توجه: سیگنال های دنیای ترید بر اساس اظهارات مراجع و کارشناسان معتبر بین‌المللی جمع‌آوری و تدوین می‌شوند. اما توجه داشته باشید که معاملات در این بازار همواره با ریسک همراه بوده و تحلیل‌ها، حتی اگر توسط بهترین کارشناسان ارائه شوند، هیچگاه تضمین‌کننده سودآوری نیستند. لذا مسئولیت استفاده از این تحلیل‌ها  بر عهده شما بوده و میزان مفید بودن این مطالب نیز به سطح دانش شما از تحلیل بنیادی و تکنیکال وابسته است، جهت افزایش دانش‌تان میتوانید به صفحه آموزش ارز دیجیتال رایگان مراجعه کنید.

سیگنال رایگان ارز دیجیتال یونی سوآپ (UNI) + آپدیت روزانه

Nov 22-2021 ساعت 06:15

سیگنال معاملاتی ارز دیجیتال یونی سواپ (UNI)؛ 28 آبان 1400

قدرتمندترین ابزار تکنیکال در این ارز دیجیتال، سیگنال خرید را صادر کرده اند. قیمت در حال حاضر روی خط روند حمایتی الگوی مثلث صعودی قرار دارد. اعتبار این مثلث بسیار بالاست زیرا در تاریخ 15 اوت، سقف ماژور مقاومتی در قیمت 29.83 دلار شکسته شد. این شکست به معنی حضور خریداران در بازار است. این موج صعودی پشتوانه خوبی برای این الگوی مثلث است. بسیاری از الگوهای مثلث صعودی ناموفق هستند زیرا نشانه‌ ای از حضور خریداران در بازار نیست. 

همزمان اندیکاتور RSI نیز در محدوده اشباع فروش قرار دارد و الگوی دوقلوی کف نیز تشکیل داده است که به اعتبار این سیگنال می‌ افزاید. 

امکان ریزش بیشتر بازار تا 17.8 دلار وجود دارد برای همین حد ضرر در 17.5 دلار قرار گرفته است.

قیمت در حال حاضر بالاتر از نقطه ورود قرار دارد برای همین باید اوردر لیمیت در قیمت 19.68 دلار قرار دهید. 

اعتبار این سیگنال تا تاریخ 9/3/1400 است.

واگرایی شدیدی در اندیکاتور CCI وجود دارد که احتمال صعودی بودن این کف قیمتی را دو چندان می کند. 

در تایم فریم ۴ ساعته نمودار صرافی بایننس، حجم معاملات افزایش یافته که به معنی حضور احتمالی خریداران می باشد.

نوع سیگنال: Long - از اهرم پیشنهادی کمتر از 2 در این معامله استفاده کنید؛ حداکثر 5 درصد از سرمایه را وارد معامله کنید.

نقطه ورود [Entry Price]: 19.68

حد سود [Take Profit]: 27.11

حد ضرر [Stop Loss]: 17.50

نسبت سود به ضرر [Risk Reward Ratio]: 3.41

ارز دیجیتال یونی سواپ، توکن اختصاصی صرافی یونی سوآپ می باشد. این صرافی، سومین صرافی غیر متمرکز بزرگ دنیا است از این جهت ارزش بنیادی توکن اختصاصی این صرافی در دراز مدت بسیار بالا است. از نظر ارزش بازار، توکن یونی سواپ در جایگاه هجدهم قرار دارد و حجم معاملات روزانه این تو کن در 24 ساعت گذشته 297 میلیون دلار بوده است. صرافی های بزرگ جهان مانند بایننس، هوبی گلوبال و کوینبیس معاملات این ارز دیحیتال را پشتیبانی می کنند. ارز دیجیتال یونی سواپ از صعود اخیر بازار جا مانده است. برای همین اگر صعود اخیر بازار را از دست داده‌ اید می‌ توانید سوار بر رشد پیش روی یونی سواپ شوید.

رشد پیش روی این ارز دیجیتال در 5 ماه آینده، 140% پیش بینی شده است. برخی از تحلیلگران معتقدند که قیمت واقعی این ارز دیجیتال از نظر بنیادی، بسیار بیشتر از قیمت فعلی است.

