دانلود کیف‌پول زنگو (ZenGo)
نرم افزار

دانلود کیف‌پول زنگو (ZenGo)

کیف پول زنگو (ZenGo) یک کیف‌پول موبایلی و غیرحضانتی است که از امضای درگاهی به جای کلیدهای خصوصی استفاده می‌کند. علاوه بر این‌، می‌توانید مستقیماً از کیف‌پول زنگو ارزهای دیجیتال را خرید، معامله، ارسال و دریافت کنید. اگر به دنبال یک کیف‌پول ارز دیجیتال مناسب برای تلفن همراه خود هستید، بررسی ما از ZenGo نشان داده که این کیف‌پول می‌تواند انتخاب مناسبی برای تازه‌کارها و یا حتی حرفه‌ای‌ها باشد.

سه ویژگی اصلی در ZenGo وجود دارد که آن را برای کسانی که به دنبال یک کیف پول ارز دیجیتال موبایل هستند، تبدیل به انتخابی فوق‌العاده می‌کند. اولین مورد، آسانی نصب این کیف‌پول برای کاربران جدید است، به ویژه کسانی است که تجربه کمی در زمینه ارز دیجیتال دارند.

یکی دیگر از ویژگی‌هایی که ZenGo را به یک کیف‌پول موبایل مناسب بدل می‌کند، امکان خرید و فروش مستقیم ارزهای دیجیتال پشتیبانی شده در برنامه است.

ZenGo همچنین به شما این امکان را می‌دهد تا با وام دادن دارایی‌های دیجیتال خود، سود کسب کنید. شما می‌توانید مستقیماً از بخش [Earning Tab] به سود دریافتی خود دسترسی پیدا کنید و هر زمان که مایل بودید به مبادله، فروش یا انتقال سود خود دست بزنید. ZenGo هیچ محدودیت زمانی برای برداشت این سود توسط کاربران خود در نظر نگرفته است.

برای جزییات بیشتر درباره این کیفپول میتوانید مقاله آموزشی ما در بررسی کامل کیفپول زنگو (ZenGo Wallet) را مطالعه کنید.

این کیف‌پول تنها در نسخه‌های اندروید و آی او اس عرضه شده است. لینک دانلود مستقیم نسخه اندروید کیف‌پول زنگو (ZenGo Wallet):

 


به اشتراک گذاری این مطلب!

0 دیدگاه

ارسال دیدگاه