توجه: سیگنال های دنیای ترید بر اساس اظهارات مراجع و کارشناسان معتبر بین‌المللی جمع‌آوری و تدوین می‌شوند. اما توجه داشته باشید که معاملات در این بازار همواره با ریسک همراه بوده و تحلیل‌ها، حتی اگر توسط بهترین کارشناسان ارائه شوند، هیچگاه تضمین‌کننده سودآوری نیستند. لذا مسئولیت استفاده از این تحلیل‌ها  بر عهده شما بوده و میزان مفید بودن این مطالب نیز به سطح دانش شما از تحلیل بنیادی و تکنیکال وابسته است، جهت افزایش دانش‌تان میتوانید به صفحه آموزش ارز دیجیتال رایگان مراجعه کنید.

تحلیل تزوس - نمودار تحلیل تکنیکال تزوس و تحلیل فاندامنتال XTZ

Nov 26-2021 ساعت 07:19

سیگنال خرید و فروش ارز دیجیتال تزوس (Tezos)؛ 19 اکتبر 2021

شبکه بلاکچین اثبات سهام تزوس (Tezos) یکی از پروژه‌هایی است که در ابتدای راه اندازی عملکرد و رشد خوبی از خود نشان داده است. این بلاکچین به‌گونه‌ای طراحی شده است که بتواند مرتباً بدون نیاز به ارتقا و هارد فورک به روز رسانی شود و در مسیر تکامل گام بردارد. توکن این پروتکل یکی از توکن های ارزشمند بازار ارز دیجیتال است.

اهرم فقط برای معامله گران کارکشته است. اگر مبتدی هستید، پیشنهاد نمی شود.

یکی از اصول مدیریت ریسک این است که فقط 1 درصد موجودی خود را درگیر یک پوزیشن کنید و حجم را بر مبنای آن محاسبه کنید.

نوع سیگنال: لانگ، پندینگ اردر، فیوچرز

نقاط ورود [Entry Price]: 5.215

حد سود [Take Profit]: 5.400

حد ضرر [Stop Loss]: 5.060

نسبت سود به ضرر [Risk Reward Ratio]: 2

نمودار روزانه تزوس به تتر نشان می‌دهد که قیمت در آخرین روند نزولی خود، کفی را تشکیل داده که از 21 سپتامبر بی سابقه بوده است. قیمت پس از برخورد به سطح پیوت S1 که سطح حمایت بسیار قوی در 4.659 دلار است، به سرعت، به بالا بازگشته  و اکنون در 5.173، محل تلاقی پیوت ماهانه و میانگین متحرک نمایی 100 روزه قرار دارد. این مکانی است که قیمت بارها به آن واکنش نشان داده است. در نتیجه، این یک سطح مقاومت بسیار قوی است که شکستن آن اردرهای خرید زیادی را می طلبد. از سویی قیمت به اندازه کافی بالا آمده و به نظر استراحت نمی رسد.

سیگنال خرید تزوس

چند فاکتور روند صعودی را تأیید می کنند:

  • الگوی بازگشتی دابل باتم (دو کف) در حال تکمیل شدن است.
  • RSI که قبلا با اخطار واگرایی و ورود به منطقه فروش بحرانی، روند را عوض کرده، اکنون خط میانه را به بالا شکسته و هنوز به منطقه خرید بحرانی نرسیده است، در نتیجه روند صعودی را تأیید می کند.
  • میانگین متحرک ساده (SMA) 50 روزه که در روزهای اخیر به مثابه خط مقاومت رفتار کرده، شکسته شده و اکنون قیمت به میانگین متحرک ساده 100 روزه خود، در 5.177 دلار رسیده است.

حد سود الگو بازگشتی دو کف، با پیوت روزانه و فیبو 0.5 درصد تلاقی دارد که یک خط مقاومت قوی را ایجاد می کند. بنابراین ممکن است قیمت پس از برخورد به این خط، ریزش کند.

انتظار داریم میانگین متحرک ساده 100 روزه شکسته شود و قیمت در مرحله اول، تا عدد رند 5.400 بالا برود. اگر این خط مقاومت به سمت بالا شکسته شد، تارگت دوم را تا میانگین متحرک ساده 200 روزه در قیمت 5.520 می گذاریم.

با شکست خط مقاومت 5.173 ، وارد پوزیشن خرید می شویم.

