دانلود کیف پول کوین بیس (Coinbase)
نرم افزار

دانلود کیف پول کوین بیس (Coinbase)

کیف پول کوین بیس یکی از امن ترین کیف پول های ارز دیجیتال در جهان محسوب می شود. کاربران معمولا از این کیف پول، برای تعامل با اپلیکیشن های غیر متمرکز (dApps) روی اکوسیستم های بیت کوین و اتریوم استفاده می کنند. این کیف پول می تواند به راحتی با مرورگر های dApp ادغام شود و به کاربران این امکان را می دهد تا حساب های کوین بیس را روی همه دستگاه ها، از جمله سیستم عامل های تلفن همراه Android و iOS ایجاد کنند.

ویژگی اصلی کیف پول کوین بیس، ارائه مدیریت کلیدهای خصوصی و ذخیره سازی ثروت کاربران ارز دیجیتال، به خود آن ها در دستگاه هایشان است. از این کیف پول داغ، به عنوان یک کیف پول سازگار با کیف پول های سخت افزاری مانند KeepKey ، Ledger و Trezor استفاده می شود. از این کیف پول به عنوان یک کارگزاری متمرکز یا صرافی استفاده نمی شود. با این حال، برای ارسال و دریافت ارز دیجیتال می توان از آن استفاده کرد.

یکی از ویژگی های مهم این کیف پول، کمک به کاربران برای ذخیره کالا های دیجیتال (NFT) است. توکن های غیر مثلی (NFTs) به سرعت در حال رشد و کسب اقبال در این بازار هستند. کریپتو پانک ها (Crypto Punks) و کیتی ها (Kitties) در حال دیجیتالی شدن به عنوان آیتم های کلکسیونی هستند. این NFT ها را می توان به راحتی در کیف پول کوین بیس ذخیره و نگهداری کرد. علاوه بر این، این کیف پول به خرید و فروش این NFT ها در اینترنت نیز، به شما کمک خواهد کرد.

برای جزییات بیشتر درباره این کیف پول می توانید مقاله آموزشی ما در بررسی کامل کیف پول کوین بیس (Coinbase Wallet) را مطالعه کنید.

این کیف پول برای نسخه های اندروید، آی او اس و ویندوز قابل استفاده است. لینک دانلود مستقیم نسخه اندروید کیف پول کوین بیس (Coinbase Wallet):

به اشتراک گذاری این مطلب!

0 دیدگاه

ارسال دیدگاه


مطالب مرتبط