 •  ارز سولانا، با رسیدن به نقطه کنترل (POC) در اندیکاتور والیوم پروفایل، به روند نزولی خود ادامه داده و دو کندل نزولی زیر POC بسته شده است.

 

تحلیل تکنیکال نمودار روزانه ارز دیجیتال سولانا (SOL)

 

 • میانگین های متحرک نزولی نشان می دهند که کنترل بازار دست فروشندگان است.
 • سطح حمایت 38.72 دلار شکسته و قیمت پس از پول بک به آن، به روند نزولی ادامه داده است.

 

عوامل صعودی در تحلیل تکنیکال سولانا

 • واگرایی در RSI: نشانه تغییر روند در روزهای آینده.
 •  قرار گیری قیمت نزدیک منطقه اشباع فروش در RSI،
 • تشکیل الگوی کنج نزولی: نشانه تغییر روند در روزهای آتی.

 

نتیجه گیری تحلیل تکنیکال ارز سولانا در نمودار روزانه

بعید به نظر می رسد که این عدم اطمینان برای مدت طولانی ادامه یابد؛ بنابراین دو سناریو پیش روی معامله گران است:

 • شکست سطح حمایت 33 دلار: ادامه روند نزولی تا قیمت 30 دلار.
 • شکستن و بسته شدن قیمت بالای سطح مقاومت داینامیک میانگین متحرک نمایی 20 روزه: صعود ارز سولانا ابتدا به قیمت 50 دلار و سپس به 60 دلار.

 

سطوح حمایت سولانا

 • 30
 • 27
 • 22

 

سطوح مقاومت ارز دیجیتال سولانا

 • 37.86
 • 39.65
 • 44
 • 50
 • 60

 

تحلیل سولانا : نمودار 4 ساعته SOL

در نمودار 4 ساعته، قیمت سولانا، پس از برخورد با نقطه تلاقی سطح S1 پیوت هفتگی (در قیمت 33.36) و کف الگوی کنج نزولی، به بالا بازگشته؛ از سویی، RSI در حال خروج از منطقه اشباع فروش است.

تحلیل تکنیکال نمودار 4 ساعته ارز سولانا

 توجه داشته باشید روند اصلی نزولی است، اما احتمال استراحت قیمت تا سطح 236 درجه فیبوی استراحت در قیمت 39.65 وجود دارد. اصل اثبات شده در بازارهای مالی این است که هرگز مخالف جهت روند ترید نکنید. منتظر اتمام استراحت و ترید در روند نزولی با پوزیشن شورت (فروش) باشید.

تحلیل سولانا

 

.

سیگنال رایگان ارز دیجیتال سولانا - 24 خرداد 1401 [06/14/2022]

مهم ترین اخبار فاندامنتال امروز، دیپگ شدن استیبل کوین شبکه ترون است. در پی قدرت گرفتن دلار و افزایش نرخ های بهره بانک فدرال رزرو، این بار نوبت استیبل کوین شبکه ترون رسیده که به سرنوشت شوم استیبل کوین شبکه ترا دچار شود. این ریزش قطعاً بر کل بازار ارزهای دیجیتال تأثیر خواهد گذاشت.

طی 24 ساعت گذشته، ارز دیجیتال سولانا (SOL) 18٪ افت قیمت  داشت. از سوی دیگر بیت کوین ساعاتی پیش سطح حمایت 25 هزار دلار را از دست داد.

ارز دیجیتال سولانا، طی سه روز گذشته، سطح حمایت کلیدی 37 دلار را از دست داد و اکنون این سطح تبدیل به سطح مقاومت شده است. در حال حاضر، قیمت در مسیر آزمایش سطح حمایت مهم بعدی در 23.67 دلار است. فشار فروش در سه روز گذشته بی وقفه ادامه داشته و تا زمانی که قیمت زیر سطح 41 دلار است، با توجه به اخبار فاندامنتال حال بازار، همه ی پوزیشن ها فروش هستند. با این حال، هنگام تعیین استاپ لاس و اهرم، مراقب استراحت های کوتاه مدت ارز SOL باشید. توجه داشته باشید که ریسک ترید در استراحت ها و باز کردن پوزیشن لانگ (خرید) بسیار بالاست.

سیگنال رایگان دوج کوین

نوع سیگنال: شورت

اهرم : x5

یکی از اصول مدیریت ریسک این است که فقط 1 درصد موجودی خود را درگیر یک پوزیشن کنید و حجم را بر مبنای آن محاسبه کنید.

 نقاط ورود [Entry Price]: 29.58

حد سود [Take Profit]: 21.06

حد ضرر [Stop Loss]: 32.12

نسبت سود به ضرر [Risk Reward Ratio]:3.35

شاخص های تکنیکال در تحلیل ارز دیجیتال سولانا در نمودار روزانه ارز SOL

سیگنال

حجم فروش بالا و ثابت است.

نزولی

RSI زیر 30 واحد کاهش یافته است و در منطقه اشباع فروش قرار دارد.