هشدار: زمانی که نسبت سود به ضرر کمتر از 3 باشد، وارد معامله نشوید. در صورت تمایل به ورود با این نسبت نزدیک رسیدن به حد سود با ویرایش و جابجایی حد سود و حد زیان،  پوزیشن خود را مدیریت کنید.

.

تزوس یک پلتفرم غیر متمرکز است. بنابراین نیازی به احراز هویت و ثبت نام ندارد. دقیقاً به همین علت است که تزوس در میان تریدرهای ایرانی به محبوبیتی مثال زدنی دست یافته است.  

تزوس ابتدا در سال 2017 راه اندازی شد. سپس یکسال دیگر، بروزرسانی آن، با نام نسخه بتا آغاز به کار کرد. تزوس از الگوریتم اثبات سهام بهره می برد و بلاکچین آن از معاملات هوشمند و اپلیکیشن های غیرمتمرکز پشتیبانی می کند. 

نرخ رشد این ارز دیجیتال در هفته گذشته 9.16- درصد بوده و به نظر می رسد روند همچنان نزولی باشد. 

نوع سیگنال: شورت

اهرم: 5x

 نقاط ورود [Entry Price]: 4.797 - 4.757

حد سود [Take Profit]: 4.256 (541 پیپ)

حد ضرر [Stop Loss]: 4.929 ( 132 پیپ)

نسبت سود به ضرر [Risk Reward Ratio]: 4

جفت ارز تزوس به تتر از ابتدای ماه فوریه در یک کانال نزولی افتاده و روند اصلی نزولی است. با رسم یک فیبوناچی کانال، می توان به وضوح دید که قیمت بارها با سطوح فیبو برخورد داشته است.

سیگنال رایگان ارز دیجیتال تزوس

 از سویی در نمودار یک ساعته، یک روند فرعی خنثی شکل گرفته که خط مقاومت آن پیوت ماهانه است و قیمت پس از شش برخورد زیگ زاگی منظم در سقف ها و کف ها، سطح حمایت 4.914 را شکسته و به سمت پایین حرکت می کند. مومنتوم 14 روزه در تایم یکساعته روند نزولی را تأیید می کند.

سیگنال خرید و فروش تزوس

 

.

سیگنال معاملاتی ارز دیجیتال تزوس (Tezos) ؛ [2 دسامبر2021]

اکنون تزوس (Tezos) خط روند نزولی را که به مدت یک ماه (از اوایل اکتبر) به آن احترام گذاشته، با حجم بالا شکسته. پول بک خود را انجام داده و نزدیک یک روز است که روی خط حمایت واقع در SMA 200 روزه مردد مانده. به نظر می رسد موج اصلی نزولی به انتهای خود رسیده و در ابتدای یک موج صعودی یا حداقل یک موج استراحت فرعی قرار داریم.

علائم صعودی شدن روند در تایم یکساعته : واگرایی مکدی، ورود استوک استیک به منطقه بیش فروش، تغییر جهت RSI رو به بالا.

نوع سیگنال: لانگ (خرید) 

اهرم: حداکثر 5x

نقاط ورود [Entry Price]: 5.104

حد سود [Take Profit]: 6.5 - 8 

حد ضرر [Stop Loss]: 4.41

نسبت سود به ضرر [Risk Reward Ratio]: حداقل 2 و حداکثر 5

حجم: پوزیشن پر ریسک- بیش از یکصدم سرمایه خود را وارد نکنید.

نمودار یکساعته تزوس به تتر+ tezos + XTZUSDT

وارد پوزیشن لانگ می شویم. با توجه به سطوح فیبو و پیوت، تارگت ها  5.9 (سقف قبلی)، 6.5 (پیوت)، 8 (پیوت هفتگی) و 9 (سقف قبلی)هستند .

می توانید آلارم بگذارید و هر زمان که قیمت نزدیک تارگت شما شد، استاپ لاس و تیک پرافیت را برای دستیابی به سود بالاتر ویرایش کنید.

استاپ لاس سطح 4.41 واقع در پیوت هفتگی. اگر قیمت به این نقطه رسید باید به صعودی بودن آن شک کرد.

 

.

سیگنال معاملاتی ارز دیجیتال تزوس (Tezos) ؛ [10 دسامبر 2021]

تزوس یک بلاکچین دوستدار محیط زیست است. به تازگی سه مؤسسه مالی بزرگ سوئیسی از قراردادهای هوشمند این بستر برای افزایش امنیت تراکنش های مالی خود استفاده کرده اند. همچنین شبکه تزوس بروزرسانی خود را به تازگی کامل کرد. 