.

یونی سواپ (UNI)، ارز آینده دار صرافی غیرمتمرکز یونی سواپ، به لحاظ ارزش بازار در رتبه 25 قرار دارد و دامیننس آن 0.31 درصد است.

مورخ 5 می، نمودار یونی سواپ مانند نمودار بسیاری از توکن ها در رالی صعودی پرقدرت قرار داشت. اما پس از تصمیم بانک فدرال رزور امریکا، یونی سواپ به دنبال اصلاح جدی در بیت کوین، دچار ریزش شد و روز گذشته شاهد نوسانات قیمت بود. یونی سواپ هفته مثبتی را پشت سرگذاشته است. امروز در پایان هفته می توان گفت در مجموع، این توکن رشد هفتگی مثبت 2.95 درصد را داشته. اما از شروع ساعت کاری نیویورک  رشد روزانه مثبت 0.77 درصد یونی سواپ تبدیل به رشد منفی 3.13 درصد شده است.

در حال حاضر می توان به جرأت گفت روند اصلی و فرعی در نمودار یونی سواپ نزولی است.


سیگنال رایگان ارز یونی سواپ (UNI)

نوع سیگنال: شورت

هشدار: حداکثر 1 درصد از سرمایه کل خود را وارد معامله کنید.

نقاط ورود [Entry Price]: 7.10

حد سود [Take Profit]: 6.69

حد ضرر [Stop Loss]: 7.23

نسبت سود به ضرر [Risk Reward Ratio]: 3.13


تحلیل تکنیکال ارز یونی سواپ (UNI)

در تایم فریم روزانه، اندیکاتورهای تکنیکال برای جفت ارز یونی سواپ به تتر، شکل گیری یک روند نزولی را نشان می دهند. Rsi زیر منطقه 50 است، جهت حرکت آن به سمت پایین و در حال تلاقی با خط سیگنال خود است که در مجموع روند نزولی در تایم یک روزه را تأیید می کند.

در تایم چهارساعته، RSI خط سیگنال خود را به سمت پایین قطع کرده و در زیر منطقه 50 در حرکت است. چهار کندل نزولی نشان از غلبه فروشندگان بر بازار دارد. البته یک استراحت کوتاه مدت تا برخورد با خط روند نزولی داریم که به احتمال زیاد پس از برخورد، دوباره روند نزولی دنبال شود.

نمودار  چهارساعته ارز یونی سواپ+ تحلیل تکنیکال و سیگنال رایگان ارز UNI

در تایم یکساعته، RSI با خط سیگنال خود تلاقی داشته ودر حال حرکت به بالای این خط است که خود علامت استراحت کوتاه مدت تا سطح فیبوی 0.382 درجه استراحت است که از سقف 7.64 تا کف 6.87 دلار رسم شده . پس از پایان استراحت در قیمت 7.10 وارد پوزیشن شورت می شویم. انتظار داریم قیمت در مسیر نزولی خود تا سطح حمایت قبلی در قیمت 6.69 پایین بیاید.

 

 

.

سیگنال ارز یونی سواپ در تاریخ 13آذر 1401

صرافی یونی سواپ یک صرافی غیر متمرکز بر بستر بلاکچین اتریوم است. این توکن در جهت تامین مالی خود یک توکن بومی با نام UNI منتشر می کند که در حال حاضر از منظر فاندامنتالی در وضعیت خوبی است. بعد از سقوط صرافی FTX بسیاری از مردم به دلیل ترس از بین رفتن دارایی هایشان، ارزهای خود را، از صرافی های متمرکز خارج کردند و سعی می کنند معاملات خود را بر بستر صرافی ها غیر متمرکز یا کیف پول ها انجام دهند. در بین صرافی های غیر متمرکز، یونی سواپ بهترین صرافی محسوب می شود پس اگر قصد ایجاد یک سبد سرمایه گذاری را دارید قطعا یکی از گزینه ها می تواند یونی سواپ باشد.