خنثی

CCI زیر 100، در منطقه بیش فروش

خنثی

MACD در نقطه صفر قرار دارد، با خط سیگنال خود کراس کرده

نزولی

نتیجه تحلیل

نزولی

سیگنال

شورت

پیش بینی کوتاه مدت برای قیمت SOL

شاخص های تکنیکال در تحلیل ارز دیجیتال سولانا در نمودار یکساعته ارز SOL

سیگنال

RSI خط سیگنال خود را به سمت بالا شکسته و در منطقه بالای 30 قرار دارد.

صعودی

RSI زیر 30 واحد کاهش یافته است و در منطقه اشباع فروش قرار دارد.

خنثی

CCI زیر 100، در منطقه بیش فروش

خنثی

نتیجه تحلیل

صعودی

سیگنال

برخلاف جهت ترید نکنید!

نوع سیگنال

شورت (فروش)

در نمودار یک ساعته تمامی عوامل صعودی به نظر می رسند. اما ترید خلاف جهت روند، ریسک بالایی دارد و پیشنهاد نمی شود، به نظر می رسد، پس از یک استراحت کوتاه مدت، روند نزولی ادامه یافته و سولانا سطح حمایت کلیدی در قیمت 23 دلار را آزمایش کند.

سیگنال رایگان ارز سولانا

سطوخ تکنیکال مهم برای ارز سولانا

سطوح حمایت کلیدی: 23 دلار

سطوح مقاومت کلیدی: 37 دلار

نتیجه تحلیل تکنیکال ارز سولانا

احتمال دارد، قیمت سولانا در روند صعودی کوتاه مدت، پس از برخورد با خط روند کوتاه مدت خود در قیمت 29.58، به روند نزولی خود ادامه دهد و تا سطح حمایت 23.65 پایین بیاید.در پله بعدی احتمال دارد قیمت سولانا با سطح حمایت 21.06 واقع در S2 در پیوت هفتگی برخورد کند.  اگر قیمت تا سطح مقاومت 32.12 دلار بالا آمد، فرضیه ما باطل است و از معامله بیرون می آییم؛ در نتیجه استاپ لاس را در این نقطه قرار می دهیم.

.

سیگنال رایگان ارز سولانا (SOL) [6/21/2022]

تحلیل وضعیت کلی بازار ارز دیجیتال

این هفته با احساسات مثبت معامله‌گران آغاز شد و بازار بهبود نسبی به خود دید. مارکت کپ کل بازار از 431 میلیارد در 18 ژوئن، به 506 میلیارد رسید و این یک بهبود خوب 17 درصدی است. اما امروز حال و هوای کلی بازار باز هم صعودی است. دامیننس تتر و بیت کوین کاهش پیدا کرد که به معنای ورود سرمایه به آلت‌کوین‌هاست.

تحلیل فاندامنتال سولانا

به گزارش CoinGape پروتکل غیر متمرکز Solend در بلاکچین سولانا راه‌اندازی شد. هدف از راه‌اندازی این پروتکل، پیشی گرفتن از نهنگ‌های سولانا برای جلوگیری از بروز بحران نقدینگی در صورت سقوط قیمت SOL است.

پیش از این، پروتکل Solend برای پیشی گرفتن از نهنگ‌ها پیشی بگیرد. با این‌حال، با واکنش شدید جامعه روبرو شد. 

کارشناسان ارز دیجیتال معتقدند بازار خرسی پروژه‌های سولانا و پالیگان به پایان رسیده. حال باید منتظر ماند و نظاره کرد که آیا این تحلیل صحیح است یا خیر.

سیگنال رایگان ارز سولانا

نوع سیگنال: لانگ

اهرم : x5

یکی از اصول مدیریت ریسک این است که فقط 1 درصد موجودی خود را درگیر یک پوزیشن کنید و حجم را بر مبنای آن محاسبه کنید.

 نقاط ورود [Entry Price]: 37.29

حد سود [Take Profit]: 42.08

حد ضرر [Stop Loss]: 35.75

نسبت سود به ضرر [Risk Reward Ratio]:3.11

تحلیل تکنیکال ارز SOL

موارد زیر دال بر صعودی بودن قیمت در چند ساعت آینده است.

سیگنال رایگان ارز سولانا

EMA: حرکت قیمت بالای متوسط نمایی 20، 50 روزه و شکست سطح متوسط نمایی 100 روزه و بسته شدن یک کندل بالای این سطح.

RSI: بالای منطقه 50 و نزدیک سطح اشباع فروش.

شکست سطح مقاومت کانال نزولی و پول بک به این سطح.

انتظار داریم قیمت تا سقف قبلی صعود کند.

.

سیگنال رایگان ارز دیجیتال سولانا (SOL) - [6/26/2022]

اخبار فاندامنتال سولانا

در این هفته سولانالبز مجموعه‌ای از ابزار و پیشرفت‌های خود را به نمایش گذاشت.