نوع سیگنال: لانگ

اهرم: 5x

 نقاط ورود [Entry Price]: 4.292

حد سود [Take Profit]: 10.718

حد ضرر [Stop Loss]: 3.646

نسبت سود به ضرر [Risk Reward Ratio]: 6.58

سیگنال رایگان تزوس- دسامبر 2021-xtz

تزوس مدت هاست در یک کانال صعودی حرکت می کند. اکنون روند اصلاحی میان مدت که از 5 اکتبر آغاز شده بود، روزهای پایانی خود را سپری می کند. انتظار می رود قیمت پس از برخورد با سطح 4.284 تغییر جهت داده و صعودی شود.

این سیگنال طولانی مدت (یک الی دو ماهه) است.

 

 

.

سیگنال معاملاتی ارز دیجیتال تزوس (Tezos) ؛ [11 دسامبر 2021]

تزوس Tezos یک پلتفرم غیرمتمرکز و منبع باز و یک شبکه بلاک چین است که معاملات همتا به همتا را اجرا کرده و به عنوان بستری برای استقرار قراردادهای هوشمند عمل می کند. نماد ارز دیجیتال بومی بلاکچین تزوس XTZ است. تا اوت 2021 ، حدود 400 نود اعتبارسنج در شبکه Tezos به ثبت رسیده است.

نوع سیگنال: شورت

اهرم: 5x

یکی از اصول مدیریت ریسک این است که فقط 10 درصد موجودی خود را درگیر یک پوزیشن کنید و حجم را بر مبنای آن محاسبه کنید.

 نقاط ورود [Entry Price]: 4.519

حد سود [Take Profit]: 3.750

حد ضرر [Stop Loss]: 4.760

نسبت سود به ضرر [Risk Reward Ratio]: 3.19

سیگنال رایگان و روزانه ارز تزوس (tezos)+xtz

روند اصلی در نمودار هفتگی تزوس صعودی است. اما این ارز دیجیتال پس از برخورد با سطح 6.194 دلار در روز گذشته در حال استراحت است. پیشبینی می شود، تا سطح فیبوناچی استراحت 127 درجه پایین بیاید و پس از برخورد به سطح حمایت 3.750 به سمت بالا تغییر مسیر دهد. در نتیجه پوزیشن امروز شورت است.

توجه: تزوس به خط حمایت 3.23 برخورد کرده و جهت آن  صعودی شده است. سیو سود کرده و از پوزیشن شورت خارج شوید.

 

.

سیگنال معاملاتی ارز دیجیتال تزوس (Tezos) ؛ (29 دسامبر 2021)

Tezos یک بلاک چین غیرمتمرکز منبع باز است که می تواند تراکنش های همتا به همتا را اجرا کند و به عنوان یک پلتفرم برای استقرار قراردادهای هوشمند عمل کند. ارز دیجیتال بومی برای بلاک چین تزوس دارای نماد XTZ است.

نوع سیگنال: شورت

اهرم: 5x

 نقاط ورود [Entry Price]: 4.439

حد سود [Take Profit]: 4.200

حد ضرر [Stop Loss]:4.523

در تایم یکساعته، الگوی دبل تاپ بازگشتی، روند نزولی پرقدرت با تعداد کندل های قرمز بالا

قیمت به احتمال زیاد تا نقطه تلاقی فیبوی تارگت 127 درجه و پیوت S1 هفتگی، ریزش خواهد کرد. و پوزیشن شورت پیشنهاد می شود.

نسبت سود به ضرر [Risk Reward Ratio]: 3.7

.

سیگنال معاملاتی ارز دیجیتال تزوس (Tezos) ؛ 15 فوریه 2022

تزوس پلتفرم غیرمتمرکز قراردادهای هوشمند، ارز قدرتمند دیجیتال با نماد xtz است.

تزوس رشد 7.83 درد رشد در 24 ساعت گذشته را ثبت کرده است و اکنون تمامی عوامل دال بر پایان روند نزولی اینترمدیت و یک روند صعودی میان مدت است، دیروز با مشاهده واگرایی در RSI و مومنتوم، تزوس دو کف قبلی خود را رو به بالا شکست. اکنون قیمت بالای مووینگ های 200، 100 و 50 روزه خود قرار دارد. از سویی اندیکاتور adx عدد 29 را نشان می دهد که خود نمایانگر قدرت کافی برای ادامه روند در بازار است.  باید در نظر داشت که RSI نزدیک منطقه بیش فروش قرار دارد. پس نمی توان تارگت های بالایی تعیین کرد.

