توجه: سیگنال های دنیای ترید بر اساس اظهارات مراجع و کارشناسان معتبر بین‌المللی جمع‌آوری و تدوین می‌شوند. اما توجه داشته باشید که معاملات در این بازار همواره با ریسک همراه بوده و تحلیل‌ها، حتی اگر توسط بهترین کارشناسان ارائه شوند، هیچگاه تضمین‌کننده سودآوری نیستند. لذا مسئولیت استفاده از این تحلیل‌ها  بر عهده شما بوده و میزان مفید بودن این مطالب نیز به سطح دانش شما از تحلیل بنیادی و تکنیکال وابسته است، جهت افزایش دانش‌تان میتوانید به صفحه آموزش ارز دیجیتال رایگان مراجعه کنید.

تحلیل آوه + نمودار تحلیل تکنیکال و بنیادی و سیگنال aave

Feb 05-2023 ساعت 10:39

سیگنال رمزارز آوه در تاریخ 16 بهمن 1401

در تحلیل پیش گفتیم که رمز ارز آوه در یک فشردگی معاملاتی قرار گرفته است، در حال حاضر این رمز ارز نتوانسته از این گره خارج شود. همانطور که در تصویر مشاهده می کنید، آوه در حال تثیبت خود در بالای EMA200 روزه است، این رمزارز توانست با قدرت میانگین 200 روزانه خود را بشکند ولی دو مقاومت استاتیک 100 دلار و مقاومت داینامیک مشخص شده، باعث کند شدن سرعت رشد این رمزارز شده است. در صورتی که این رمزارز بتواند مقاومت استاتیک 100 دلاری و خط روند نزولی خود را با قدرت بشکند و چند کندل روزانه بالای 100 دلار ببند، احتمال روند صعودی آن بسیار زیاد می شود. مهم ترین حمایت این رمزارز 77 تا 80 دلار می باشد.

سیگنال رمزارز AAVE

.

سیگنال معاملاتی ارز دیجیتال آوه (AAVE) ؛ 26 آبان 1400

از تاریخ پنجم فوریه، ارز دیجیتال آوه درون یک رنج بزرگ به سر برده است که محدوده حمایتی این رنج نیز بین 179.6 و 263.6 دلار قرار دارد. تا به حال قیمت هشت بار از این سطح حمایتی بازگشت صعودی داشته است که در حال حاضر نه تنها قیمت روی این حمایت قرار دارد بلکه اندیکاتور RSI نیز برای دفعه اول در 54 روز اخیر در محدوده اشباع فروش قرار گرفته است که سیگنال قدرتمندی برای خرید می باشد.

همچنین اندیکاتور MACD نیز با نشان دادن واگرایی قدرتمند صعودی که در تاریخ بیست و ششم سپتامبر آغاز شده است، به قدرت این سیگنال خرید می‌ افزاید.

لازم به ذکر است که سطح حمایتی 263.6 دلار دقیقا در فیبو 88.6 درصد قرار دارد.

اندیکاتور Stoch نیز در محدوده اشباع فروش قرار دارد که می تواند به دقت این سیگنال بیافزاید.

لازم به ذکر است که اگر خط روندی از سقف 657 دلار در تاریخ هجدهم مه رسم کنیم و تا سوینگ 413 دلار در تاریخ پانزدهم سپتامبر امتداد دهیم، خواهیم دید که در حال حاضر قیمت روی این خط روند قرار دارد و نقطه اطلاقی با سطح حمایتی  263.6 دلار تشکیل داده است.

این سیگنال تا تاریخ 1/9/1400 اعتبار دارد.

نوع سیگنال: [Long] - از اهرم پیشنهادی کمتر از 2 در این معامله استفاده کنید؛ حداکثر 5 درصد از سرمایه را وارد معامله کنید.