رونمایی از کیت نرم افزاری سولانا

سولانا لبز روز جمعه از کیت نرم‌افزاری Solana Mobile Stack (SMS) رونمایی کرد. این کیت از ابزارهایی برای توسعه برنامه‌ها و بازی‌های اندرویدی پشتیبانی می‌کند و همچنین شامل یک فروشگاه برنامه غیرمتمرکز است.

رونمایی از گوشی هوشمند سولانا

سولانالبز از Saga، یک تلفن هوشمند قدرتمند اندرویدی که در اوایل سال 2023 عرضه خواهد شد، رونمایی کرد. این موبایل ویژگی وب تری (Web3) را به گوشی افزوده است.

بررسی عملکرد بازار ارز دیجیتال

در ده روز گذشته، شاخص دلار آمریکا (dxy) کاهش یافته است.

نمودار دامیننس بیت‌کوین، کاهش سیطره این ارز بر بازار ارز دیجیتال را نشان می‌دهد. دامیننس بیت‌کوین از 48 در 11 ژوئن، به 43 درصد در روز جاری رسیده است که یک کاهش معنادار 5 درصدی را تنها در دو هفته نشان می‌دهد.

با کاهش دامیننس بیت‌کوین، نمودار دامیننس سایر ارزهای دیجیتال افزایشی شده و 3 درصد رشد را نشان می‌دهد.

در نتیجه اکنون شما می‌توانید نسبت به بازار بیت‌کوین، از بازار آلت‌کوین‌ها سود بیشتری بگیرید و بیشتر پوزیشن‌ها نیز لانگ هستند.

بررسی عملکرد سولانا

سولانا در دو هفته گذشته عملکرد خوبی داشته است، خریداران تنها در دو هفته، حدود 21.9% درصد قیمت را بهبود بخشیدند و تاکنون موفق به حفظ قیمت بالاتر از میانگین متحرک نمایی 20 روزه شده‌اند و در حال حرکت به سمت EMA 50 روزه هستند.

نمودار روزانه ارز سولانا (sol)

اما نکته مهم این است که اسیلاتور حجم، واگرایی نشان می‌دهد و با روند موافقت نمی‌کند. حجم معاملات در طول حرکت کوتاه‌مدت صعودی کاهش یافته است. این نشان از یک استراحت کوتاه‌مدت دارد.

سیگنال رایگان ارز سولانا (SOL)

نوع سیگنال: لانگ

اهرم : 2X

یکی از اصول مدیریت ریسک این است که فقط 1 درصد موجودی خود را درگیر یک پوزیشن کنید و حجم را بر مبنای آن محاسبه کنید.

نقاط ورود [Entry Price]: 37.44

حد سود [Take Profit]: 44.80

حد ضرر [Stop Loss]: 35.70

نسبت سود به ضرر [Risk Reward Ratio]: 4.23

 

تحلیل تکنیکال سولانا (sol) در تایم روزانه

اندیکاتور و اسیلاتور

سیگنال

اسیلاتور CCI در منطقه‌ی اشباع خرید

نزولی

نفوذ قسمت به زیر پیوت

نزولی

RSI بالای منطقه 50

صعودی

بازگشت قیمت تا سقف قبلی

خنثی

سناریو صعودی

در صورت شکست سطح مقاومت 42.52 دلار و بسته شدن کندل بالای این سطح حرکت صعودی تا سطح 47 دلار ادامه خواهد یافت.

سناریوی نزولی

در صورت بسته شدن قیمت در زیر سطح 42.52، قیمت تا سطح حمایت 27.30 پایین می‌آید

نتیجه‌گیری کلی

با توجه به واگرایی حجم، سناریوی نزولی محتمل‌تر است.

 