نوع سیگنال: لانگ،

اهرم: 5X

یکی از اصول مدیریت ریسک این است که فقط 10 درصد موجودی خود را درگیر یک پوزیشن کنید و حجم را بر مبنای آن محاسبه کنید.

 نقاط ورود [Entry Price]: 4.111

حد سود [Take Profit]: 4.240

حد ضرر [Stop Loss]: 4.069

نسبت سود به ضرر [Risk Reward Ratio]: 3.07

سیگنال معاملاتی تزوس xtz مورخ 15 فوریه 2022

برای تعیین تارگت از فیبوناچی تارگت از کف قیمت در سطح  3.735 استفاده شد. به احتمال زیاد قیمت تا سطح 127 درجه فیبو صعود خود را ادامه خواهد داد.

.

سیگنال معاملاتی ارز دیجیتال تزوس (Tezos) ؛ 19 فوریه 2022

تزوس یکی از شبکه های بلاکچین بسیار کارآمد است که برای قراردادهای هوشمند بهینه سازی شده است. با اینکه برخی از ویژگی های تزوس مشابه شبکه اتریوم است، شبکه تزوس با ارائه زیرساختهای منحصر بفرد دیگری، نظیر امکان رأی دهی مستقل برای تمامی توکنداران و امکان بروزرسانی دائمی بدون نیاز به ارتقا و هارد فورک، از لحاظ فناوری، از اتریوم پیشی گرفته است.

در حال حاضر، قیمت تزوس 3.663 دلار  و مارکت کپ آن، 3.4 بیلیون دلار است که میان سایر ارزهای دیجیتال، جایگاه 42 را  برای تزوس به ارمغان می آورد.

نوع سیگنال: شورت

اهرم : 5X

یکی از اصول مدیریت ریسک این است که فقط 1 درصد موجودی خود را درگیر یک پوزیشن کنید و حجم را بر مبنای آن محاسبه کنید. به طور مثال اگر کل موجودی حساب شما در صرافی هزار دلار است، فقط 10 دلار را در این معامله وارد کنید.

 

نقاط ورود [Entry Price]: 3.651

حد سود [Take Profit]: 2.915

حد ضرر [Stop Loss]: 3.871

نسبت سود به ضرر [Risk Reward Ratio]: 3.35

 

سیگنال معاملاتی رایگان ارز تزوس- 19 فوریه 2022

روی نمودار 4 ساعته تزوس به تتر در صرافی بایننس یک الگوی سر و شانه شکل گرفته که نشان از ریزش قریب الوقوع این ارز تا 2.9 دلار است.

تزوس در 24 ساعت گذشته رشد منفی 1.36 درصدی را به ثبت رسانده است. از سویی بیت کوین نیز در 24 گذشته رشد منفی داشته و بدین ترتیب نمای کلی بازار با کمی اغماض ریزشی است.

با اینحال نکاتی در چارت دیده می شود که می تواند فرضیه نزولی را تضعیف کند. مانند واگرایی در استوک استیک و قرار گرفتن در منطقه بیش فروش هم در استوک استیک و هم در RSI. بنابراین حتماً برای معامله خود استاپ لاس تعیین کنید و اصول مدیریت ریسک را رعایت کنید.

.

سیگنال تزوس (Tezos) ؛ [ 25 فوریه 2022]

تزوس (XTZ) ارز دیجیتال بلاکچین قرارداد هوشمند تزوس است. این بلاکچین منبع باز و غیرمتمرکز، امکان تراکنش های همتا به همتا یا peer-to-peer را مهیا کرده و با قابلیت ایجاد قرارداد هوشمند، سرعت، کارایی، قابلیت و شفافیتی بالا را رقم زده است. توکن بومی این بلاکچین، یک توکن آینده دار است که ارزش خرید و نگهداری در بلند مدت را دارد.