نقطه ورود [Entry Price]: 263.6

حد سود [Take Profit]: 308.6

حد ضرر [Stop Loss]: 243.0

نسبت سود به ضرر [Risk Reward Ratio]: 2.18

ارز دیجیتال آوه بسیار محبوب است و از نظر ارزش بازار در رتبه 50 قرار دارد. ارزش کل معاملات روزانه در این ارز به 355 میلیون دلار می رسد. این ارز یکی از برترین پلتفرم های دیفای است که به کاربران قابلیت انجام فعالیت های مالی در قالب ارز دیجیتال را می دهد. به طور کل این ارز از نظر بنیادی قوی است پس می توان چشم انداز صعودی بلند مدتی برای این ارز پیش بینی کرد. 

نسخه سوم ارز دیجیتال آوه سر و صدای زیادی در دنیای دیفای به پا کرده است. عده ای معتقد اند نسخه سوم آوه به قدری قدرتمند است که می تواند کل صنعت دیفای را برای همیشه تغییر دهد.

در نمودار هفتگی قیمت ارز دیجیتال آوه شاهد صعودی شارپ هستیم که نشان می دهد سرمایه گذاری در این ارز دیجیتال بسیار هوشمندانه و مطمئن است.

.

سیگنال ارز دیجیتال آوه (AAVE) ؛ 3 آذر 1400

ارز دیجیتال آوه از 287 روز گذشته درون یک رنج بزرگ قرار داشته است. از نظر پرایس اکشنی این بازار هنوز جهت مشخصی را پیش نگرفته است. بهترین استراتژی معاملاتی در بازارهای رنج، استفاده از سطوح حمایت و مقاومت در کنار اندیکاتورهای تکنیکالی می باشد. در حال حاضر، بازار در سطح حمایتی  257 دلار قرار دارد اما هنوز سیگنال تایید از اندیکاتور RSI صادر نشده است. بعلاوه اینکه بازار ضعیف به نظر میرسد زیرا در تاریخ 27 اکتبر یک کندل بزرگ دوجی داریم که نشان از ضعف خریداران در نگه داشتن قیمت است پس می توان احتمال داد که بازار سطوح پایین تر این رنج را خواهد دید. 

قیمت 180 دلار ایده آل ترین قیمت برای ورود است چرا که با رسیدن قیمت به این عدد، ترس بر بازار حاکم می شود در نتیجه نهنگ ها (که همیشه از ترس تغذیه می کنند) شروع به خرید خواهند کرد. اگر بازار با سرعت بالا و در مدت زمان کوتاه به این عدد برسد، به احتمال زیاد سیگنال خرید نیز از اندیکاتور RSI صادر خواهد شد.

این سیگنال تا تاریخ 20 آذر اعتبار دارد. 

چشم انداز 6 ماهه این ارز شدیدا صعودی پیش‌ بینی شده و اولین هدف پس از شکست مقاومت 600 دلار، سطح 900 دلار خواهد بود.

نوع سیگنال: Long؛  از اهرم پیشنهادی کمتر از 3 در این معامله استفاده کنید - حداکثر 5 درصد از سرمایه را وارد معامله کنید.

نقطه ورود [Entry Price]: 183.3

حد سود [Take Profit]: 299.2

حد ضرر [Stop Loss]: 145.2

نسبت سود به ضرر [Risk Reward Ratio]: 3.04

ارز دیجیتال آوه از نظر بنیادی بسیار قدرتمند است زیرا عرضه حداکثری این ارز دیجیتال محدود بوده و در حال حاضر 84 درصد کل کوین ها ماین شده است. پس از اینکه تمامی کوین های این ارز دیجیتال ماین شود، قیمت آن به طور فزاینده ای رشد خواهد داشت. در حال حاضر عرضه در گردش این ارز دیجیتال 13392219 واحد است‌. حجم معاملات این ارز دیجیتال در روز به 247 میلیون دلار می رسد. 