تحلیل تکنیکال سولانا (sol) در تایم 4 ساعته

اندیکاتور و اسیلاتور

سیگنال

RSI در منطقه‌ی اشباع خرید

نزولی

اسیلاتور CCI در منطقه‌ی اشباع خرید

نزولی

برخورد قیمت با سطح R2 روزانه

نزولی

قیمت بالای EMA 20، 50، 100 روزه

صعودی

کراس قیمت با سطح مقاومت واقع در EMA200 روزه

نزولی

واگرایی در سه اندیکاتور HIST, OBV, MFI

نزولی

نتیجه کلی

با توجه به مجموع عوامل تکنیکال و فاندامنتال، احتمال استراحت و پیگیری روند صعودی

پوزیشن پیشنهادی

لانگ

توضیحات تحلیل تکنیکال ارز سولانا (SOL) در تایم 4 ساعته

تقریباً از دو هفته‌ی گذشته (13 ژوئن)، قیمت سولانا یک روند اینترمدیت صعودی را در پیش گرفته و از آن زمان موفق شده، سه سطح مقاومت 33.97، 37.83 و 42.38 را پس بگیرد. این بهبود موجب قرارگیری قیمت در بالای سه EMA 20، 50 و 100 روزه شده است. اکنون قیمت در نقطه‌ی حساسی قرار دارد: در تقاطع سطح مقاومت قبلی و R2 روزانه. پس از شکست سطح مقاومت واقع در EMA 200 روزه، اکنون نزدیک 2 روز (44 ساعت) است که قیمت در وضعیت آستانه قرار دارد؛ یعنی اکثریت 11 کندل تشکیل یافته، موفق نشده‌اند به طور کامل میانگین متحرک نمایی 200 روزه را بشکنند. با توجه به کاهش حجم، کندل‌های صعودی کوتاه و در مقابل کندل‌های نزولی پرقدرت، ممکن است در ساعات آتی، قیمت وارد فاز استراحت شود. بعید به نظر می‌رسد EMA 20 روزه قدرت حمایت قیمت را داشته باشد. بنابراین، پیش‌بینی می‌شود، قیمت پس از استراحت تا سطح EMA 50 روزه در قیمت 37.44، به روند صعودی 13 روزه خود ادامه دهد. از لحاظ فاندامنتال مانعی برای ادامه روند صعودی وجود ندارد.

سیگنال رایگان ارز سولانا (sol)

به علت نوسانات بالای قیمت در استراحت‌ها، ریسک پوزیشن بالاست؛ بنابراین با رعایت اصول مدیریت ریسک وارد معامله شوید. پیشنهاد ما درگیر کردن یک درصد از کل بالانس حساب و استفاده از اهرم 2X است.

سطوح مقاومت ارز سولانا (SOL) در دو هفته آتی

44.80

48.31

55.10

59.77

 

.

سیگنال ارز دیجیتال سولانا (SOL)  [7/05/2022]

تحلیل وضعیت بازار ارز دیجیتال

بیت کوین اولین روز هفته را مثبت آغاز کرد. امروز نمای کلی بازار به صورت سبز یکپارچه درآمده. در 24 ساعت گذشته، BTC با رشد مثبت 4.18 درصد، مجدداً سطح 20 هزار دلار را پس گرفت. اما فروشندگان وارد صحنه شدند، به همین علت، اکنون مجدداً بیت کوین زیر سطح 20 هزار دلار و قیمت 19991 دلار معامله می‌شود.

اخبار فاندامنتال سولانا

در پایان ماه ژوئن، سه پروتکل QUIC/Stake Weighted QoS/Local Fee Markets روی شبکه‌ی سولانا راه‌اندازی شدند. پروژه‌ی اول برای کاهش کارمزد شبکه است، در مورد پروژه‌ی دوم توضیحات تکمیلی در بروزرسانی‌های آتی ارائه می‌شود. اما پروژه‌ی سوم، QUIC، پروتکلی برای تطبیق و بهینه‌سازی دریافت داده‌ها، قبلاً در شبکه‌ی آزمایشی تست شده بود. شاید بهبود عملکرد و اعتبارسنجی به همراه کاهش خرابی شبکه، تأثیر مطلوبی بر شهرت سولانا داشته باشد و بتواند مجدداً اعتماد کاربران را جلب کند.

تحلیل تکنیکال سولانا (SOL)

سولانا (SOL) از 27 ژوئن، 20 درصد از ارزش خود را از دست داده است. کاهش شدید هفتگی موجب شد سولانا بدترین عملکرد را میان 10 ارز برتر داشته باشد. ارزش بازار سولانا با 2.7 میلیارد دلار کاهش، به مرز 11.3 میلیارد دلار رسید. اکنون سولانا در جایگاه هفتم از لحاظ ارزش بازار قرار دارد.

در حال حاضر، سولانا یک افزایش 4.88 درصدی در 24 ساعت گذشته داشته است. در چند روز گذشته، قیمت سولانا (SOL) در تایم 4 ساعته، زیر میانگین متحرک نمایی (EMA) 20 روزه معامله شده است، اما فروشندگان نتوانستند از این فرصت استفاده کنند و این نشان دهنده‌ی کمبود فروشندگان در سطوح پایین تر است. امروز سولانا میانگین متوسط نمایی 20 روزه را شکست و اکنون EMA 50 روزه را به عنوان سطح مقاومت پیش روی خود دارد.  

سناریوی صعودی برای سولانا (SOL)

اگر جفت ارز  SOL/USDT بالای میانگین متحرک نمایی 50 روزه و بالای سطح مقاومت 35.14 بسته شود، به احتمال زیاد تا سطح SMA 50 روزه (40 دلار) صعود خواهد کرد. شکستن سطح 40 دلار و بسته شدن قیمت، بالای این سطح مقاومت، می تواند درها را برای افزایش احتمالی به سطح روانی 50 دلار باز کند.

سطوح مقاومت سولانا

سطوح مقاومت سولانا در 3 روز آتی

35.14

38.68

40

42.56

50

سناریوی نزولی برای سولانا (SOL)

در صورتیکه قیمت نتواند سطح حمایت کانال صعودی خود را شکسته و بالای آن بسته شود، یک استراحت کوتاه مدت تا سطح 33 دلار خواهیم داشت.