 

نوع سیگنال: شورت

اهرم: 5x

 نقاط ورود [Entry Price]: 3.037

حد سود [Take Profit]: 2.596

حد ضرر [Stop Loss]: 3.151

نسبت سود به ضرر [Risk Reward Ratio]: 3.83

 

روند میجر و اینترمدیت تزوس نزولی است. قیمت زیر هر 4 میانگین متوسط ساده خود (20، 50، 100 و 200) روزه در حرکت است. قیمت پس از برخورد با خط روند نزولی اینترمدیت، به پایین شکسته.

سیگنال تزوس (XTZ)+ 6 اسفند 1400+25 فوریه 2022

اندیکاتور ADX در منطقه بالای 29، نشاندهنده وجود روند در بازار است.

انتظار می رود قیمت تا محل تلاقی S2 پیوت هفتگی و سطح 257 درجه فیبوناچی پایین بیاید.

.

به رغم فشارهای ژئوپولیتیک و جنگ روسیه - اوکراین که مدتی بازار را با ریزش مواجه کرد، امروز بیت کوین تا حد زیادی در مسیر ریکاوری قدم برداشت. اکنون بیت کوین نزدیک به پس گرفتن سطح 45 هزار دلار  شده و حال و هوای بازار صعودی است.

ارز دیجیتال شبکه قرار داد هوشمند تزوس نیز با نزدیک به 17 درصد رشد مثبت هفتگی و 5 درصد رشد روزانه، در روند صعودی قرار دارد.

نوع سیگنال: لانگ

اهرم : x5

یکی از اصول مدیریت ریسک این است که فقط 1 درصد موجودی خود را درگیر یک پوزیشن کنید و حجم را بر مبنای آن محاسبه کنید.

 نقاط ورود [Entry Price]: 3.507

حد سود [Take Profit]: 3.687

حد ضرر [Stop Loss]: 3.455

نسبت سود به ضرر [Risk Reward Ratio]:3.46

تزوس خط روند نزولی خود را  که از هفته اول فوریه آغاز شده بود، شکسته و دو سقف بالای سقف قبلی خود تشکیل داده است. قیمت در مسیر صعود، در نزدیکی سطح R1 روزانه وارد فاز استراحت شده و پس از برخورد با خط روند صعودی، پول بک زده و دو کندل سبز تشکیل داده است. همچنین قیمت بالای هر چهار میانگین متحرک نمایی خود، 20، 50، 100 و 200 روزه خود در حرکت است. RSI در بالای منطقه 50 است و روند صعودی را تأیید می کند.

انتظار می رود تزوس کمی بیشتر از سقف قبلی خود، تا قیمت 3.687 صعود کند.

سیگنال تزوس (XTZ) + 1 مارس 2022+ 10 اسفند 1400

.

تحلیل ارز دیجیتال تزوس (Tezos) ؛ [4 مارس2022]

Tezos یک پلت فرم غیرمتمرکز، بلاک چین عمومی و قرارداد هوشمند است. قرار است توکنداران و ذینفعان شبکه تزوس برای اجرای چند اصلاحیه در پروتکل و به منظور ایجاد یک مکانیسم ارتقای امن و ارگانیک رأی دهند.

ویژگی های اصلی بلاکچین تزوس مانند سیستم حاکمیت آنچین پروتکل، الگوریتم اجماع اثبات سهام (PoS) و توانایی این شبکه در تسهیل تأیید رسمی قراردادهای هوشمند، تزوس را به یک راه حل ایده آل برای کاربردهای مالی با ارزش تبدیل می کند.

نوع سیگنال: شورت

اهرم: 5x

 نقاط ورود [Entry Price]: 3.272

حد سود [Take Profit]: 3.216

حد ضرر [Stop Loss]: 3.272

نسبت سود به ضرر [Risk Reward Ratio]: 2.5

سیگنال جدید تزوس

.

تحلیل ارز تزوس (Tezos) ؛ [5 مارس 2022]

شبکه بلاکچین اثبات سهام تزوس (Tezos) یکی ازپروژه های ارزشمند قرارداد هوشمند است . ویژگی ارتقای خودکار این بلاکچین، مزیت بزرگی است که آن را در مقایسه با سایر بلاکچین های منحصر بفرد کرده است.

ارز بومی تزوس (xtz) در چند روز اخیر تحت سیطره خرس ها بوده و روند نزولی قابل توجهی را تجربه کرده است. با اینحال امروز صعودی به نظر می رسد.

سیگنال ارز تزوس (xtz)

نوع سیگنال: لانگ

یکی از اصول مدیریت ریسک این است که فقط 1 درصد موجودی خود را درگیر یک پوزیشن کنید و حجم را بر مبنای آن محاسبه کنید.