با پیشرفت روز افزون صنعت دیفای (DeFi)، این ارز دیجیتال نیز توسعه پیدا می‌ کند و از آنجایی که آینده صنعت بلاک چین به شدت وابسته به دیفای است، می توان انتظار داشت که ارز های دیجیتال این حوزه در دراز مدت بیشترین رشد را تجربه خواهند کرد.

برخی از تحلیلگران دنیا مانند آرون آرنولد (Aaron Arnold) نیز بر این عقیده اند که ارز دیجیتال آوه پتانسیل غیر قابل باوری دارد.

.

سیگنال ارز دیجیتال آوه (AAVE)؛ 27 خرداد 1401

ارز دیجیتال آوه از 20 آپریل در یک کانال نزولی قرار دارد و فیبوناچی اصلاحی نواحی مقاومتی 80 و 70 دلار را برای ما ترسیم کرده است. اخبار آوه در روزهای گذشته خنثی بوده و انتظار رفتار منطقی تکنیکال از این ارز می‌رود. پس از برخورد قیمت ارز دیجیتال آوه با میدلاین کانال نزولی شاهد یک بازگشت سریع تا فیبوی 23 بودیم و در حال حاضر با توجه به تشکیل یک ناحیه تقاضای قدرتمند در حوالی 55 دلار تصمیم به ورود به یک معامله لانگ مجددا تا فیبوی 23 گرفتیم.

نوع سیگنال: Long - از اهرم پیشنهادی کمتر از 10 در این معامله استفاده کنید؛  حداکثر 2 درصد از سرمایه را وارد معامله کنید!

نقطه ورود [Entry Price]: 57

حد سود [Take Profit]: 67.45

حد ضرر [Stop Loss]: 54.08

نسبت سود به ضرر [Risk Reward Ratio]: 3.56

در صورت سقوط آوه به زیر 55 دلار، ریتست ناحیه 58 دلار می‌تواند موقعیت مناسبی برای ورود به یک معامله شورت برای ما فراهم کند. در حرکت نزولی فعلی آوه، حمایت‌های پیش رو حوالی 40 دلار خواهند بود و انتظار می‌رود تا سطح 60 دلار به عنوان یک مقاومت قدرتمند عمل کند.

.

سیگنال ارز دیجیتال آوه (AAVE)؛ 30 خرداد 1401

در تایم فریم 15 دقیقه، شاهد برخورد قیمت ارز دیجیتال آوه با یک سطح S/R هستیم. در همین ناحیه مذکور شاهد 4 واگرایی از استوکستیک، RSI، او بی وی و هیستوگرام در حال حاضر هستیم. فرم کندل‌ استیک‌ها در سطح 55 دلار کاملا نزولی بوده و کندل پین بار تشکیل شده و کندل بعدی نیز زیر پین بار بسته شده است. در صورت رخ دادن سناریوی نزولی مطرح شده برای قیمت توکن آوه، می‌توان تا سطوح 40 و 45 دلار انتظار کاهش قیمت را داشت.

نوع سیگنال: SHORT - از اهرم پیشنهادی کمتر از 10 در این معامله استفاده کنید؛  حداکثر 2 درصد از سرمایه را وارد معامله کنید!

نقطه ورود [Entry Price]: 53.93

حد سود [Take Profit]: 49.20 - 46 - 40

حد ضرر [Stop Loss]: 55.71

نسبت سود به ضرر [Risk Reward Ratio]: 2.5

از نگاه بنیادی و فاندامنتال اما، ارز دیجیتال آوه با توجه به خروج نقدینگی از دیفای به صورت کلی و کم شدن اقبال سرمایه‌گذاران می‌تواند یکی از گزینه‌های واچلیست شورت ما برای بلند مدت قرار گیرد. در عین حال همچنان در اکوسیستم دیفای آوه پروتکلی معتبر به شمار می‌رود و در با مشاهده نشانه‌های بازگشت بازار، می‌توان در مورد هولد آن تصمیم‌گیری کرد.