بنابراین تا بسته شدن کندل بعدی در تایم 4 ساعته، ورود به پوزیشن پیشنهاد نمی‌شود. شکست یا عدم شکست سطح 35.24 عامل تعیین کننده برای ورود به پوزیشن است که احتمالاً تا 8 ساعت آینده مشخص می‌شود. 

 

 

.

سیگنال ارز دیجیتال سولانا (SOL)  [7/05/2022]

در سیگنال قبلی، شرایط تکنیکال و فاندامنتال جفت ارز سولانا به تتر (SOLUSDT) شرح داده شد.

اکنون که سطح مقاومت 35.24 شکسته شده، قیمت می‌تواند تا خط روند نزولی رسم شده در تایم یکساعته صعود کند.

سیگنال ارز سولانا (SOL)

نوع سیگنال: لانگ

اهرم : x5

یکی از اصول مدیریت ریسک این است که فقط 1 درصد موجودی خود را درگیر یک پوزیشن کنید.

نقاط ورود [Entry Price]: 35.25

حد سود [Take Profit]:39.14

حد ضرر [Stop Loss]: 34.37

نسبت سود به ضرر  [Risk Reward Ratio]: 4.42

 

سیگنال سولانا لانگنمودار جفت ارز SOLUSDT تایم 1 ساعته، منبع تریدینگ ویو

در قیمت 39.14، سولانا با سطح مقاومت مستحکم واقع در خط روند نزولی تایم روزانه روبروست. در صورت شکستن این خط و بسته شدن 3 کندل بالای آن در تایم 1 ساعته، قیمت به رشد خود ادامه می‌دهد.

.

سیگنال رایگان ارز سولانا (SOL) [7/12/2022]

از لحاظ بنیادین، به احتمال زیاد، در 48 ساعت آینده، برای بیشتر آلت‌کوین‌ها، از جمله سولانا، سناریوی ریزش را خواهیم داشت.

تحلیل بنیادین ارز سولانا (SOL)

بازار ارز دیجیتال در انتظار اخبار CPI روز چهارشنبه به سر می‌برد. از آنجایی که پیشبینی‌ها برای نتایج شاخص CPI، همچنان ادامه تورم است، تأثیر انتظار ریزش در بازار، از هم‌اکنون اثرات خود را آغاز کرده است. تجمیع پنج عامل بنیادین زیر در دو روز گذشته، نشان از روند خرسی قوی در روزهای آتی دارد:

- افزایش قدرت دلار

- کاهش قیمت بیت کوین

- کاهش دامیننس بیت کوین

- کاهش دامیننس توتال

- افزایش دامیننس تتر

سیگنال رایگان ارز سولانا  (SOL)

نوع سیگنال: شورت

استراتژی: فروش پله‌ای، در صورت تداوم روند نزولی و از دست رفتن سطوح حمایت.

اهرم : x5

یکی از اصول مدیریت ریسک این است که فقط 1 درصد موجودی خود را درگیر یک پوزیشن کنید.

نقاط ورود [Entry Price]:

35.32

33.66

32.34

حد سود [Take Profit]:

 33.62

32.32

29.11

حد ضرر [Stop Loss]:

36.13

34.20

32.92

نسبت سود به ضرر  [Risk Reward Ratio]:

2.02

2.48

5.57

تحلیل تکنیکال ارز سولانا

درحال حاضر، جفت ارز SOL/USDT  بخشی از یک روند نزولی بسیار قوی است.

سیگنال رایگان ارز سولانا

نمودار چهارساعته جفت ارز سولانا به تتر (solusdt)، منبع: تریدینگ ویو

به استناد داده‌های سایت کوین گلس (coinglass) در 24 ساعت گذشته، پوزیشن‌های خرید و فروش در صرافی‌های بزرگ یکسان هستند و ارز سولانا در وضعیت خنثی قرار دارد. بنابراین امکان دارد، در 24 ساعت آتی، در ارز سولانا، روند سایدوی مشاهده شود و یا این ارز دچار افت نسبتاً اندکی شود؛ اما احتمال تداوم روند نزولی نیز به شدت قوی است. سطح حمایت بعدی سولانا، قیمت 35.12 است، در صورت از دست رفتن این سطح، هدف نزولی بعدی منطقه 32.3 است . در صورت شکست نزولی این حمایت، حرکت نزولی تا سطح حمایت بعدی در منطقه 29 دلار ادامه می‌یابد.

قطعاً باید برای استراحت‌های مابین سطوح حمایت آماده باشید. شما می‌توانید از این استراحت‌ها به عنوان فرصت برای ورود به پوزیشن فروش به صورت پله‌ای استفاده کنید؛ روند نزولی است؛ بنابراین ترید خلاف جهت روند برای کسب سود از استراحت‌های کوتاه مدت، دربردارنده‌ی ریسک زیاد است.