 نقاط ورود [Entry Price]: 3.130

حد سود [Take Profit]: 3.282

حد ضرر [Stop Loss]: 3.090

نسبت سود به ضرر [Risk Reward Ratio]: 3.8

جدیدترین سیگنال تزوس (xtz)

نمودار چهارساعته تزوس به تتر احتمال شکل گیری الگوی هداندشولدر را نشان می دهد. قیمت سقف یک روزه خود را شکسته. در دوازده ساعت اخیر روند صعودی کوتاه مدت تشکیل شده. روند میجر نزولی است  و به نظر می رسد قیمت وارد فاز استراحت شده است.

RSI در سطح 40 قرار دارد و با SMA خود کراس کرده است.

روز گذشته، پس از اینکه اندیکاتور  OBVدر قیمت 3.057 واگرایی نشان داده، استراحت تزوس آغاز شده.

احتمال دارد قیمت تا سطح  R1 پیوت استراحت کند و اگر بازار الگوی هد اند شولدر را کامل کند، ممکن است روند صعودی فردا نیز ادامه یابد.

برای ورود به این پوزیشن لانگ اصول مدیریت ریسک را حتما رعایت فرمایید.

.

تحلیل ارز تزوس (Tezos) ؛ [7 مارس 2022]

تزوس (xtz) ارز شبکه قرارداد هوشمند تزوس (Tezos)، روزهای نزولی خود را سپری می کند. در چند روز اخیر، گاوها و خرس ها در حال نبرد بودند. گاوها به سادگی بازی را واگذار نکردند، اما روند میجر و اینترمدیت، هر دو نزولی است و هم اکنون خرس ها بر بازار تزوس چیره هستند.

امروز بازار تزوس حال و هوای نزولی دارد و سیگنال امروز ما فروش است.

نوع سیگنال: شورت

اهرم : x5

یکی از اصول مدیریت ریسک این است که فقط 1 درصد موجودی خود را درگیر یک پوزیشن کنید و حجم را بر مبنای آن محاسبه کنید.

 نقاط ورود [Entry Price]: 2.939

حد سود [Take Profit]: 2.730

حد ضرر [Stop Loss]: 3.013

نسبت سود به ضرر [Risk Reward Ratio]:2.82  

در نمودار یک روزه تزوس، قیمت در حال فشرده شدن در یک الگوی مثلث کاهشی است.

تحلیل تکنیکال و سیگنال رایگان تزوس (xtz)نمودار یک روزه تزوس (xtz)- صرافی بایننس- منبع تریدینگ ویوو

در نمودار 4 ساعته تزوس به تتر در صرافی بزرگ بایننس، یک الگوی بازگشتی سر و شانه تشکیل شده است. فشار فروش باعث شده که شانه راست نسبت به شانه چپ کوتاه تر شود. خط گردن شکسته و چند کندل نزولی زیر آن تشکیل و بسته شده است. به احتمال زیاد قیمت تا عدد رند 2.610 پایین بیاید. اما جهت احتیاط سطح S1 را به عنوان تارگت در نظر می گیریم. در نزدیکی تارگت شما می توانید استاپ لاس و تیک پرافیت خود را جابجا کنید.

.

تحلیل ارز تزوس (Tezos) ؛ [10 مارس 2022]

شبکه بلاکچین اثبات سهام تزوس (Tezos) یکی ازپروژه های ارزشمند قرارداد هوشمند است که از قابلیت بروز رسانی خودکار برخوردار است.

به علت ریزش قابل توجه قیمت در روزهای گذشته، از لحاظ بنیادین شرایط حاکم بر بازار تداوم ریزش را تأیید می‌کند.

ارز تزوس در 24 ساعت گذشته 4.58 درصد کاهش داشته. هم اکنون حجم معاملات 24 ساعته تزوس، حدود 1.8 میلیون دلار است.

سیگنال اندیکاتورها برای ارز تزوس (xtz) در چند ساعت آینده فروش است.

سیگنال ارز تزوس

نوع سیگنال: شورت

یکی از اصول مدیریت ریسک این است که فقط 1 درصد موجودی خود را درگیر یک پوزیشن کنید و حجم را بر مبنای آن محاسبه کنید.