.

سیگنال ارز دیجیتال آوه (AAVE)؛ 2 تیر 1401

در تایم فریم چهار ساعته نمودار قیمتی ارز دیجیتال آوه، دو ناحیه عرضه و تقاضای بسیار مهم شکل گرفته که می‌تواند تحلیل ارز دیجیتا آوه را برای ما تشکیل دهد. در ناحیه 73 دلار یک ناحیه عرضه وجود دارد که یک سوییپ قیمت را به بالای آن نیز شاهد بوده‌ایم. از سوی دیگر یک ناحیه تقاضای مهم در محدوده 53 دلار نیز وجود دارد. با توجه به اینکه قیمت روی EMAهای خود حرکت می‌کند و RSI و MACD نشانه‌های منفی نشان نمی‌دهند، انتظار داریم با برخورد دوباره قیمت با ناحیه 53 دلاری، رشد مجدد آوه تا محدوده 73 دلار ادامه یابد.

نوع سیگنال: LONG - از اهرم پیشنهادی کمتر از 10 در این معامله استفاده کنید؛  حداکثر 2 درصد از سرمایه را وارد معامله کنید!

نقطه ورود [Entry Price]: 52.6

حد سود [Take Profit]: 72.7

حد ضرر [Stop Loss]: 45

نسبت سود به ضرر [Risk Reward Ratio]: 3

از نکات مثبت و فاندامنتال آوه می‌توان به نقش پرچم‌داری آن در دیفای اشاره کرد که همچنان با بازار خرسی و نزولی ادامه یافته است. TVL یا ارزش کل قفل شده همچنان کاهش یافته اما در مقایسه با رقبای خود همچنان فاصله‌ای معنادار دارد.

.

سیگنال ارز دیجیتال آوه (AAVE)؛ 8 تیر 1401

پس از ایمپالس بریش، قیمت ارز دیجیتال آوه به سراغ تست حمایت روزانه در 50 دلار رفت. در حال حاضر اما و طی روزهای گذشته، قیمت سعی در شکست مقاومت استاتیک 80 دلاری را داشت و در این اتفاق ناموفق بود و ترند داینامیک نیز به پایین شکست. در حال حاضر مهم‌ترین حمایتی که آوه با آن سر و کله می‌زند 61 دلار است و در صورت شکست انتظار کاهش قیمت تا حوالی 51 دلار را خواهیم داشت. 

نوع سیگنال: SHORT - از اهرم پیشنهادی کمتر از 10 در این معامله استفاده کنید؛  حداکثر 2 درصد از سرمایه را وارد معامله کنید!

نقطه ورود [Entry Price]: 62.3

حد سود [Take Profit]: 51.3

حد ضرر [Stop Loss]: 66.1

نسبت سود به ضرر [Risk Reward Ratio]: 3

با توجه به بسته شدن کندل چهار ساعته در زیر سطح حمایتی 61 دلار، حمایت مستحکمی جز 51 دلار بر سر راه نزول قیمت در حال حاضر وجود ندارد و می‌توان به ورود به معامله‌ای شورت برای ارز دیجیتال آوه فکر کرد. اندیکاتور rsi نیز سطح 40 خود را به پایین شکسته و به نظر می‌رسد قدرت فروشندگان در حال افزایش مجدد است.

.

سیگنال ارز دیجیتال آوه (AAVE)؛ 10 تیر 1401

قیمت ارز دیجیتال آوه پس از شکست خط روند داینامیک صعودی خود در تایم فریم چهار ساعته و گذر از حمایت 61 دلاری، انتظار تارگت‌های نزولی بعدی را برای آماده شدن برای ورود به معامله‌ای لانگ داریم. مهم‌ترین حمایت در سر راه آوه حمایت روزانه در 51 دلار می‌باشد که با اردر بلاک در تایم فریم چهار ساعته هم‌خوانی دارد.