عوامل تکنیکال  تأیید کننده‌ی روند نزولی سولانا در اندیکاتورها

-  حرکت قیمت سولانا زیر مووینگ اورج ها

-  RSI: زیر 14

-  شکست نزولی سطح پیوت هفتگی

-  قیمت در منطقه بیش فروش

سطوح حمایت ارز سولانا برای استراتژی فروش پله ای

-  34.9

-  32.3

-  29

.

سیگنال رایگان ارز سولانا (SOL) [7/17/2022]

در نمودار روزانه‌ی جفت ارز SOL/USDT، خط روند نزولی شکسته شده است. اکنون سولانا در یک روند صعودی بسیار قوی قرار دارد. اما در کوتاه مدت، نشانه‌هایی از تمام شدن انرژی خریداران به چشم می‌خورد. در تایم یک ساعته، RSI در منطقه‌ی بیش خرید قرار دارد و ممکن است با یک نزول کوتاه مدت، معامله‌گران زیادی استاپ هانت شوند. با این حال، می توان برای یک تارگت نزدیک، روی حضور خریداران حساب کرد.

سیگنال ارز سولانا  (SOL)

نوع سیگنال: لانگ

اهرم : x5

یکی از اصول مدیریت ریسک این است که فقط 1 درصد موجودی خود را درگیر یک پوزیشن کنید.

نقاط ورود [Entry Price]: 39.65

حد سود [Take Profit]: 41.35

حد ضرر [Stop Loss]: 39.12

نسبت سود به ضرر  [Risk Reward Ratio]: 3.21

سیگنال ارز سولانانمودار یکساعته ارز سولانا- منبع TradingView

عبور از اولین سطح مقاومت، که شکست سطح مقاومت داینامیک در قیمت 37.3 دلار بود، می تواند نشانه ای از یک افزایش قیمت جدید تا سطح مقاومت بعدی، واقع در سقف کانال صعودی سولانا در قیمت 41.32 باشد. سپس تارگت بعدی خریداران سطح مقاومت بعدی در قیمت 44.72 دلار خواهد بود.

احتیاط کنید. ممکن است قیمت برای ورود به مرحله تثبیت، افت کوتاه مدت داشته باشد. شما همچنین می‌توانید پس از اتمام استراحت، در قیمت 38.57، معامله‌ی لانگ با تارگت 41.98 باز کنید.

.

سیگنال ارز دیجیتال سولانا (SOL) [7/18/2022]

امروز اخبار بنیادین تأثیرگذاری در بازار ارز دیجیتال نداریم. در نمودار روزانه بیت کوین، خریداران دست برنده را دارند و تا رسیدن به سطح مقاومت 22 هزار تلاش خواهند کرد.

سولانا نیز که امروز، با بیت کوین ضریب همبستگی 0.8 درصدی دارد، از این ارز تبعیت خواهد کرد.

سیگنال ارز سولانا (SOL) 

نوع سیگنال: لانگ

اهرم : x5

یکی از اصول مدیریت ریسک این است که فقط 1 درصد موجودی خود را درگیر یک پوزیشن کنید.

نقاط ورود [Entry Price]: 38.74

حد سود [Take Profit]: 41.89

حد ضرر [Stop Loss]: 37.92

نسبت سود به ضرر  [Risk Reward Ratio]: 3.84

تحلیل تکنیکال ارز سولانا (SOLUSDT)

در نمودار یکساعته‌ی سولانا، جفت ارز SOLUSDT با کف کانال صعودی برخورد کرده است.  اسیلاتور RSI استوک استیک، در منطقه‌ی اشباع فروش قرار دارد. تا زمانی که قیمت بالاتر از سطح حمایت واقع در 38.43 USDT است، به احتمال زیاد، معامله‌گران با استراتژی معاملاتی تهاجمی خود، پوزیشن‌های لانگ باز می‌کنند.

تحلیل تکنیکال ارز سولانا-نمودار یکساعته SOL

تلاقی قیمت با سطح حمایت در 39.31 USDT سیگنالی است مبنی بر اینکه معاملات معکوس خواهند شد و روند کوتاه مدت می تواند به سرعت صعودی شود. سپس خریداران از سطح مقاومت بعدی واقع در 42.67 USDT به عنوان هدف استفاده خواهند کرد. عبور از این سطح، انگیزه‌ی مهمی برای خریداران به منظور تصاحب سطح 78.72 USDT خواهد داد.

اگر حمایت 38.43 USDT شکسته و سه کندل نزولی زیر آن بسته شود، این نشانه‌ای از احتمال ادامه‌ی استراحت کوتاه مدت قیمت خواهد بود.

.