 نقاط ورود [Entry Price]: 3.037

حد سود [Take Profit]: 2.907

حد ضرر [Stop Loss]: 3.078

نسبت سود به ضرر [Risk Reward Ratio]: 3.17

نمودار 4 ساعته ارز تزوس (XTZ)

سیگنال رایگان ارز تزوس (XTZ)

تحلیل تکنیکال ارز تزوس (XTZ)

مدت‌هاست که روند میجر در ارز تزوس (xtz) نزولی است. تزوس در هفته اخیر، ریزش سنگین 12.3 درصدی را تجربه کرده است. در روز 7 مارس، قیمت وارد یک استراحت چند روزه شد و یک خط روند کوتاه مدت صعودی تشکیل داد. امروز شکل گیری یک کندل چکش وارونه (inverted hammer) و تقاطع مووینگ ساده 50 و 100، سیگنال حضور فروشندگان در بازار تزوس را داد، سپس یک کندل پرقدرت با حجم بالا، روند صعودی کوتاه مدت را شکست.

درتایم فرم 4 ساعته شرایط زیر حاکم است:

اندیکاتور

سیگنال

RSI=49.36

خنثی

شکسته شدن مووینگ 14 درRSI

نزولی

شکسته شدن خط روند صعودی کوتاه مدت

نزولی

حجم فروش = 648 هزار دلار

نزولی

قیمت زیر میانگین متحرک ساده 50، 100 و 200 قرار دارد

نزولی

انتظار نداریم قیمت تا کف قبلی پایین بیاید. تارگت ما تا نزدیک سطح S2 پیوت روزانه است.

.

تحلیل تکنیکال تزوس و سیگنال ارز دیجیتال تزوس (xtz) ؛ [27 03 2022]

این هفته برای بیت کوین هفته خوب درخشش و رشد قیمت بوده است. بیت کوین در 7 روز گذشته یک رشد 8 درصدی عالی را تجربه کرده است و به موازات رشد این ارز، سایر آلت کوین ها نیز رشد خوبی داشته اند.

رز بومی بلاکچین قرار داد هوشمند تزوس در هفته گذشته رشد درخشان 15 درصدی را به خود دیده و این شاید نوید بخش پایان روند نزولی 5 ماهه ارز تزوس است. روندی که از 4 اکتبر 2021 شروع شد و ارز xtz را از عرش 9 دلار به فرش 2.5 دلار کشاند.

اکنون قیمت پس از برخود به خط روند صعودی تزوس که به عنوان یک مقاومت داینامیک بسیار مستحکم مدتهاست که عمل کرده است، به بالا برگشته. اگر در هفته آتی یعنی هفته اول آوریل قیمت سطح مقاومت 4.53 را شکست و کندل بالای آن بسته شد، تغییر روند تأیید می شود و این یعنی یک فرصت استثنایی برای خریدارن اسپات به منظور سرمایه گذاری 5 ماهه و با تارگت 9 دلار و رشد بالای صد در صد سرمایه.

تحلیل تکنیکال ارز تزوس

در قیمت 3.05 دلار حجم بالایی از سرمایه وارد ارز تزوس شده که موجبات رشد قیمت را فراهم آورده. اکنون در نمودار 4 ساعته، خط روند نزولی و همینطور سطح مقاومت 3.74 دلار شکسته شده و قیمت پس از برخورد به پیوت هفتگی به سطح مقاومت که اکنون تبدیل به حمایت شده، پول بک زده. سطح Rsi در 69 نشان از احتمال ادامه روند صعودی دارد. با اینحال باید احتیاط کرد زیرا Rsi نزدیک منطقه بیش خرید قرار دارد.

باید منتظر ماند. اگر سطح 3.788 شکسته و یک کندل بالای آن بسته شد، در پول بک قیمت به خط پیوت، در قیمت 3.788 وارد معامله لانگ می شویم.

نمودار چهار ساعته ارز تزوس (xtz)

سیگنال ارز تزوس (xtz)

نوع سیگنال: لانگ

هشدار: شما اجازه دارید حداکثر 1 درصد از سرمایه کل خود را وارد معامله کنید.

نقاط ورود [Entry Price]: 3.788

حد سود [Take Profit]: 4.200

حد ضرر [Stop Loss]: 3.635

نسبت سود به ضرر [Risk Reward Ratio]: 2.69

.

سیگنال سایر ارزهای دیجیتال


ارسال دیدگاه


1 دیدگاه