نوع سیگنال: LONG - از اهرم پیشنهادی کمتر از 10 در این معامله استفاده کنید؛  حداکثر 2 درصد از سرمایه را وارد معامله کنید!

نقطه ورود [Entry Price]: 50.2

حد سود [Take Profit]: 65

حد ضرر [Stop Loss]: 45.3

نسبت سود به ضرر [Risk Reward Ratio]: 3

شاخص قدرت نسبی نیز در تایم فریم چهار ساعته در حال نزدیک شدن به ناحیه بیش فروش می‌باشد. میانگین متحرک‌های نمایی نیز کاملا فرم بریش به خود گرفته و پس از پولبک قیمت به میانگین متحرک 20 تایی شاهد ریزش مجدد بودیم. علی رغم همه این موارد انتظار افزایش قیمتی را در ناحیه حمایت روزانه 51 دلاری خواهیم داشت.

.

سیگنال ارز دیجیتال آوه (AAVE)؛ 16 تیر 1401

در تایم فریم روزانه، قیمت ارز دیجیتال آوه، کف کانال نزولی خود را که مدت‌هاست در آن نوسان می‌کند از دست داده است و نمای تکنیکالی آن برای معاملات لانگ مناسب به‌نظر نمی‌رسد. در ساعات گذشته قیمت این ارز به کانال نزولی خود بازگشته است اما در صورتی که نتواند خود را بالای 65 دلار تثبیت کند انتظار ریزش حداقل تا 50 دلار منطقی به نظر می‌رسد.

نوع سیگنال: SHORT - از اهرم پیشنهادی کمتر از 10 در این معامله استفاده کنید؛  حداکثر 2 درصد از سرمایه را وارد معامله کنید!

نقطه ورود [Entry Price]: 74.3

حد سود [Take Profit]: 65

حد ضرر [Stop Loss]: 79.9

نسبت سود به ضرر [Risk Reward Ratio]: 5

در صورت از دست رفتن حمایت 50 دلاری، حمایت ماژور بعدی 27 دلار خواهد بود. در حال حاضر حیاتی ترین نقطه برای ارز دیجیتال آوه، حمایت 52 دلاری خواهد بود. در صورت حمایت قدرتمند در این سطح می‌توان انتظار افزایش تا 120 دلار، و در صورت شکست آن ریزشی تا 27 دلار داشت.

.

سیگنال ارز دیجیتال آوه (AAVE)؛ 18 تیر 1401

در تایم فریم 1 ساعته، ارز دیجیتال آوه دارای یک ناحیه قدرتمند عرضه در حوالی 75 دلار می‌باشد. همزمان با حمله قیمت به سمت این ناحیه عرضه، مکدی در حال نمایش ضعف بولیش می‌باشد. RSI بالای میانگین متحرک 14 دوره‌ای حرکت می‌کند و قیمت بالای میانگین متحرک‌های نمایی شکل صعودی به خود گرفته است. با توجه به شکل کندل‌ها، برای تصمیم‌گیری باید منتظر بسته شدن کندل چهار ساعته ماند!

نوع سیگنال: SHORT - از اهرم پیشنهادی کمتر از 10 در این معامله استفاده کنید؛  حداکثر 2 درصد از سرمایه را وارد معامله کنید!

نقطه ورود [Entry Price]: 76

حد سود [Take Profit]: 60

حد ضرر [Stop Loss]: 79.9

نسبت سود به ضرر [Risk Reward Ratio]: 3

در صورت بسته شدن کندل چهارساعته زیر ناحیه عرضه ذکر شده و تقویت واگرایی‌ها، می‌توان برای ورود به یک معامله شورت تا نواحی 60 دلار آماده شد. همچنان البته، باید شرایط بیت‌کوین را برای ورود به معاملات خود در نظر بگیریم. سطح 23 هزار دلار برای بیت‌کوین و بازار به‌صورت کلی بسیار حیاتی است و می‌تواند کلید حرکت به سمت بالا یا ادامه روند نزولی کل بازار باشد.