سیگنال رایگان ارز سولانا (Sol) [7/20/2022]

امروز به وضوح قدرت بیت کوین از دلار بیشتر است. با توجه به کاهش دامیننس تتر، افزایش دامیننس و قیمت بیت کوین، به نظر می‌رسد نقدینگی‌ها در حال تزریق به بازار بیت کوین هستند. در نتیجه، به احتمال زیاد، در دو روز آینده، btc بیش از هر ارز دیگری سودده خواهد بود. اما در مورد سیگنال ارز سولانا که با همبستگی 0.87  با بیت کوین،  اکنون در کنار btc در حال ریکاوری قیمت است، باید گفت که امروز بیشتر پوزیشن‌های ارز سولانا لانگ هستند.

سیگنال ارز سولانا (SOL)

نوع سیگنال: لانگ

اهرم : x5

یکی از اصول مدیریت ریسک این است که فقط 1 درصد موجودی خود را درگیر یک پوزیشن کنید.

نقاط ورود [Entry Price]:

44.72

45.19

48.44

حد سود [Take Profit]:

48.44

54.43

حد ضرر [Stop Loss]: 43.11

نسبت سود به ضرر  [Risk Reward Ratio]: 6.03

تحلیل تکنیکال ارز سولانا (Sol)

به نظر می‌رسد SOLUSDT در روند صعودی بسیار پر قدرتی قرار دارد. خریداران سولانا بی‌وقفه در حال پیشروی هستند و اکنون با شکست سطح مقاومت 44.63 هیچ مانعی برای دستیابی به سطح 48.32 وجود ندارد.

تحلیل تکنیکال و سیگنال ارز سولانا (SOL)نمودار 4 ساعته‌ی ارز سولانا (SOL)- منبع: TradingView

در صورت شکست این سطح، مقصد بعدی، 50.56 و 54.57 است. در منطقه‌ی 54 دلار مقاومتی قوی وجود دارد که ممکن است تا مدتی جلوی پیشروی قیمت را بگیرد.

احتیاط: در حال حاضر، سولانا در منطقه‌ی اشباع خرید قرار دارد و اندیکاتورها سیگنال اصلاح کوتاه مدت را می‌دهند.

شایان ذکر است تداوم پیشروی قیمت، بسیار به شرایط کلی و تصمیمات آتی فدرال رزرو بستگی دارد.

.

سیگنال رایگان ارز سولانا (Sol) [8/13/2022]

آخرین وضعیت بازار ارزهای دیجیتال، یک آلت سیزن بالقوه را به نمایش می‌گذارد. دامیننس بیت‌کوین ریزشی و قیمت بیت کوین صعودی است. این نشان می‌دهد که در حال حاضر، جریان نقدینگی در حال خروج از بیت‌کوین به سوی آلت‌کوین‌هاست و این نکته که دامیننس تتر نزولی، دامیننس آدرز و دامیننس توتال صعودی است، این فرضیه را تأیید می‌کند. اگر برای گرفتن پوزیشن لانگ در جفت ارز سولانا به تتر (SOLUSDT) عجله دارید، تحلیل امروز ارز سولانا را بخوانید.

تحلیل فاندامنتال ارز سولانا

تحلیل فاندامنتال سولانا در درجه‌ی اول به بیت کوین گره خورده است. با کاهش دامیننس بیت کوین، شاهد سرخوشی در بازار آلت کوین‌ها هستیم. اما این روند تا کی ادامه خواهد داشت؟

دامیننس بیت کوین کف 41 درصد را از دست داده است و به سوی کف بعدی در 40 درصد در حرکت است.

نمودار دامیننس بیت کویننمودار دامیننس بیت کوین - منبع TradingView

این کف یکی از کف‌های بسیار مستحکم است که از فوریه‌ی 2018 تاکنون معتبر بوده و در طی چهارسال، بارها دامیننس بیت کوین را به بالا بازگردانده است. بنابراین اولین نتیجه اینکه، با رسیدن دامیننس بیت کوین به مرز 40، به احتمال بسیار قوی، جریان نقدینگی وارونه و از آلت‌کوین‌ها به سمت بیت کوین سرازیر می‌شود. بنابراین می‌توان دو نتیجه‌ی مهم گرفت:

 • اکنون در کف‌های بیت کوین قرار داریم و احتمالاً به زودی شاهد افزایش قیمت بیت کوین خواهیم بود.
 • اکنون زمان مناسبی برای پوزیشن لانگ در جفت ارزهای سولانا به تتر و سولانا به دلار نیست. زیرا با شتاب‌‌گیری افزایش قیمت بیت کوین، احتمال روند نزولی و فیلد شدن پوزیشن بالاست. این امر به وضوح در نمودار روزانه‌ی سولانا به تتر خودنمایی می‌کند. زیرا فشار خرید و حجم معاملات به وضوح کاهش یافته و آرایش کندل‌ها نشان‌دهنده‌ی بلاتکلیفی در بازار سولاناست.

