امکان دانلود این فایل فقط با IP ایران وجود دارد. اگر از فیلترشکن استفاده میکنید، آن را خاموش کرده و مجدد امتحان کنید. .
دانلود ژورنال معاملاتی (بورس،فارکس،کریپتو)؛ فایل اکسل معاملات
ابزارها و اندیکاتورها

دانلود ژورنال معاملاتی (بورس،فارکس،کریپتو)؛ فایل اکسل معاملات

ژورنال معاملاتی یا دفتر ثبت معاملات فارکس یکی از موثرترین ابزارها برای مدیریت عملکرد است. ژورنال معاملاتی جایی است که شما تریدهای روزانه تان را برای خروجی بهتر و مراجعات بعدی، ثبت و مرور می کنید. با دانلود یک ژورنال معاملاتی، دیگر نیازی نیست تا شما به فکر خرید دفتر ثبت معاملات فارکس و یا نگران عملکردتان باشید.

ژورنال نویسی می تواند به شما در رصد کردن پیشرفت هایتان بعلاوه ورودها و خروج های اشتباه در معاملاتتان، کمک کند. این گزارشات و ثبت و ظبط ها در دراز مدت، به شما به عنوان اساس معاملات بهتر، یاری می رساند. در کل داشتن یک ژورنال معاملاتی مثل یک آیینه، عملکرد معاملات شما را ارزیابی و حقایق را به شما نشان می دهد.

یکی از تفاوت های تریدرهای موفق و حرفه ای با تریدرهای آماتور، در داشتن دفتر ثبت معاملات فارکس است. اگر نگاهی به ورزشکاران حرفه ای بیاندازید، متوجه خواهید شد که آنها همیشه یک مربی شخصی برای ثبت و ظبط فرآیند تمریناتشان استخدام می کنند.

این مربی یا Mentor علاوه بر توانایی و تخصصش در یاری رسانی به این ورزشکار حرفه ای، تمام فعالیت های روزانه، هفتگی، ماهانه و سالیانه این شخص را یادداشت می کند.

ژورنال نویسی دقیقا همین کار را برای شما انجام می دهد. شما با یادداشت برداری و ثبت تمام تریدهایتان، گویی که از یک مربی شخصی بهره مند شده اید. این دفتر ثبت معاملات فارکس، درست مثل یک آیینه تمام جنبه های روانشناسی پنهان معاملات تان را به شما نشان می دهد.

در حقیقت ژورنال معاملاتی جلوی تریدهای احساس تان را می گیرد. به عنوان مثال اگر شما تریدری را فقط بر اساس وسوسه و نه استراتژی انجام دادید، ژورنال نویسی به شما کمک می کند تا به طور واضح متوجه این نقص در وجودتان بشوید.

ضرب المثل زیبایی وجود دارد که می گوید: آگاهی سرآغاز تغییر است. شما چطور می توانید معاملات بهتری داشته باشید وقتی که هیچ شناخت و آگاهی از افکار و کردارتان ندارید. خبر خوب این است که کارشناسان حرفه ای وبسایت دنیای ترید این معضل را برای شما با تدوین یک ژورنال معاملاتی زیبا، مرتفع کرده اند.

شما با در دست داشتن این دفتر ثبت معاملات فارکس، می توانید فقط با گذراندن چند دقیقه وقت، تمام تریدها و نکات احساسی موثر در معاملاتتان را ثبت کنید. دیگر نیازی نیست که وارد معاملاتی شوید که مشکوک هستند. با دانلود یک ژورنال ترید، شما فقط پس از اطمینان کامل نسبت به اینکه تریدی که قصد ورود به آن را دارید تمام فاکتورهای مهم شما را دارد، به آن ورود می کنید.


0 دیدگاه

ارسال دیدگاه


مطالب مرتبط