.

تحلیل ارز آوه (AAVE)؛ 17 شهریور 1401

در دو ماه گذشته همانطور که انتظار داشتیم، قیمت ارز دیجیتال آوه بعد از برخورد با ناحیه 73 دلار حرکتی صعودی را شروع کرد. در روزهای گذشته اما قیمت در یک ناحیه تریدینگ رنج در حال معامله بوده و این رنج هنوز معتبر یه نظر می‌رسد. سقف تریدینگ رنج مذکور 95 دلار و کف آن نیز 80 دلار است.

نوع سیگنال: SHORT - از اهرم پیشنهادی کمتر از 10 در این معامله استفاده کنید؛  حداکثر 2 درصد از سرمایه را وارد معامله کنید!

نقطه ورود [Entry Price]: 94

حد سود [Take Profit]: 80

حد ضرر [Stop Loss]: 97

نسبت سود به ضرر [Risk Reward Ratio]: 5

در حال حاضر با توجه به کانتکست نزولی بازار، انتخاب ما ورود به یک معامله شورت در کف تریدینگ رنج خواهد بود. در صورت شکست حمایت در 78 دلار، انتظار ریزش تا محدوده 55 دلار نیز می‌تواند منطقی باشد.

.

تحلیل آوه در تاریخ 12 آبان 1401

روند کلی بازار در کوتاه مدت مثبت است. جفت ارز AAVE/BTC در یک مثلث صعودی قرار گرفته، در صورت شکسته شدن این چارت احتمال رسیدن آوه به نقاط بالاتر از حدسود پیش بینی شده هم وجود دارد

.

تحلیل ارز آوه (13/11/2022)

رمزارز AAVE روند نسبتا خوبی دارد. جفت ارز AAVE/BTC در یک مثلث افزایشی قرار گرفته است. اگر بتواند این رمزارز، با قدرت این محدود به سمت بالا بشکند می تواند روند صعودی بسیار خوبی بگیرد.

تحلیل ارز آوه

در صورتی که این رمزارز بتواند، در محدوده 80 تا 78 دلار، تثبیت دهد. می تواند روند صعودی خوبی در پیش بگیرد

نوع سیگنال: LONG

نقطه ورود [Entry Price]: 80-78

حد سود [Take Profit]96

حد ضرر [Stop Loss]: 76

نسبت سود به ضرر [Risk Reward Ratio]6.4

.

تحلیل ارز آوه در تاریخ 22 آبان 1401

بعد از ریزش بیت کوین روند این ارز هم به شدت منفی شد، سطح حمایتی 80 تا 78 دلار از دست داد، در صورت ریزش این ارز، می تواند به سطوح 46 تا 53 برسد و این سطح بهترین منطقه برای خرید بلند مدتی و هولد است. پیشنهاد می شود در حال حاضر فقط در معاملات اسپات فعالیت کنید و هیچ گونه فعالیتی در بازار فیوچرز در آلت کوین ها نداشته باشید. در صورتی که بیت کوین کف جدید ثبت کند، بهترین محدوده خرید 53تا 46 دلار است.

.

تحلیل ارز آوه (25/11/2022)

AAVE در محدوده مناسبی قرار ندارد، در صورت از دست رفتن محدوده 45 تا 50 دلار، روند نزولی بسیار بدی در پیش میگیرد، در صورتی که قصد سرمایه گذاری در این رمزارز دارید توصیه می کنیم در محدوده 45 تا 50 دلار خرید کنید و حتما حد ضرر حتی در اسپات هم قرار دهید. مهم ترین مقاومت این ارز 85 تا 100 دلار می باشد.

تحلیل ارز آوه

.

سیگنال سایر ارزهای دیجیتال


ارسال دیدگاه


1 دیدگاه