از سوی دیگر، باگ قدیمی سولانا در مسئله‌ی کتابخانه امری است که مجدداً در اخبار ارز سولانا پیش کشیده شده و احتمال دارد احساسات منفی در بازار بوجود بیاورد. نقص امنیت کتابخانه موضوعی جدی است که برای جلوگیری از بروز مشکلات امنیتی در اپلیکیشن‌ها باید برطرف شود، اما با توجه به انواع مسائل فنی و آخرین خرابی شبکه، واضح است که اکوسیستم مملو از باگ‌ها و مشکلات فنی و مشکلات دیگری است که سولانا را از گرفتن جای شبکه‌هایی مانند اتریوم باز می دارد.

بنابراین از لحاظ تحلیل فاندامنتال، به نظر نمی رسد، سولانا موفق به شکست سطح 45 usdt شود. 

تحلیل تکنیکال ارز سولانا

در نمودار روزانه‌ی ارز سولانا، الگوی مثلث افزایشی شکل گرفته است که در صورت شکست سطح مقاومت آن (ضلع بالایی)، قیمت حداقل تا 59 دلار بالا می‌رود. اما این مثلث فشردگی لازم و برخوردهای مناسبی ندارد و به اندازه‌ی کافی معتبر نیست. قیمت به سطح مقاومت مهمی (45 usdt) رسیده که در یکماه گذشته، طی سه تلاش شکسته نشده است. بنابراین در صورت برخورد قیمت با این سطح، احتمال ریزش مجدد وجود دارد.

تحلیل تکنیکال و نمودار روزانه سولانا به تترنمودار روزانه جفت ارز سولانا به تتر (SOLUSDT) - منبع TradingView

در حال حاضر، در تایم فریم روزانه‌ی سولانا به تتر، RSI بالای خط سیگنال خود و بالای منطقه‌ی 50 در حرکت است، مووینگ 20 و 50 شکسته، اما کاهش حجم معاملات، احتمال استراحت قیمت را قوت می‌بخشد. اکنون دو سناریو پیش روی جفت ارز سولانا به تتر (SOL/USDT) قرار دارد.

 • اگر سطح 44.9 دلار شکسته شود و در تایم فریم روزانه، یک کندل صعودی کامل (یا در تایم فریم 4 ساعته، حداقل 3 کندل پرقدرت صعودی)، بالای این سطح بسته شود، مقصد بعدی قیمت، سطح 58.96 دلار است.
 • در صورت بازگشت قیمت از سطح مقاومت، انتظار می‌رود، ابتدا سطح حمایت 42 دلار، واقع در میانگین متحرک نمایی 100 روزه و سپس سطح حمایت داینامیک در قیمت 40 دلار، جلوی ریزش بیشتر قیمت را بگیرد.

از لحاظ تکنیکال امکان رشد قیمت سولانا وجود دارد، اما به علت ریسکی بودن پوزیشن، تا تعیین تکلیف قیمت با سطح مقاومت 45 usdt و خروج بازار سولانا از بلاتکلیفی، ریسک ورود به پوزیشن لانگ بالاست.

.

سیگنال رایگان ارز سولانا (Sol) [8/13/2022]

در تحلیل تکنیکال قبلی در مورد شرایط کلی بازار سولانا صحبت شد. روز گذشته، ارز سولانا از سطح مقاومت 44.82 دلار عبور کرد و مثلث متقارن روی نمودار روزانه‌ی سولانا در حال تکمیل است. به نظر می‌رسد در صورت ادامه‌ی روند فعلی و مثبت ماندن جو بازار، قیمت از مقاومت 49.7 دلار عبور و سطح 59.3 را آزمایش کند. اکنون قیمت با سطح مقاومت 48.3 usdt برخورد کرده و احتمال پول بک وجود دارد.

نمودار روزانه جفت ارز سولانه به تترتحلیل تکنیکال قیمت سولانا روند صعودی قوی را برای بازار امروز تأیید می‌کند؛ زیرا قیمت در 24 ساعت گذشته، حرکت صعودی را پوشش داده است. فشار خرید، قیمت سولانا را تا 48.4 usdt رساند. میانگین متحرک نمایی 100 روزه در 49.6 دلار سطح مقاومت و مقصد بعدی قیمت سولانا است.

سیگنال ارز سولانا (SOL)

نوع سیگنال: لانگ

اهرم :2X

یکی از اصول مدیریت ریسک این است که فقط 1 درصد موجودی خود را درگیر یک پوزیشن کنید.

نقاط ورود [Entry Price]: 44.94

حد سود [Take Profit]: 49.70

حد ضرر [Stop Loss]: 43.72

نسبت سود به ضرر  [Risk Reward Ratio]: 3.9

⚠️نکته‌ای که باید در ورود به پوزیشن لانگ به آن توجه کرد، وضعیت بیت کوین است. مادامیکه قیمت بیت کوین از سطح مقاومت 24.400 هزار دلار عبور نکرده، احتمال وارونه شدن قیمت و ریزش آلت کوین‌ها وجود دارد و ریسک پوزیشن لانگ بالاست.

.

سیگنال سایر ارزهای دیجیتال


ارسال دیدگاه


1 دیدگاه