برای بررسی جامع ارز UNI از منظر تکنیکالی باید دو چارت را بررسی کرد، UNIBTC نشان دهنده قدرت روند ارز نسبت به بیت کوین است. در شکل زیر مشخص است که این ارز در وضعیت خوبی قرار دارد و به تازگی خط روند نزولی خود را شکسته است و می تواند در وضعیت بهتری قرار بگیرد.

سیگنال رایگان ارز UNIهمانطور که جفت ارز UNIUSDT مشخص است این ارز در یک تریدینگ رنج قرار دارد در صورتی که این ارز به کف تریدینگ رنج قرار بگیرد، محدوده مناسبی برای خرید با حد ضرر مناسب است.

سیگنال ارز یونی

پوزیشن: لانگ

اهرم: 2X

یکی از اصول مدیریت ریسک این است طوری پوزشن سایزینگ را مشخص کنید تا در حد ضررتان برابر یک درصد کل سرمایه شما شود

محدوده ورود : 5.9-5.7

حد سود 1: 6.9

حد ضرر  : 5.3

نسبت سود به ضرر  [Risk Reward Ratio]: 3.5

.

سیگنال رمزارز یونی سواپ در تاریخ 27 آذر 1401

این رمزارز همچون بیت کوین بعد از ریزش ها اخبر دچار نزول 16 درصدی شد و خط روند صعودی خود را از دست داد. همانطور که مشاهده می کنید یک لگ نزولی 16 درصدی زده شده است، لگ بعدی احتمالی در محدوده 4.7 تا 4.6 می رسد. با توجه به اینکه روند بازار احتمال نزول بیشتر برای این رمزارز پیش بینی می کند پیشنهاد خرید در فیوچرز را نداریم.

سیگنال یونی سواپ

با توجه به روند کلی بازار حمایت های این رمز ارز به شرح زیر می باشند

حمایت 1: 4.7

حمایت 2: 3.5

مقاومت : 5.7

برای تحلیل جامع و کامل بازار به صفحه بیت کوین مراجعه فرمایید

 

.

سیگنال رمزارز یونی سواپ در تاریخ 8 بهمن 1401

صرافی یونی سواپ با افزایش کاربرهای خود در سال 2023 مواجه بود که باعث رشد درآمدهای این صرافی شده است. رشد تعداد کاربر، هنوز باعث رشد توکن این صرافی نشده است.پس پس می توان نتیجه گرفت که باید رشد درآمد و قیمت توکن به این نقطه تعادلی برسند. در حال حاضر یونی سواپ توانسته کانال نزولی خود را به سمت بالا بشکند و مهم ترین حمایت در محدوده 6 دلار تا 6.4 می باشد. با توجه به نمودار می توان گفت که نزدیک ترین مقاومت استاتیک این چارت محدوده 7.7 تا 8.1 است و مهم ترین مقاومت داینامیک این ارز خط روند نزولی می باشد که بیش 21 ماه است که موفق به شکستن آن نشده است.

سیگنال ارز یونی سواپ

.

سیگنال رمزارز یونی سواپ در تاریخ 16 بهمن 1401

طبق اعلام سایت کوین ژکو، یونی سواپ به طور میانگین در روز 2 میلیون دلار درآمد از تراکنش ها به دست می آورد، پس می توان گفت که این توکن بر اساس درآمدی که بدست می آورد ارزشی کمتر از ارزش ذاتی خود دارا می باشد(از نظر فاندامنتالی ارزشمند است). پروژه های کمی در بازار کریپتوکارنسی هستند که می توانند چنین درآمد خوبی در روز بدست بیاورند. 

سیگنال رمزارز UNI

همانطور که در تصویر مشاهده می کنید، یونی سواپ توانسته کانال نزولی خود را با موفقیت پشت سر بگذارد اما مقاومت استاتیک 7.75 تا 8.1 جلوی روند مثبت این رمزارز را گرفته است. در صورت شکستن قیمت 8 دلار و تثبیت آن، مقاومت داینامیک این رمزارز هم سد راه شده است. برای رشدهای خیره کننده نیازمند شکسته شدن این دو مقاومت در روزهای آتی هستیم.

.

سیگنال سایر ارزهای دیجیتال


ارسال دیدگاه


0 دیدگاه